Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць буде дуже багатим на питання роботи і здоров’я, багато різних новин і спілкування, можливості для навчання новому. Намагайтеся не конфліктувати на роботі і не брати на себе занадто великих зобов’язань, бережіть своє здоров’я. З середини місяця почнуться важливі тренди в сімейній сфері, а в кінці місяця навіть можете почати або почнеться сам новий етап (важлива подія) в сімейній сфері.

З 18 серпня по 4 жовтня активно спілкуєтеся і навчаєтеся, наполегливіше і цілеспрямовано. З 21 серпня по 14 вересня більше задоволення від спілкування і знайомств. З 28 серпня по 14 вересня період для оновлення знань.

З 1 по 6 вересня намагайтеся не потонути в справах, розтратах, відносинах, схильність давати великі обіцянки і багато ліні.

З 2 по 6 вересня хороший тренд для спілкування, можливість знайти нові знайомства. Можете показувати свої знання, хороші дні для захисту дипломних робіт і публічних виступів.

З 5 по 8 вересня зміцнюйте свої відносини, хороші дні для важливих переговорів і спілкування.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня намагайтеся не брати на себе занадто великих зобов’язань на роботі, бережіть здоров’я, обережніше з навчанням, далекими поїздками, судами, життєвою філософією. Період оманливий, можуть бути як обмани Вас, так і Ви схильні будете обманювати інших або помилкові надії. Бажання більшого від роботи і здоров’я, знань, судових розглядів, але і лінь щось робити. Наприклад, будете давати обіцянки або брати на себе більший тягар, але не виконувати. Обережніше з духовними питаннями, містикою, релігією, не довіряйте всім наставникам, можуть бути фрустрації. Будьте серйозніше з навчанням, більше концентруйтеся і не розпиляйтеся. Варто бути обережніше з закордонними питаннями, поїздками, іноземцями. Не найкращий час для судових питань, не зможете отримати бажане. До питань навчання, релігії, істини (судові питання і різні розгляди), слід ставитися серйозніше. Бережіть здоров’я, не час для експансії. Цей тренд вже був з 1 червня по 3 (10) липня і з 2 по 26 січня.

З 5 по 8 вересня змінюйте і відроджуйте свої знайомства і відносини, хороший тренд для змін і позбавлення. Теж можете робити з накопиченнями і джерелами доходів. Багато сили волі і готовності до змін.

З 6 по 12 вересня ще один хороший тренд для відносин і знайомств, особливо ділових і з керівництвом, відстояти свої права і реалізувати свої бажання, займіться складними цілями. Тільки прагніть до цілей, які не розпиляйтеся і не лінуйтеся.

З 6 по 12 вересня схильність до ліні і обманів в спілкуванні і на роботі, схильність все перебільшувати і хвалитися собою. А може бути навпаки, дратівливість і розчарування в питаннях роботи і спілкування.

З 8 по 17 вересня конфліктний період для спілкування, роботи, навчання. Потрібно бути обережніше зі здоров’ям, не надто навантажувати себе. Не беріться за великі проекти, складні обов’язки.

З 10 по 17 вересня багато спілкування, особливо хороший тренд для спілкування з рідними і близькими людьми.

З 11 по 22 вересня хороший тренд для змін у відносинах і знаннях, багато завзятості та сили волі. Займіться особистими і діловими відносинами, відстоюйте свої інтереси і міняйте інших людей, можете змінити відносини і коло знайомств, змінити своє ставлення до відносин.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – додасть Вам вітальності, готовності до змін, багато новин в ці дні і кульмінацій, результатів. Великий акцент на Вашій ідеології, світогляді і філософії життя, релігії і віри, знаннях. Час розібратися зі своїми прагненнями і знаннями, поглядами на своє майбутнє. Розвивайте себе інтелектуально і духовно в ці дні. Можуть бути важливі новини здалеку або рішення зарубіжних питань.

З 14 вересня по 3 жовтня маса інформації про сім’ю і рідних, спілкування з рідними, можливості дізнатися більше. Можете цікавитися нерухомістю або провести переговори про нерухомість.

З 14 вересня по 8 жовтня період хороший для поліпшення відносин з рідними, поновлення і пошуку компромісів. Хороший для поліпшення свого житла, дизайну, покупок чогось для будинку. Під час періоду будете більше приділяти уваги відносинам з рідними.

З 30 квітня у Вас повільно розвивалися питання відносин, могли бути повернення та переоцінка. Після 18 вересня відносини будуть розвиватися швидше.

З 24 по 27 вересня поганий тренд для відносин і грошових питань, засмучення, порушення правил, можуть бути проблеми з сім’єю і керівництвом.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – нове, маса енергії. Для Раків великий акцент на сім’ю, сімейні відносини, нерухомість, місце проживання. Щось нове можете почати або щось нове може статися. Переїзд, покупка або продаж нерухомості, початок ремонту. Новини від сім’ї і рідних, зміни у відносинах з рідними, зміни в житті у рідних.

З 29 вересня по 2 жовтня поганий тренд, ще один, для відносин і грошових питань, але тепер втрати і конфлікти, намагайтеся не ризикувати і не маніпулювати. Можуть бути проблеми з сім’єю.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – обережніше з роботою і прагненнями.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на життєву філософію і знання.

З 14 вересня по 3 жовтня – інформація про сім’ю.

З 14 вересня по 8 жовтня – сімейні відносини і поліпшення нерухомості.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю і нерухомість.

Гороскоп опублікований 02.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,173