Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Все найкраще з середини місяця, початок може бути конфліктним і мало фізичних сил. Але вже з середини місяця багато фізичної енергії, багато спілкування, можливості вирішити питання творчі і майбутнього, любові і дітей. Раки не самі соціальні та публічні особи, але в цьому місяці багато уваги буде звернено до суспільства і друзям, буйство публічного життя. З травня місяця починаються періоди, які сильно впливають на Раків, перший з них дасть Вам фізичної енергії, наполегливості, готовності діяти і розвиватися.

З 31 березня по 16 травня занепад фізичних сил, займайтеся духовним, езотерикою, психологією, попрацюйте над своїми таємницями. З 17 квітня по 6 травня період знань та інформації для професії і репутації. З 20 квітня по 15 травня період харизми і чарівності для професії і репутації.

З 3 по 8 травня намагайтеся не розпорошуватися в роботі і праці, є ймовірність великих навантажень і швидких перемикань з одного на інше, що призведе до безрезультатність. Можуть бути скандали в ці дні, особливо на роботі. Бережіть здоров’я і таємниці.

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік додасть енергії, посилить тренди і емоції, можливість почати нове. Займіться своїми довгостроковими планами та ідеями, подумайте про своє майбутнє. Приділіть увагу друзям, заведіть нових друзів. Будьте на публіці в ці дні, приймайте участь в масових заходах. Починайте спільні проекти.

З 6 по 21 травня період для публічних виступів і спілкування з суспільством, спілкуйтеся з друзями. Дізнавайтеся про групи, в яких Ви перебуваєте і в які хочете вступити. Гарний час для довгострокового планування, аналізу своїх планів на майбутнє.

З 6 по 9 травня бережіть фінанси і відносини, репутацію, відносини з важливими і впливовими людьми, професійні та особисті. Краще не витрачати гроші в ці дні і не вимагати багато від інших. Є ймовірність розчарувань у відносини і багатстві.

Паралельні тренди з 8 по 11 травня, хороший і поганий, але для відносин і фінансів ці дні можуть бути в будь-якому випадку напруженими. Гарне – можливість інвестувати в роботу або заробити більше, можливість сподобатися клієнтам і керівництву, хороші дні для здійснення масштабних покупок. Погане – багато ревнощів, уразливості, маніпулювання партнерами і керівництвом, можливо вони будуть маніпулювати Вами, є можливість розриву ділових і особистих відносин.

З 9 по 13 травня хороший тренд для зміцнення дружби, соціального становища, кар’єри, відносин особистих і ділових. Серйозно поставитися до цього. Дні підходять для важливих переговорів, зміцнення зв’язків, оформлення документів. Покажіть себе суспільству, друзям, керівництву, партнерам, свої таланти і вміння, будьте на людях.

З 12 по 16 травня хороший тренд для змін і відроджень, позбавлення в дружбі, соціальному становищі, кар’єри, відносин ділових і особистих. Прибрати щось або когось із життя, оновити або відродити. Знову, дні підходять для серйозних переговорів, змін зв’язків і відносин, перегляду та аналізу ситуації, що склалася. Багато сили волі, можливість впливати на інших людей, друзів, ворогів і партнерів. Варто себе, свою силу волі і впертість.

З 15 травня по 9 червня період для дружби і товариства. Знаходьте друзів, оновлюйте існуючі дружні відносини, розривайте стосунки, допомагайте друзям або просіть про допомогу, може бути любов з другом або подругою. У Вас буде більше харизми на публіці, намагайтеся брати участь в масових заходах. Хороший період для спільних дій, спільної творчості.

З 15 травня по 19 (максимум 30) липня повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня. Можливість починати нове або повернутися до старого, завершити старе. Час працювати над своєю філософією і відносинами, духовним світом, ідеалами, знаннями, навчанням. Приділіть увагу діловим і особистим відносинам, використовуйте інтуїцію і вчіться відчувати партнерів і ворогів, дізнаватися їх ширше. Використовуйте творчі ідеї для відносин, як особистих і ділових. У навчанні час глибше зрозуміти все і зміцнити свої знання, а так само в ідеалах і життєвої філософії – це все можна зміцнити і стабілізувати. Займіться своєю вірою і релігією, містикою.

З 16 травня по 2 липня період принесе енергію, фізичні сили, наполегливість, впевненість в собі, масу бажань і готовності до реалізації бажань, посилить сексуальність. Цей період буде вперше за 2 з половиною роки. Він хороший для фізичних навантажень, зайнятися спортом і оновити свій фізичний стан, зміцнити себе, здоров’я повинно піти на поправку. Хороший для роботи над складними завданнями і проектами. Ви будете готові відстоювати себе, боротися за себе. Буде менше терпіння у Вас, схильності підпорядковуватися іншим, більше бажання керувати. З негативу – це період посилить емоційні скандали, поспішність, зменшить терпимість, можливість травм і в разі захворювань підвищена температура. В кінці червня, з 2й декади, багато конфліктних трендів і вірогідні скандали і травми. Період посилить впевненість у собі чоловіків Раків, більше мужності. Це перший з періодів, який буде впливати сильно на Раків, можна сказати що вже починається «час» Раків, в червні і липні будуть інші періоди.

З 17 по 20 травня тренд несподіваних і швидких змін в дружбі, особистих відносинах, витрат або заробітків. Може бути ексцентричну поведінку на публіці. Може бути закоханість в друга.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це ще одне посилення Вашої енергійності і вітальності, під час піку посилення трендів, завершення, важливі новини, рішення, кульмінації. Пік зверне увагу на дружбу і любов, дітей та колективи, хобі та захоплення.

Багато енергії з 19 по 25 травня, швидкий розвиток дій, швидкі і кардинальні вчинки. Для роботи – займайтеся масою проектів, для громадської діяльності – проявіть активність і реалізуйте бажання. Займайтеся масовими заходами.

З 20 по 23 травня хороші дні для лікування себе, душевного і психологічного. Дізнавайтеся таємниці, займайтеся містикою, таємними переговорами.

З 21 травня по 4 червня дізнавайтеся таємниці, містику, езотерику, духовне. Таємні переговори і плітки, таємне спілкування. Вивчайте свій внутрішній світ, психологію, комплекси і страхи.

Дуже хороший тренд для відносин з 30 травня по 2 червня, зміцнювати відносини, оформляти офіційно, для важливих переговорів і угод. Займіться дружбою, шлюбом, діловою співпрацею. Тренд підходить для серйозних покупок.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на майбутнє і дружбу.

З 6 по 21 травня – багато спілкування.

З 15 травня по 9 червня – харизма і час для громадської активності.

З 15 травня по 19 липня – покращуйте і зміцнюйте відносини і світогляд.

З 16 травня по 2 липня – приріст активності та енергійності, фізичних сил.

Пік 18 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на любов і дітей, творчість і друзів.

З 21 травня по 4 червня – інформація про таємне.

Гороскоп опублікований 03.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,161