Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – серпень 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць хороший, але не особливо важливий для Раків. У першій половині місяця багато можливостей для збагачення, а почнеться місяць з змін багатства і джерел доходів, заробітків. У другій половині багато періодів для навчання і спілкування, більше поїздок і новин. У цьому місяці багато хороших трендів для відносин, здійснення покупок, спілкування.

З 2 липня по 18 серпня активний і енергійний період для фінансової сфери, накопичень, покупок, збагачення, джерел доходів, оновлення. З 19 липня по 11 серпня інтелектуальний тонус, товариськість. З 28 липня по 21 серпня ще один період для фінансової сфери і багатства, можливості для хороших покупок і збагачення.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – цей пік буде непередбачуваним, багато енергії та емоцій, несподівані зміни, Ви почнете щось нове або щось нове відбудеться. Великий акцент на заробітки, роботу, накопичення, інвестиції, всі види доходів і заощаджень, цінностей матеріальних і духовних. Можете побажати змінити роботу або бути звільненим. Можете вирішити продати свою колекцію або почати щось збирати. Розтратити свої заощадження. Скоріш за все, зміни будуть пов’язані з втратами або витратами. Починання, Ваші, з накопиченнями і заробітком. Крім «багатства», зміни можуть бути в дружбі і відносинах, планах на майбутнє, сім’ї, ідеях.

З 5 по 9 серпня тренд принесе оптимізм, поліпшення фізичного стану і матеріального, успіх в інвестиціях і роботі. У ці дні займайтеся своїм здоров’ям, багатством, роботою. Час для масштабних дій.

З 7 по 21 серпня романтичний і творчий тренд для Зодіаку. Для Раків він ще хороший для поліпшення свого матеріального добробуту, проводьте важливі переговори, що впливають на Ваше багатство, особливо з членами сім’ї і друзями. Укладайте важливі угоди, покажіть себе інвесторам і роботодавцям, та й самим можна інвестувати, починати нові проекти з метою отримання доходів, здійснювати важливі покупки. Тренд дасть можливість для збагачення! Особливо за рахунок інвестицій, здійснення дорогих покупок, сім’ї, нерухомості.

З 7 по 10 серпня ще один романтичний тренд для Зодіаку, а Ракам він ще хороший для збагачення. Робіть інвестиції, робіть масштабні і дорогі покупки, розвивайте свої джерела доходів і роботу. Робота основна може дати доходи, є можливість підняти ціни за свої послуги або укласти хороші угоди, можна брати участь в судах, відстоювати свої права.

Останній період який впливає на Ваше багатство буде з 11 по 28 серпня, у Вас буде більше інформації про накопичення, депозитах, Вашому багатстві і можливості заробити, інвестиції, джерела доходів. Можете отримувати нові знання для заробітку, можете використовувати накопичені знання для заробітку. Проходьте курси підвищення кваліфікації, отримуйте нові навички для збагачення. Можна дізнаватися щось про важливі покупки, бажаному матеріальному.

15 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – це результати, рішення, усвідомлення, перехід на інший рівень і важливі новини. Великий акцент на багатство і борги, не тільки те, що маєте Ви (Ваше багатство), але і те що можете мати від інших (допомога, спадок, інвестиції, борги. Так само пік акцентує важливі для Вас відносини особисті і ділові, сімейні. пік сприятливий, дасть можливість розібратися і отримати результати.

З 18 серпня по 4 жовтня період товариськості для Раків, більше поїздок, спілкування з оточуючими Вас в житті людьми, енергія для навчання. Не зовсім примітний період, не дуже важливий. Але все ж зможете більше спілкуватися, стояти за себе перед знайомими і сусідами, далекими родичами і всіма іншими. У вересні можуть бути скандали.

Ще один період не зовсім важливий період для Раків з 21 серпня по 14 вересня, теж буде стосуватися спілкування. Збільшить Вашу харизму, зможете сподобатися людям з якими спілкуєтеся. Спробуйте налагодити відносини зі знайомими, можете поліпшити їх і перевести на більш близький рівень. У вересні буде чреда поганих трендів.

З 21 по 27 серпня ще один романтичний тренд для Зодіаку, хороші дні для любовних відносин. Хороші дні для відстоювання своїх бажань в будь-яких відносинах, завоювання інших людей. Для Раків вони будуть дуже товариськими.

З 25 по 28 серпня тренд хороший для спілкування, можливості завести нові знайомства і друзів, несподівані новини. Хороші дні для публіки. Цей тренд так само романтичний, можуть бути романи з друзями або знайомими.

З 25 по 31 серпня багато енергії, хороші дні для реалізації планів і ідей. Особливо для навчання, публічних заходів, спілкування.

З 27 серпня по 8 вересня багато енергії для спілкування, поїздок, можливість показати себе в колі знайомих. Тренд нейтральний, можете бути дуже наполегливі і егоїстичні, можуть бути конфлікти зі знайомими. Але може бути можливість і багато енергії показати себе і виділитися в колі знайомих і друзів. Хороші дні для слави, активних дій, особливо якщо Ви політик або наставник.

З 28 серпня по 14 вересня хороший період для навчання і спілкування, можливості оновити знання і коло знайомств, знайти нове і глибше вивчити існуюче. Більше новин і поїздок під час цього періоду.

З 28 по 31 серпня хороші дні для змін в спілкуванні, колі знайомих і друзів, бути на публіці, починати і завершувати щось несподівано. Багато новин.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, пік буде сприятливий, можна починати щось нове або будуть важливі новини. Акцент на навчання, поїздки, знайомих і далеких родичів. Щось почнеться або завершитися раптово, маса новин і енергії.

З 31 серпня по 3 вересня хороші дні для зміцнення всіх видів відносин, любовних, ділових, дружби, зі знайомими. Тренд так само гарний для важливих переговорів і угод, серйозних покупок.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на серпень 2019

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на збагачення і багатство.

З 11 по 28 серпня – інформація про багатство.

Пік 15 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, результати, акцент на багатство і борги, спадок, допомога від інших.

З 18 серпня по 4 жовтня – енергія для спілкування і навчання.

З 21 серпня по 14 вересня – харизма для спілкування.

З 28 серпня по 14 вересня – інтелектуальний тонус, час для спілкування і навчання.

Пік 30 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на спілкування, знайомих, навчання.

Гороскоп опублікований 02.08.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,376