Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


Складний місяць для Раків. Буде один сприятливий період, який багато згладить, згладить відчуття проблем. Але все одно, в цьому місяці буде багато конфліктності, шансів на травми, незадоволеності. Найскладніше місяць буде після 24 серпня. Відносини і багатство будуть важливими для Раків, інформація про багатство, багато спілкування, поїздок, новин.

З 3 квітня по 7 серпня таємні відносини і таємні багатства, хороший період для відпочинку і усамітнення. З 28 травня по 5 серпня інтелектуальний тонус, здатність до навчання, товариськість, маса корисної інформації та ідей. З 3 червня по 3 серпня великі зміни в житті, внутрішні трансформації, зміни у відносинах. З 27 червня по 7 січня зросте Ваша конфліктність, активніше будете у відстоюванні репутації і діях для поваги, важливий період для кар’єри і статусу. З 10 липня по 23 серпня духовний розвиток і розвиток у відносинах.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, несподіване і мінливе, непередбачене. Акцент на багатство, джерела доходів, збагачення. Намагайтесь не дуже багато витрачати на свою дружбу і суспільство, бережіть джерела доходів і багатство.

З 5 по 20 серпня новини та інформація про Ваших багатства. Можете отримувати нові знання для збагачення, пройти курси, розібратися з тим що накопичено у Вас, дізнатися, як заробити більше і знайти джерела доходів. А можна використовувати свої знання для заробляння грошей, проводити переговори, доносити свої думки іншим.

З 7 серпня по 6 вересня дуже сприятливий період, але буде він сприятливим лише до 24 серпня. Період акцентує відносини і багатство, оновить Ваші любовні почуття, активніше будете в спілкуванні діловому і особистому, знаходити нові відносини і розвивати існуючі. Варто здійснювати покупки, інвестувати, збагачуватися до 24 серпня. Після 24 серпня навпаки треба бути обережніше з відносинами і грошима. Ракам період дасть харизму, жінкам Ракам він краще і дасть привабливість, жінкам можна змінити зовнішність і стиль одягу.

З 8 по 19 серпня перший конфліктний тренд для Раків, висока ймовірність травм і аварій. Конфлікти сильними будуть в сфері відносин і сфері кар’єри. Бережіть репутацію, відносини, статус, конфлікти можуть це зруйнувати.

З 13 по 19 серпня багато енергії для досягнення цілей, кар’єри, збагачення. Варто показати себе керівництву, без конфліктів відстояти свої права, беріться за складні проекти.

З 15 по 19 серпня час для бізнес-презентацій, показати свої ідеї інвесторам і діловим партнерам. Використовуйте знання для заробітку.

З 18 серпня по 3 вересня другий конфліктний тренд, знову, висока ймовірність травм і аварій. Знову, найсильніші конфлікти в сфері відносин і кар’єри.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, багато новин, нові бажання, додатися сил. На жаль, буде багато несприятливих паралельних трендів, згаданих вище, будьте обережніше з відносинами, кар’єрою, конфліктами і травмами. Нове можете починати в сфері багатства, нову роботу або новий проект який дає дохід, інвестиції, можна здійснювати важливі покупки до 23 серпня.

З 20 серпня по 5 вересня більше новин, поїздок, спілкування, навчання. Непоганий період щось вивчати, читати книги, писати листи або щось інше. Чи зможете завести нові знайомства.

З 24 по 27 серпня не витрачайте багато грошей. У цей період не час для судів. Можуть бути проблеми у відносинах.

З 28 серпня по 1 вересня період ревнощів і уразливості, знову можуть бути проблеми в стосунках. І намагайтеся не ризикувати грошима.

З 31 серпня по 4 вересня будьте публічні.

З 31 серпня по 4 вересня період проблем у відносинах і багатстві, можуть бути порушення правил, обмеження і розчарування.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і рішення, новини. Акцент на Вашу життєву філософію, прагнення, ідеологію, знання. Можете отримати важливі звістки від знайомих, отримати результати або зважитися на поїздки близькі або далекі. Вдалий час для вирішення питань освіти.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, акцент на витрати і доходи.

З 5 по 20 серпня – інформація про багатство.

З 7 серпня по 6 вересня – харизма, збагачення, відносини.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на багатство.

З 20 серпня по 5 вересня – спілкування, поїздки, навчання.

Гороскоп Опубліковано 6 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 78 T. 0,432