Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Досить активний і непоганий місяць для Раків. Найбільше активності у відносинах. Час для навчання і філософії, оцінки своїх прагнень і життєвої філософії, віри в краще. Сприятливий період для відносин, які впливають на кар’єру і статус. Дуже багато хороших трендів для Вашого світогляду, більше відчуття гармонії, впевненості в майбутньому і житті, енергії для прагнення до ідеалів.

З 3 січня багато енергії для роботи і здоров’я по 16 лютого. З 13 січня багато харизми по 7 лютого.

З 3 лютого по 4 березня вчіться і спілкуйтеся. Дуже хороший період для навчання себе та інших, до 17 лютого розширювати свої знання, а після 17 повторювати старе. Період гарний для публічних виступів, кореспонденції і різної публіцистики. У Раків буде більше товариськості.

З 7 лютого по 5 березня період, що впливає на відносини, які впливають на Ваш статус і кар’єру. Для відносин зі статусом – це може бути цивільний шлюб або відносини по вигоді, які будуть давати Вам репутацію і повагу. Кар’єрні відносини – це відносини з керівництвом і іншими важливими людьми, що впливають на кар’єру. Оновлюйте і покращуйте, миріться, знаходяте нові відносини. Погані тренди після 20 лютого.

З 8 лютого по 9 березня або кінець березня сприятливий тренд для важливих відносин, світогляду і філософії життєвої, навчання, дуже вдалий для зарубіжних питань, поїздок, укладання важливих угод, судів, з’ясування істини, особистих ідеалів і цілей з прагненнями. Ці теми і питання можете розвивати дуже вдало, будь-які проблеми будуть пом’якшені використовуйте для цього віру і інтуїцію, намагайтеся бути чесні і відкриті новому досвіду. Як мінімум цей період дасть більше гармонії душевної, спокою, розсудливості, особливо у важливих відносинах і філософії. Важливі відносини – це всі відносини, які впливають на Вас і важливі для Вас – шлюб, близькі особисті і ділові відносини, ворожнеча.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, важливі новини. Пік нейтральний і залежить від особистих гороскопів. Акцент на доходи і витрати, кредити, боржників, спонсорів і кредиторів, спадок, отримання виплат і підтримки від інших людей, накопичення і джерела доходів, заробітки. Пора приймати остаточні рішення або отримувати результати.

З 16 лютого по 30 березня період дасть активність і енергію для відносин, важливих відносин, ворожнечі. Особливо ворожнечі, особливо в березні місяці (коли будуть негативні і нейтральні тренди). Активні дії, відстоювання своїх прав, завойовуйте інших, реалізуйте бажане, стійте на своєму. Будь-які конфлікти будуть кардинальні, не буде терпіння на тиск від інших, на образи від інших. Може бути підвищена дратівливість, схильність до травм. Період сприятливий в лютому, багато енергії для реалізації задуманого і розвитку відносин, але в березні треба бути обережніше.

З 17 лютого по 10 березня час переучуватися, переоціните свої знання і в березні переоціните свої фінанси і борги. З 17 лютого краще не починати нових проектів або навчання, берегти техніку і обережніше з документами.

З 18 по 24 лютого маса енергії, особливо для відносин, дружби, громадської активності. Конфлікти можуть бути згладжені, але якщо вони будуть, то дуже швидкими і раптовими. Швидкий розвиток відносин і дружби. Направте енергію на свої плани та ідеї.

З 18 лютого по 2 березня енергія для важливих відносин і публічних виступів, навчання, судових питань, показати і довести свою правду. Можливість впливати на партнерів, вести їх за собою. Хороший тренд для конфліктних відносин, судових і всіх де треба показати правду.

З 21 по 25 лютого обережніше з відносинами особистими і діловими, не порушуйте правила, бережіть репутацію. Не вимагайте занадто багато. Намагайтеся не витрачати багато грошей.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік дасть приплив енергії і вітальності, оптимізму, початку нового. Акцент на навчання, світогляд, віру, релігію, зарубіжжі, суди, ідеали і прагнення. У навчанні і поїздках краще нове не починати, а повторно почати старе. Знаходьте нові ідеали для себе, нові прагнення. Можете переосмислити своє ставлення до життя і виробити нове.

З 27 лютого по 1 березня знову можуть бути проблеми з відносинами і кар’єрою, репутацією. Ризикувати в ці дні не варто.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на лютий 2020

З 3 лютого по 4 березня – вчіться.

З 7 лютого по 5 березня – ділові відносини.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на доходи і витрати.

З 16 лютого по 30 березня – активність у відносинах.

З 17 лютого по 10 березня – відкладіть початок нових проектів.

З 18 лютого по 2 березня – вітальність і енергійність.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на навчання і життєву позицію.

Гороскоп опублікований 5 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,416