Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


Перший з періодів, особистих в 2020 році, які сильно впливають на Раків – це час знань, спілкування, поїздок, новин. З середини гороскопу додасться енергії. У травні і червні, а бажано до початку осені, краще не починати нові стосунки і етапи у відносинах.

З 30 березня період витрат, активності в боргах і виплат по 13 травня. З 3 квітня по 7 серпня йде період таємних відносин або задоволення від таємниць і усамітнення, можливості відпочити. З 27 квітня по 11 травня товариськість. З 29 квітня по 25 травня обережніше з таємними романами і таємними відносинами, конфліктами і договорами, витратами.

З 3 по 6 травня виступайте публічно і спілкуйтеся, покажіть свої ідеї та плани.

Пік 7 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і прийняття рішень, новини, завершення. Акцент на друзях і суспільстві, творчості та хобі, любові і романах, дітей. Пік дасть невеликий приріст енергії і буде сприятливим, тільки обережніше з таємними романами.

З 11 по 28 травня секрети, плітки, різна таємна інформація, а може бути духовна і містична. Дізнавайтеся таємниці чужі, дізнавайтеся те, що приховано від Вас. Час для таємних переговорів, але не угод і не договорів. Це може бути і просто спілкування, яке буде приховано від інших.

З 13 по 17 травня змінюйте, позбавляйтеся, відроджуйте відносини і дружбу, плани на майбутнє, буде сила волі для цього.

З 13 травня по 25 червня не починайте нові таємні відносини, таємні договори і переговори, таємні конфлікти – це все затягнеться в часі і результати будуть несприятливі. Взагалі в цей час нові відносини, будь-які, і нові етапи в будь-яких відносинах краще не починати – ділові, особисті, ворожі. У розвитку відносин буде затримка і безрезультативність. У фінансах, багатстві і заробітках, дорогі покупки так само буде безрезультативність і затримка для нового і розвитку існуючого. Можна повернути старі відносини, старі способи і джерела заробітків і доходів, переоцінити те що маєте.

З 13 травня по 26 червня енергія духовна і фізична, духовної енергії, ідейної, віри і надій буде більше. Час розвивати свої ідеї, плани, ідеали, життєву філософію, прагнути до бажаного. Час розвивати себе фізично і духовно, хоча духовно буде легше і простіше. Відстоюйте свої ідеї та ідеали, доводьте свою правоту іншим. Активно будете нести в світ свої ідеї, навчайте інших і вчіться самі. Період буде сприятливим весь травень, займіться судами, тими питаннями де треба довести свою правоту, відстояти свої ідеали та ідеї, навчити інших як жити. Але на початку червня будьте обережніше, негативні тренди в першій половині місяця.

З 14 травня по 13 вересня фоновий період. Багато мрій і бажань в стосунках, але мало дій. Масштабне в стосунках не починайте, будь то дружні стосунки, ділові, робочі, конфлікти, відносини які впливають на Ваші фінанси.

З 15 по 19 травня сприятливі дні для розвитку будь-яких відносин, громадської активності.

З 20 по 24 травня зміцнюйте свої таємниці, фінанси, витрати, борги. Дні підходять для операцій, лікування психіки, виходу з кризи.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, сприятливий пік для серйозних нових починань. Найкраще починати оздоровлення, особливо психологічне і духовне. Але ще можна починати нові таємниці, тільки не таємні відносини. Можна просто відпочивати в ці дні, подумати про життя, усамітнитися.

З 28 травня по 5 серпня перший в цьому році сильна період для Раків, впливовий і важливий. Період інформації. Багато новин будете дізнаватися і багато буде важливих. Можете навчатися, набувати нові корисні знання і навички, проходити курси, вивчити щось потрібне і цікаве. Заведете нові знайомства і більше буде спілкування. Публіцистика, навчання, торгівля, поїздки, переговори. З 18 червня по 12 липня зможете повторити і повернутися, буде уповільнення. Але до 18 червня і після 12 липня – розвивайте нове.

З 31 травня по 13 червня стережіться конфліктів, найсильніше вони будуть через ідей і бажання, справедливості, судів, особливо таємні конфлікти.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і кульмінації, суспільство, діти, любов і творчість.

З 11 по 28 травня – таємниці.

З 13 травня по 25 червня – затримки в відносини і фінансах, регрес, переоцінка.

З 13 травня по 26 червня – енергія, найбільше духовної.

Пік 22 травня, плюс-мінус 3 дні – нове, таємниці і духовне, усамітнення.

З 28 травня по 5 серпня – важливий період дли інформації і знань, спілкування.

Гороскоп опублікований 4 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,166