Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць присвячений відносинам, діловим, близьким, ворожим, дружнім, пошуку консенсусів та компромісів, місяць для відновлення і поліпшення відносин, набуття нових та забування про старі відносини. Конфліктів в цьому місяці буде мало, гороскоп на січень сприятливий, єдиний складний період для Раків, несподіваний і поспішний в середині місяця. У січні почнеться всього 3 середньострокових періоди, не особливо важливих для Вашого знака Зодіаку.

Період багатий на новини та спілкування з важливими для Вас людьми, партнерами по шлюбу, партнерами по бізнесу, конкурентами з 11 січня по 1 лютого. Гарний час щоб дізнатися якомога більше про цих людей, провести переговори, написати листи. Небезпечним буде лише кінець місяця, з 27 по 30 січня, коли треба тримати під контролем егоїзм і поспішність. А найуспішнішим буде період з 24 по 27 число, коли і новин буде багато і можливості переконати або розібратися в партнерах, зрозуміти їх.

Період з 12 по 17 січня загрожує конфліктами з партнерами і керівництвом, можливо з членами сім’ї. Відносини, витрати і доходи, питання сім’ї та професії в ці дні будуть дуже прискорені і погано прогнозовані, несподівані. Багато емоцій і бажань, уразливості. Можете зважитися розірвати свої відносини, можете зважитися на скандал. Поганий час для серйозних стосунків і покупок.

Другий пік січня принесе багато нового, новин, бажань, можливо навіть і змін у відносинах, наприклад, набуття нових відносин або позбавлення від існуючих, а може бути перехід на новий рівень у відносинах. Пік буде 16 січня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад, емоційна буря у Раків. Намагайтеся менше скандалити до 17 січня, остерігайтеся до 17 числа скандалів з керівництвом і втрати репутації через стосунки або фінансів, не на часі давати обіцянки або гроші партнерам або важливим персонам. Акуратніше треба бути зі своїм бажанням нового і позбавленням від старого. Може бути, судіть самі, цей пік сприятливий для нового старту відносин, якщо це не зробить боляче в майбутньому Вам. Занадто велика схильність до імпульсивних рішень в ці дні.

З 18 січня по 11 лютого сприятливий період, крім початку лютого, для пошуку підтримки від інших людей, для переговорів пов’язаних з грошима, боргами, спадщиною, виплатами, аліментами. Вдалий час щоб схилити кредиторів на свою сторону і попросити про відстрочку або зменшенні, в цілому сприятливий період для нових боргових зобов’язань. Гарний час щоб і повернути собі борги, нагадати про себе боржникам.

Займіться здоров’ям і завданнями з 27 січня по 18 березня, прилив енергії для цих питань, активності. Почати робити зарядку або бігати вранці, братися за складні завдання на роботі, реалізовувати свої зобов’язання. Станете менш терпіння до колег і клієнтів, будете більше вимагати від них і відчувати тиск на себе, можуть бути конфлікти. Оновіть своє здоров’я і роботу за ці майже 2 місяці!

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Рака

З 11 січня по 1 лютого – потік новин та інформації про поважних людей.

16 січня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – відносини в центрі уваги, особливо нові.

З 18 січня по 11 лютого – покращите свої боргові та фінансові питання.

З 27 січня по 18 березня – працюйте над роботою, займайтеся здоров’ям.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,408