Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – січень 2020 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на січень буде дуже емоційним і змінює Вас і Ваші відносини найсильніше. Місяць буде швидким, багато спілкування і різних новин. Займіться своїм здоров’ям і роботою. Будьте більше на публіці, ведіть за собою інших, навчайте і вчіться, діліться ідеями. В середині місяця змінюйте себе, можливість глибше зрозуміти себе і інших людей, зміцнити або позбутися від чогось. В кінці січня остерігайтеся травм або непередбачених витрат.

З 19 грудня важливий тренд, який сильно впливає на Вас і Ваші важливі відносини, він зачіпає багато в Вашому житті, змінює, зміцнює або руйнує по 9 лютого або по березень. З 20 грудня за допомогою чужих коштів можете збагатитися по 13 січня. З 29 грудня спілкування, інформація, новини важливі і особливо про важливих для Вас людей по 13 січня.

З 1 по 4 січня спілкуйтеся, подорожуйте, укладайте угоди, виступайте публічно.

З 3 січня по 16 лютого енергія для здоров’я і роботи. Спорт, оздоровчі процедури, боротися за свій фізичний стан і спрямовувати енергію для фізичного розвитку буде сприятливо. Але намагайтеся не перестаратися в фізичних навантаженнях і, ймовірно, якщо зі здоров’ям є проблеми в цей період вони дадуть про себе знати – посиляться, але це може стати стимулом до розвитку здоров’я. В роботі більше енергії і активності, починайте і реалізовуйте складні проекти, нові обов’язки або розвиток своїх обов’язків, оновлення роботи. На роботі зможете більше керувати іншими, вказувати кому і як себе вести – це може дати конфлікти, але ймовірно тільки в кінці січня, зате дасть більше влади Вам і поновлення відносин. Змінюйте відносини зі співробітниками, тими з ким працюєте, клієнтами, постачальниками та іншими людьми. Намагайтеся домогтися від них бажаних результатів, захищайте свою репутацію і права. Можете звільняти співробітників або клієнтів.

З 7 по 13 січня публічно виступати, проводити важливі і остаточні переговори, дізнаватися більше про себе та інших, багато спілкування і новин.

Пік 10 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це один з найважливіших піків на рік для Рака, дозволяє розібратися в собі та інших людях. Цього разу пік може бути досить несприятливий, розчаровує, прибирає слабке або прибирає дороге Вам, конфліктний, обмежує. Бережіть дорогі Вам відносини, але можете руйнувати ті що Вас не задовольняють. Розберіться в собі і своїх бажаннях, змінюйте себе, позбавляйтеся від непотрібного. Пік досить негативний, тому намагайтеся все обдумано робити, інформації та спілкування буде під час піку дуже багато. Приймайте рішення про своє життя і відносинах з іншими важливими для Вас людьми. Може і щось інше бути змінено або завершено в житті, важливе для Вас.

З 13 лютого по 7 лютого період харизми, товариськості, можливості показати свої ідеї і знання, довести свою істину. Період сприятливий навчати інших і вчитися самим. Особливо для навчання етикету, юриспруденції, ораторського мистецтва і будь-яким іншим мистецтвам. Зросте творчість у Раків. Як мінімум, Вам просто приємніше буде спілкуватися, навчатися та навчати інших – це буде приносити задоволення. Він підходить для судів і далеких поїздок. Розвивайте відносини з наставниками, іноземцями, учнями. Дасть духовну гармонію, хороший для розвитку духовно. Тільки в кінці січня кілька неприємних трендів.

З 16 січня по 3 лютого інформація про чужих грошах і допомоги або можливість заробити за рахунок інших людей, своїх витратах і боргах. Вивчайте свою психологію і психологію інших людей. Спілкуйтеся, цікавтеся, дізнавайтеся найважливіші новини про чужі багатства і як це використовувати для себе. Дізнавайтеся про кредити, отримання підтримки, спадщині, різних виплатах. Займіться зв’язками з кредиторами і спонсорами, боржниками. Переоцініть і проаналізуйте свої витрати, можете отримати корисну інформацію.

З 21 по 25 січня обережніше з витратами, боргами, дружбою і необдуманими ідеями. У ці дні можуть бути травми і психологічні фрустрації.

З 23 по 30 січня для Раків тренд не настільки небезпечний як для інших знаків Зодіаку, але все ж намагайтеся бути обережніше з відносинами на роботі і особистими відносинами, витратами, судами, далекими поїздками, публічними виступами.

З 25 по 31 січня не беріться за складні проекти на роботі і не давайте великі обіцянки, бережіть своє здоров’я.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – багато енергії, бунтарства, бажання звільнення або змін, імпульсивності, починання несподіваного нового в житті. Дні піку дуже сильні для психологічних змін, бурь всередині. Бійтеся травм. Сильний акцент піку на Ваші борги і витрати, отримання підтримки від інших людей, виплати, спадкові питання, отримання доходів від інших. Пік не особливо сприятливий, нестабільний і руйнівний. намагайтеся бути обережніше, не руйнувати дороге Вам, не порушувати правила. Особливо з витратами, боргами, спадщиною, друзями, суспільством, планами на майбутнє. Зміни можуть бути і всередині Вас, психологічні. Великий ризик руйнівних вчинків або втрат. Втрати в ці дні будуть дуже болючими, будьте обережніше щоб уникнути їх.

З 26 по 29 січня дні для духовного відпочинку, творчості, подорожі і спілкування будуть одухотворяти. Романтичні і творчі, але не для серйозних справ і відносин.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на січень 2020

З 3 січня по 16 лютого – енергія для роботи і здоров’я.

Пік 10 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, рішення і завершення в житті та відносинах.

З 13 січня по 7 лютого – харизма.

З 16 січня по 3 лютого – вивчайте чужі гроші і психологію.

Пік 25 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на чужі гроші і психологію, травми, втрати.

Гороскоп опублікований 29 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,382