Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – лютий 2018 – Марфа Бомбушкар


Намагайтеся берегти своє здоров’я, нерви, не надірвіться на роботі, можуть бути великі скандали на роботі і плутанини. Місяць багатий на новини та навчання, акценти місяці будуть на фінансових питаннях, цінностях, питаннях спадщини, смерті, психологічних трансформацій, боргів. Місяць не настільки конфліктний для Раків, як для інших знаків Зодіаку, але зовнішня напруга і тиск на Ваші знання і роботу, фінанси і питання відносин, можуть, змусити Вас похвилюватися.

З 31 грудня по 10 (15 лютого) час поновлення, трансформації та усунення в любові і відносинах (ділових, ворожнечі, партнерських), творчості, дитячих запитань, хороший період для позбавлення і розширення. З 18 січня по 11 лютого період фінансів, але не Ваших, а боргів, виплат, спонсорства. З 27 січня по 18 березня – активність у праці і здоров’я.

Перший пік 1 лютого, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік принесе з собою завершення і усвідомлення, посилить тренди, багато емоцій. Для Раків він найбільше акцентує питання доходів і витрат, спадщини, заробітків, матеріальних і фінансових накопичень, боргів. Розберіться з цими питаннями. На душевному рівні, він акцентує і завершить питання життя і смерті, усвідомлення духовного світогляду, завершення психологічних криз, системи цінностей.

Два періоду, з 3 по 6 лютого і з 9 по 13 досить схожих. Намагайтеся в цей час не дуже багато витрачати грошей, не брати багато боргів і не давати в борг. Не вимагайте багато від інших і не хваліться своїми доходами або витратами. Варто бути обережніше при вагітності. Цей період дуже любвеобільний, бажання розваг, відпочинку і потурання своїм слабкостям і бажанням. З іншого боку може бути розчарування в любові і фінансах.

З 14 лютого по 21 березня багато неуважності енергійної, складно буде зібратися з силами і почати працювати, багато ліні. Намагайтеся не братися за великі і складні завдання на роботі. Бійтеся обманів клієнтів і співробітників. Небезпечний період для фізичних навантажень, можете їх правильно не розрахувати.

Пік 15 лютого, плюс-мінус 3 дні, 10 днів спад, пік посилить емоції, бажання, пік час нових починань, нових подій несподіваних і швидких, багато новин, посилення всіх трендів. Намагайтеся берегти своє здоров’я і побоюватися травм. Пік сприятливий для початку фінансових питань, особливо боргових, спадкових, виплат, пошуку підтримки. Можуть бути і просто новини. З духовної сторони – цей пік, може, принести зацікавленість і питання пов’язані з усвідомленням життя і смерті, езотеричних таємниць, психологічних трансформацій – оновити все це.

Час вчитися з 18 лютого по 6 березня.

Багато романтики і чутливості з 20 по 24 лютого, творчості. Хороші дні, щоб відпочити.

У всього Зодіаку зросте особиста агресивність у відносинах, скандальність, нетерпимість до недоліків партнерів, дратівливість з 22 лютого по 1 березня. Ймовірно, що і на Раків цей період вплине. Можуть бути скандали, маса емоцій, образ, тиску на партнерів і від партнерів. Партнери в даному випадку – це улюблені, ділові партнери та вороги, конкуренти. Цей період несприятливий і для фінансової сфери, витрати і втрати, покупки за бажанням і егоїзму. Варто берегти свою репутацію, намагатися не вимагати багато чого від клієнтів і співробітників, поганий період для судових питань.

З 28 лютого по 3 березня буде сприятливий період для судових питань, дорогих покупок. Він трохи згладить 22-1 період.

Пік 2 березня, плюс-мінус 3 дні (торкнеться останні дні лютого) і 10 днів спад – це час завершень, новин, розумінь, посилення і кульмінація трендів, багато емоцій і енергії. Для Раків буде дуже багато енергії! Постарайтеся розібратися зі своїми знаннями, зважитися на навчання або завершення навчання. Написання і захист дипломних робіт, інші види публіцистики, різні курси і практики. Період не дуже важливий для Вашого знака Зодіаку, якщо Ви не учений, викладач, публіцист або Вам не треба вчитися.

Важливі дати і періоди в гороскопі на лютий 2018 для Рака

1 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – завершення і новини. Акцент на заробітках і накопичення.

З 3 по 13 лютого – будьте стриманішими в любові і фінансах.

З 14 по 21 лютого – контролюйте свою енергію і працездатність.

15 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – новини і нове. Акцент на витратах, боргах, підтримки від інших, психології, секс.

З 18 лютого по 6 березня – вчіться.

З 22 лютого по 1 березня – конфліктний період, особливо в стосунках, на роботі.

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – багато новин і кульмінацій. Акцент на знаннях та інформації.

Гороскоп опублікований 02.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169