Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак, народжені з 12-21 липня, третя декада – Ґасбрук


Рак третьої декади – це народжені з 12 липня по 21 липня

Природна обдарованість цієї особистості проявляється в життєрадісності, толерантності, інтуїції та оптимізмі. Бажання мати уготоване забезпечення конфліктує з устремліннями до експансії і змінам.

Позитивний стан виражається високою дисциплінованістю, готовністю примиритися з вимогами ситуації і готовністю зробити все, що можливо. Четвірка Рака – надійний працівник, приймає життя такою якою вона є, піддається впливам. Не творець, але тлумач, здатний узагальнювати та синтезувати. Любить більше створювати, ніж зруйнувати, дивитися вперед, а не озиратися назад, і тому такий підхід до життя можна вважати творчим. Не амбітні, обачні і спокійні, інтуїтивні мислителі, неквапливі в своїх починаннях. Більше слави і успіху люблять мир і щастя. Не стільки емоційні, наскільки співчутливими і співчутливо, об’єктивні і шляхетні.

Негативний стан перетворює пристосовність в пасивність, а невибагливість – в статичну летаргію і лінь. Четвірка Рака мріє, відкладає справи і чекає поки все саме собою вирішиться. Стає млявою, ледачою і самовдоволеною. Хапається за замордовані надії, витрачає свою енергію на непотрібні і неважливі справи і речі. Хоч вона й хоробра, але все ж у неї не дістає волі, щоб усунути перешкоди зі свого шляху, – бажає миру та спокою за всяку ціну. Об’єктивність перетворюється в байдужість, а прихильність – в співстраждання – ось чому вони так часто прощають, гублячи і підриваючи тим самим сенс етичних норм поведінки. Слідуючи імпульсам інтуїції з великим задоволенням, ніж логічному міркуванню, відразу втрачає зв’язок з дійсністю, потрапляючи у світ ілюзій.

Рівновагу. У цій особистості зберігаються критичність, активність, логіка, далекоглядність та здоровий глузд. Обов’язковий постійний контроль над собою в мріях, фізичних задоволеннях, здорового обмірковування людей і обставин, ясні погляди. Слід підібрати собі рід діяльності, здатний привести до гідної мети і ніколи і ні в якому разі не залишати себе на волю випадку. Зобов’язаний рішуче боротися зі своїми надмірними враженнями від ідей і вчинків інших людей, а також зі своїм сверхоптімізмом.

Коментарі. Ця особистість повинна встановити собі певні правила для успішного самовладання. Здоровий глузд, сталість і розумна впорядкованість потенціалу Четвірки завжди загрожують інтуїтивної частоті Місяця і гнучкості знака Води. І, як результат цієї неоднозначності, виходить характер, що має в собі доброти більше, ніж сили, і більше виразності, ніж рішучості. Любить поступатися, любить віддаватися фантазіям. Прекрасно можуть розвинутися позитивні здібності. Між тим, в цій найдобрішої особистості маса енергії та незнищенної волі, яка завжди повертається, навіть після ланцюга поразок, збентежені б будь-яку іншу особу, наділену меншим оптимізмом.

Обширним вивченням цих, на перший погляд, пасивних людей, ми встановили таке обставина: люди цього знаку подібні шматку сирої глини, що приймає будь-який вигляд бажаної форми! Терпляче моделюючи себе під бажаний результат, Четвірка Рака повинна сама з себе виліпити бажаний задум! Бо якщо цю роботу дозволяти виконати кому-то іншому, то в плині ночі придбана форма повернеться в колишній стан. Але на Четвірку Рака можна дуже легко впливати, вона, подібно до хамелеона, приймає забарвлення свого оточення і відображає, як вода, сонячне небо або хмари. Любить більше відображати, ніж випромінювати. Ось чому для неї так важливо яких друзів, яке оточення собі вибрати, бо Четвірка Рака залишається пов’язана з цими людьми все своє життя, незважаючи на «дружній обман» і наступні розчарування. Четвірка Рака блискуча, коли з найгіршого треба витягти найкраще, але в неї немає сили, щоб зло перетворити в добро чи від цього зла позбутися. Часто буває несправедлива до самого себе через глибокого співчуття до людей. А коли урівноважена, то дуже мила, продуктивна і навіть часто просто блискуча. Народжені в цій декаді завжди залишаються милими і приємними людьми. Четвірка Рака напружено спрямована до гармонії, справедливості і людського щастя. Їх найбільша коштовність – гнучкість, і вона ж, одночасно, найбільша небезпека. Контролювати і не втратити в привабливості – дуже нелегко. Основні символи декади показують на недосяжність контролю без втрати привабливих якостей. На карті Таро зображена фігура чоловіка з закритими очима. Йому потрібно тільки прокинутися, і, злегка потягнувшись, прийняти, наче з неба, чашу повну щастя.

У цьому знаку народилися письменники Генрі Давид Торо, Ісаак Бішевіс Сінгер, Маршалл МакЛуган, винахідник і письменник Р. Букмінстер Фуллер, музиканти Ісаак Стерн, Ван Кліберн, художники: Рембрандт, Дега, Ендрю Вейдт, Марк Шагал, засновниця християнської науки Мері Едді Беккер, хірург Чарльз Мійо, (Володимир Маяковський, Андрій Громико, фізик і винахідник Юрій Макаров, Борис Асаф’єв – прим. пер.).

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,166