Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Досить хороший місяць, головне остерігайтеся непередбачених витрат і скандалів через фінанси, скандалів в суспільстві – це все тільки в першу декаду місяця. Але з іншого боку можна добре в цьому місяці заробити або дізнатися, як заробити гроші. Акцент на фінансовій сфері та багатстві на початку серпня, в кінці місяця буде акцент на зарубіжжі і знайомствах, знаннях і світогляді. Сприятливий період для сімейної сфери. Багато сприятливих періодів для любові і творчості, дитячих питань і розваг. Пара хороших періодів для відносин.

У цьому місяці буде багато переоцінки і повернення, багато повторення старих періодів, багато періодів триватимуть з минулих місяців. З 16 травня по 13 серпня активний період для боргів, виплат, витрат, витребування заборгованостей і прохань про підтримку, з 27 червня по 28 серпня могли повернутися старі питання і скандали, переоцінка витрат. З 29 червня по 6 вересня час знаходити знання про заробіток грошей, багато ділових новин і переговорів, а з 26 липня по 19 серпня переоцінка доходів і багатства, інформації. З 9 липня по 7 серпня гарний час для спілкування і знайомств. З 18 липня по 6 жовтня сприятливий період для перебудови і зміцнення дружби і відносин, планів на майбутнє і колективів. Низка конфліктних періодів і ймовірностей травм, витрат, почалася з 25 липня і буде до 10 \ 13 серпня.

З 1 серпня по 1 вересня час творити, закохуватися, використовувати свою інтуїцію для пошуку істини і розширювати свої знання, навчатися, подорожувати. Хороші дні для творчості, набуття нового або поліпшення існуючого, навчання новому. Вдалий час відпочивати і розважатися. Прилив сил, надій, впевненості. Покращуйте стосунки з дітьми. Період вже був з 23.11.17 по 14.12.17 і з 11.05.18 по 13.06.18, більше інформації в тих гороскопах. Гарний час для поліпшення світогляду, інтуїції і творчості, любові.

Намагайтеся менше витрачати гроші з 4 по 9 серпня, багато ліні і бажання розваг, азарту.

Час романтики з 6 по 9 серпня, а ще ці дні хороші для вирішення фінансових питань, здійснення обдуманих покупок, переговорів, активності в сімейній сфері і любові.

З 7 серпня по 9 вересня сприятливий період для відносин з рідними, налагодження відносин і пошуку компромісів, переговорів. Хороші дні щоб прикрасити свій будинок. Негативних буде лише пара днів в серпні. Перші з 8 по 11 серпня – це дні коли треба серйозніше ставитися до грошей і сім’ї, витрачати тільки на потрібне, можуть бути розчарування і засмучення, а ще це погані дні для бізнесу. Другі з 24 по 29 серпня – це дні ревнощів, бажання більшого, маніпулювання і грубості, готовності кардинально змінювати і втрачати, бережіть відносини і фінанси, не ризикуйте.

З 9 по 13 і з 26 по 30 серпня небезпека фінансового обману, обережніше з поїздками і будь-якою інформацією.

Пік 11 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – емоції та бажання, нове або можливість повторно почати старе. Акцент на фінанси, заробітки, збагачення та накопичення. Можливість знайти нову роботу або підробіток, підвищення оплати за працю, збагатитися. Але будьте обережніше з інформацією, все перевіряйте, Вас можуть обманути. Час сприятливий для повторних спроб заробити або знайти джерела заробітку, збирайте інформацію і навчайтесь.

З 13 серпня по 10 вересня зросте активність у відносинах, відстоювання своїх прав, тиск на партнерів і з боку партнерів на Вас, активність в реалізації бажань щодо відносин, час завойовувати партнерів і воювати з ворогами! До 28 серпня можуть повернутися старі скандали. Може бути занепад фізичних сил. При найбільшому негативі, може бути, схильність звалювати все на інших. Подібний період вже був з 18 березня по 16 травня.

Багато паралельних періодів, які будуть посилені піковими періодом, буде з 23 по 27 серпня. Періоди гарні для відносин, знайомств, дружби, планів на майбутнє, шлюбу, ворожнечі, судових питань, переговорів і укладення угод. Працюйте над усіма видами відносин, прискориться розвиток їх, реформуйте, перетворюйте, зміцнюйте, завершуйте і приймайте рішення, дійте!

Пік 26 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, принесе Ракам сили і енергії, пік буде кульмінаційним, багатим на новини та можливість розібратися, посилить тренди. Акцент на знання і поїздки, зарубіжжі, гарний час приймати рішення. Вирішуйте чому хочете вчитися або здавайте екзамени. Час розібратися зі своїми поглядами на життя і релігію. Приймайте рішення про університети, написанні дипломних робіт, публіцистиці чи отримуйте результати. Час провести переговори з наставниками і покровителями.

Гороскоп завершиться ще одним, повторним, періодом з 30 серпня по 23 вересня. Розвивайте, змінюйте, розширюйте, трансформуйте, оновлюйте або усувайте в сферах творчості, дітей, захоплень, відносин. Вдалі дні для зміни і поліпшення відносин і творчості. Період вже був з 31 грудня по 10 лютого і з 21 березня по 2 травня. Змініть свої погляди і бажання на відносини і творчість. Можете спробувати змінити свою життєву філософію. Кидайте обридлу творчість або роман.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Рака

З 1 серпня по 1 вересня – поліпшення і розширення в любові й творчості, світогляді, сильна інтуїція.

11 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – акцент на фінанси і багатство, нове або звістки.

З 13 серпня по 10 вересня – активність у відносинах.

26 серпня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – акцент на знання і знайомства, поїздки, кульмінації і завершення.

З 30 серпня по 23 вересня – оновлюйте, усувайте, покращуйте відносини і творчість.

Гороскоп опублікований 3.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,429