Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак, народжені з 02-11 липня, друга декада – Ґасбрук


Рак другої декади – це народжені з 02 липня по 11 липня

Чутливість сприймає буквально все, жвавість мислення, сильні почуття і глибока симпатія до людини – основні напрямні цього характеру. Міркування холодного розуму конфліктують з теплотою емоційної натури.
Позитивний стан. У цій особистості рідкісна комбінація найсильнішої інтуїтивної здатності і живого аналітичного розуму. Трійка Рака може глибоко відчувати і думати однаково однаково, що дає їй природно і легко діючий надійний інстинктивний інтелект. Трійка Рака – природно задоволені і люблячі задоволення люди. Через вроджене почуття міри і рівноваги (дуже допомагає їм бути критичними і помірними) здатні відчути величину чуттєвої задоволеності. Як і всі з потенціалом Трійки, вони співчувають людських страждань. До людей гуманні, друзям віддані, терпимі і шляхетні. Мислять і творять творчо, логічні й аналітичності. Наділені даром вираження як словом так і письмом. Рішучість, пом’якшена благородством, – просто невразлива риса цього характеру.

Негативний стан. Дозволяють своїм почуттям і нахилам виплеснутися і затопити логічну і аналітичність міць природно розвиненого розуму. У фізичному відношенні схильні до самоугоднічеству і непомірності в насолодах. Хитрий, ізворачіваясь, обманом домагаючись бажаного, руйнують власний інтелект. Якщо негативні – стають лінивими, вважаючи, що розум замінить працю. У негативному стані ця схильність до неробства проявляє риси жорстокості, яка проявляється завжди в будь-якому потенціалі Трійка в негативному стані, – жорстокість полярна доброті, також властивою цьому потенціалу. Трійка Рака в негативі – повільна, жадібна, пасивна, егоїстична.

Рівновага виражається у творчому підході до життя, фізичної активності, розвитку духовних здібностей і поміркованості – ось такі направляючі допоможуть Трійці Рака утримувати позитивний стан. Як тільки рішення прийнято – його необхідно невідкладно реалізовувати, підбадьорюючи самолюбство, залучаючи амбіції для досягнення будь-якої практичної мети. Трійці Рака немає іншого шляху для того, щоб знайти духовну дисципліну, яка підтримує благородні властивості її розумною, творчої, але занадто чутливою особистості.

Коментарі. Судячи по символах декади і незважаючи на природний дар вирази пером і словом, Трійка Рака наділена ще й даром мовчання. Встановлено, що це видиме протиріччя дає дуже рідкісну здатність оцінити – коли потрібно говорити, а коли потрібно і мовчати. Це, безсумнівно, сильний характер, але пом’якшений еластичними властивостями до деякої міри, і його думки, погляди та переконання схильні до впливів, що характерно для частоти Меркурія. Скажімо точніше, – це сила оборонна, а не атакуюча, – міць відсічі, а не нападу. Всі потенціали Трійка – потенційні реформатори, і якщо перестараються, можуть стати фанатиками. Але зазвичай так далеко не заходять – набагато раніше їх зупиняють логічні і розумні роздуми.

Особливо Трійка Рака обдарована властивістю роздуми – це якість розвивається краще у творчій і творчої активності. Саме з цієї причини стали відомими серед людей два Рокфеллера – Джон Д. Рокфеллер і його онук Нельсон, чия обдарованість у створенні багатства відповідає запису про цю декади – «достаток». Абсолютно ясно, що це слово може мати набагато більше значень, і, цілком ймовірно, стосується любові до насолод, що для особистості Трійки Рака дуже характерно.

Ми помітили, що всі народжені в знаку Трійка Рака, незважаючи на соціальний прошарок або рід занять, люблять і цінують забави, розваги і прекрасні речі. Дуже рідко вони переходять допустимі межі пристойності завдяки Меркурію, його логіці, яка рятує їх від самоугоднічества, якого схильні через гнучкості знака Води. Трійка Рака наділена здатністю процвітати. Перешкодою такої діяльності і прекрасною здібності будуть лінь і відсутність певної мети – така негативна тенденція всіх характерів зі знаком Вода. І ще, потурання нахилам і почуттям у превалюванні над здоровим глуздом може викликати побоювання за успіх. Але якщо здоровий розум контролює і управляє їх діями, то люди, народжені в знаку Трійка Рака, можуть здійснити великі справи. Основний знак Води надає різнобічність їх інтелекту, а здорову основу – потенціал Три. Запис у книзі «Т» обіцяє їм «достаток, добробут, щастя й багатство».

Президент США, прозваний «мовчун Кал», Калвер Кулідж, письменник-сюрреаліст Франц Кафка, Марсель Пруст, Герман Гессе, композитор Густав Малер, кіноактор Юл Бріннер, Рінго Старр, (академік Л. А. Орбелі, поет Янка Купала, авіаконструктор Полікарпов і оперний співак Сергій Лемешев – прим. пер.).

Ґасбрук М.Б.

  1. Один комментар до “Гороскоп Рак, народжені з 02-11 липня, друга декада – Ґасбрук”

  2. роман в 04.12.2014 | Відповісти

    Доля правди є

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,167