Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Досить конфліктний місяць з усіма і багато роздратування, особливо з партнерами, на роботі, бережіть репутацію і кар’єру. Два сильних період впливають які на світогляд і духовність, навчання. Можливість почати нові стосунки або важливі події у відносинах, акцент місяці на відносинах. Результати в фінансах і збагаченні. Дуже багато спілкування.

Період роздратування, скандальності. Намагайтеся менше скандалити з партнерами (діловими, тими з ким у шлюбі і важливих відносинах), можуть бути конфлікти з керівництвом, посилення конфліктів з ворогами. В цілому Раки стануть більш конфліктні і дратівливі з 1 січня по 14 лютого. З іншого боку – цей час дасть Вам енергії для відстоювання своїх бажань і прагнень, битви за своє ім’я і репутацію. Буде енергії багато для роботи над своїм ім’ям, репутації, битви за досягнення і нагороди. Але намагайтеся не скандалити з улюбленими і дорогими Вам людьми, з керівництвом, якщо є ризик втрат.

З 2 по 26 січня, можливо по 1 лютого, а потім ще 2 рази протягом року повториться цей тренд, намагайтеся не брати на себе занадто великих зобов’язань на роботі, бережіть здоров’я, обережніше з навчанням, далекими поїздками, судами, життєвою філософією. Період оманливий, можуть бути як обмани Вас так і Ви схильні будете обманювати інших або помилкові надії. Бажання більшого від роботи і здоров’я, знань, судових розглядів, але і лінь щось робити. Наприклад, будете давати обіцянки або брати на себе більший тягар, але не виконувати. Обережніше з духовними питаннями, містикою, релігією, не довіряйте всім наставникам, можуть бути фрустрації. Будьте серйозніше з навчанням, більше концентруйтеся і не розпиляйтеся. Варто бути обережніше з закордонними питаннями, поїздками, іноземцями. Не найкращий час для судових питань, не зможете отримати бажане. До питань навчання, релігії, істини (судові питання і різні розглядини), слід ставитися серйозніше. Бережіть здоров’я, не час для експансії.

Багато новин та інформації про важливі відносинах і важливих для Вас людей. Час розібратися в партнерах і ворогах, дізнаватися нове, проводити переговори з 5 по 24 січня.

Займіться косметичними процедурами з 7 січня по 3 лютого, але без перебільшення, в межах розумного. Налагоджувати відносини з колегами і клієнтами, але обережно без перебільшень і обманів, ілюзій.

Пік 6 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік буде емоційним, посилить тренди, дасть нове. Акцент на важливі відносини, ворожнечу, ділове співробітництво. Можна починати щось нове, новий шлюб або ділове співробітництво, але можуть бути і нові конфлікти. Приділіть увагу важливим для Вас персонам.

З 8 січня по 4 березня, можливо по серпень місяць і період \ тренд цей буде повторюватися ще 2 або 1 раз. Час працювати над своєю філософією і відносинами, духовним світом, ідеалами, знаннями, навчанням. Приділіть увагу діловим і особистим відносинам, використовуйте інтуїцію і вчіться відчувати партнерів і ворогів, дізнаватися їх ширше. Використовуйте творчі ідеї для відносин, як особистих так і ділових. У навчанні час глибше зрозуміти все і зміцнити свої знання, а так само в ідеалах і життєвій філософії – це все можна зміцнити і стабілізувати. Займіться своєю вірою і релігією, містикою.

Гарний час для прийняття рішень і дій які вимагають силу волі та наполегливості в любовних відносинах, ділових і ворожнечі. Оновити, усунути, відродити, відстояти свої бажання, глибше зрозуміти іншу людину. Період для Зодіаку може бути грубуватим, але навіть втрати в ці дні з часом будуть сприятливими. Час для змін.

Продовження гороскопу після 5 січня.

Гороскоп опублікований 31.12.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169