Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


Серпень буде повним вогню і пристрасті для Раків. Ви будете бачити, творити, любити, виражати себе. Існує так само схильність до імпульсивності і, можливо, конфліктів, пов’язаних з Вашим его.

Початок серпня принесе з собою грошові питання. Слід уважніше стежити за грошима і ризикованими вкладеннями. Хоча з настанням останнього місяця літа – у Вас виникне маса ідей пов’язаних з грошима, накопиченнями, отриманням прибутку. У Вас буде багато енергії в серпні, яку Ви направите на заробіток грошей, а в середині місяця – залучення кредитів, повернення боргів.

Місяць досить легкий і успішний для Раків. Ви відчуєте, що більше уваги і енергії почали витрачати на свою творчість, дітей, любовні відносини. Можете захотіти зайнятися танцями або музикою. У деяких Раків любовний роман може спалахнути з новою силою, а у інших ймовірне виникнення скандалів з коханою людиною або дітьми.

У серпні Раку потрібно постаратися бути більш дисциплінованим, а так же помірним, щоб домогтися бажаних результатів в цьому місяці.

10 серпня сфера Вашої уваги зміститися в сферу боргів, кредитів. Деякі Раки відчують, що їм потрібна матеріальна підтримка і зважаться взяти гроші в борг. Або ж згадають, про те, що хтось їм повинен і попросять повернути борги. Потрібно буде обговорити загальні фінанси, майно, грошові зобов’язання.

У липні у жінок Раків почався зоряний період, він закінчиться після 12 серпня.

Наприкінці серпня місяця, 25 числа, плюс мінус 3 дня – очікуйте важливих новин або не далеку поїздки. В цей період Ви будете вкрай чутливі, вкрай мрійливі і інтуїтивні. Постарайтеся бути обережними, особливо з водою. До того ж, постарайтеся відрізняти вигадку від реальності.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

  1. Один комментар до “Гороскоп Рак – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар”

  2. Уляна в 02.09.2014 | Відповісти

    коли буде гороскоп на вересень? ))

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,189