Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць загрожує травмами, несподіваними витратами, втратами. Скандальні періоди, зазначені в загальному гороскопі, для Раків не будуть настільки негативні, але можуть бути скандали з друзями і дітьми, схильність до поспішних романів і розтрат. Місяць буде багатим на новини та спілкування, навчання новому, інформації про сім’ю, результатів в кар’єрі і досягненнях. Багато романтики і бажання розваг, акцентується період творчості, відпочинку, любовних романів і інтриг. Буде повернення недавнього періоду, щодо витрат, боргів, спадщини, різних виплат, психологічних трансформацій.

З 18 квітня по 6 вересня був фоновий період, більш помітний Ракам, переоцінки відносин, повернення старих питань у відносинах, судових питань, важливих договорів, шлюбу, повернення до старого і затримок у розвитку нового. З 29 червня по 6 вересня багато інформації про гроші, заробітках, накопичення. З 18 липня по 6 жовтня сприятливий період для перебудови і зміцнення дружби і відносин, планів на майбутнє і колективів. З 7 серпня по 9 вересня сприятливий період для спілкування, угод. З 30 серпня по 23 вересня період поліпшення і усунення в стосунках, творчості, світогляді, любові.

З 5 по 12 вересня період конфліктів з партнерами, посилення конфліктів з ворогами і конкурентами, керівництвом, боржниками, спонсорами, дітьми. Можуть бути витрати через особисті бажання чи матеріальні втрати. Посилиться сексуальність, більше пристрасті в любовних відносинах, поспішності.

Вчіться і отримуйте нові навички, знайомства, більше поїздок з 6 по 21 вересня.

Обережніше з навчанням і поїздками з 6 по 9 вересня, будьте уважніше. Небезпека обманів і неуважності. Багато ліні і неуважності.

З 9 вересня по 31 жовтня більше розваг, захоплень, творчості, романів, харизми. Оновлення любовних почуттів або набуття нової любові. Вдалі дні для творчості. Приділіть увагу відносинам з дітьми. Можуть бути нові інтриги або оновлення існуючих. Більше привабливості для Раків і бажання розваг, відпочинку. Спочатку і наприкінці цей період може бути чреватий розривами або необдуманими вчинками, обережніше з діями з 9 по 15 вересня, витратами і боргами щодо перерахованого.

З 9 по 15 вересня раптові зміни і пориви в любові, фінансах, дружбі, розвагах. Можете закохатися в друзів, можуть бути зради, розриви любові і дружбі, посилиться сексуальність, образливість. Бережіть репутацію, намагайтеся менше витрачати гроші, не час для скандалів.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік буде багатим на новини та події, нові бажання і можливості. Сприятливий пік, тільки обережніше з витратами, лінню і інтригами. Найбільший акцент на навчання, знання, навички. Варто почати вчитися чомусь новому, записатися на курси, почати читати книгу, завести нові знайомства.

З 11 вересня по 15 листопада буде повторення періоду, який був з 16 травня по 13 серпня. Активність і енергійність в фінансових питаннях, кредитах, спадщині, виплати, спонсорство. Посилиться сексуальна зацікавленість, психологічні трансформації. Зросте ймовірність травм. Займіться своїми боргами і боржниками, але можуть бути скандали з боржниками або занадто великий тиск на спонсорів або на Вас. Попрацюйте над виплатами, знайдіть джерела для погашення виплат. Відстоюйте свої права на спадок, аліменти або подібне.

З 11 по 24 вересня (максимум 27), повторення періоду, який був з 26 липня по 10 серпня і з 10 по 22 травня. Період конфліктів в суспільстві, агресії, насильства, фанатизму. Для Раків ці дні не такі небезпечні, але варто бути обережніше. Обережніше з травмами і фізичним навантаженням. Небезпека конфліктів з друзями і спонсорами, непередбачені витрати і матеріальні втрати.

З 21 вересня по 10 жовтня багато спілкування з рідними, новин про сім’ю, можливості дізнатися нове про коріння. Особливо багато інформації в перші тижні, з 19 вересня по 1 жовтня. У Вас буде можливість показати себе і свої знання для рідних і сім’ї, допомогти розібратися з документами, проаналізувати сімейну сферу, провести переговори, оформити документи.

Пік 23 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, багато емоцій і бажань, можливих розчарувань і необхідності поглянути тверезо на сімейну сферу, кар’єру, відносини. Пік буде кульмінаційним, результативним і завершальним, приймайте рішення про сім’ю і професії. Час розібратися в кар’єрі і досягненнях, підвести підсумки, прийняти рішення. Дні сприятливі для завершень.

Бережіть здоров’я, може бути депресія або розчарування з 24 по 27 вересня, особливо в питаннях сім’ї.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Рака

З 5 по 24 (27) вересня – конфліктні дні, небезпека травм, фінансових втрат.

З 6 по 21 вересня – вчіться і спілкуйтеся.

З 9 вересня по 31 жовтня – любов, розваги, творчість.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – починайте навчання.

З 11 вересня по 15 листопада – активність у витратах і доходах, зростає ймовірність травм.

Пік 23 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – завершення і усвідомлення, акцент на кар’єру і досягнення.

Гороскоп опублікований 4.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,197