Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже багато спілкування, різних соціальних активностей, навчання, новин, поїздок, відносин серйозних і не дуже в лютому у Раків. Хороший місяць для Вас, негативний період лише один, та й той в кінці місяця. Пара нейтральних періодів, хороші або погані залежить від особистих гороскопів. Період впливає на відносини, можна знаходити нові та поліпшувати ті що є. Період для нових знань і поїздок. І період для соціальної активності. Пікові періоди будуть не настільки важливі Вам.

З 1 по 4 гарний час для відносин на роботі з колегами, клієнтами та керівництвом. Дні гарні для швидких переговорів, спілкування, слухайте свою інтуїцію.

З 4 лютого по 1 березня період підсилює сферу відносин, Вашу увагу до інших людей і бажання, активація, у відносинах. По більшій своїй частині період буде сприятливим, лише в кінці місяця буде негативний тренд на 2 дня, в середині місяця будуть нейтральні тренди (дозволяють змінити відносини). З 4-1 намагайтеся оновити і поліпшити відносини, шлюб, ділове співробітництво, розібратися з конфліктами, можна шукати мир з ворогами і конкурентами. Можна знайти нові любовні і ділові відносини, зміцнити існуючі. Хороші дні щоб забути старі відносини або позбутися з легкістю від незадовільних. Більше ділового та романтичної співпраці в ці дні, гарний час для укладення угод, переоформлення, вступу в шлюб.

Пік 4 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік сприятливий і, може бути, масштабним і багатим на новини, точно буде щось нове. Акцент на психологію, психологічні трансформації, може бути містику і езотерику, питання смерті. Акцент на борги, кредиторів і боржників, виплати. Час шукати спонсорів, отримувати спадщину, зайнятися своїми витратами і позиковими засобами, брати в борг або давати.

Тренд залежить від особистих гороскопів, хороший чи поганий, з 10 по 16 лютого. Багато енергії і активності в питаннях професії, конфліктів з керівництвом, досягненню цілей і роботи над проектами. Схильність швидко братися за нові бажання і проекти. Швидко розвиваються конфлікти.

Вчіться з 10 лютого по 17 квітня, в березні можна повторювати вивчене. Час для вивчення, навчання, хоча б читання книг. Можна зайнятися публіцистикою, написанням дипломних робіт і наукових праць. Багато розмов і новин.

З 14 лютого по 31 березня активується Ваша соціальна активність, більше енергії будете витрачати на дружбу, спільне проведення часу і дозвілля з друзями, більше активності в суспільстві. Вдалий час для політиків, щоб показати себе і відстояти себе. Але, простим Ракам теж можна очолити якийсь клуб чи коло товаришів. Період буде сприятливим на всій його довжині. Допомагайте друзям, захищайте дружбу, оновлюйте і розвивайте дружбу і громадську активність.

Тренд залежить від особистих гороскопів з 16 по 20 лютого, акцент на відносини і фінанси, може бути зміцнення і більш тверезе розуміння їх, а можуть бути розчарування і руйнування слабкого. Не витрачайте гроші даремно, серйозніше ставтеся до важливих відносин.

Сприятливий тренд для навчання, публіцистики, спілкування, відносин з 19 лютого по 2 березня. Особливо хороший для публіцистики і спілкування. Можна зайнятися судовими або іноземними питаннями, проводити ділові переговори, обговорювати угоди.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, дасть енергії та емоцій, пік сприятливий, рішення, завершення, новини і можливість розібратися і прийняти рішення. Новин під час піку буде дуже багато, посиляться всі тренди. Акцент на навчання, поїздки, знайомих, зарубіжжі. Займіться всім цим і розберіться з тим що турбує і що хочете в цьому.

Ще один тренд залежить від особистих гороскопів, з 21 по 24 лютого. Може бути, як позитивним, так і негативним. Знову акцент на відносини і фінанси, можна оновити і змінити, відродити свої доходи і відносини, а можна втратити або розчаруватися.

З 22 лютого по 5 березня більше енергії для Вас, особливо для громадської активності та просування своїх ідей та ідеалів. Займайтеся дружбою, беріть участь в спільних проектах, навчайте інших. Можна і самим навчатися, енергії для навчання буде багато, добре можете показати свої знання. Вдалі дні для далеких поїздок, судових питань, відстоювання істини, навчання себе та інших.

Перший негативний тренд з 28 лютого по 3 березня, бережіть репутацію і відносини, обережніше з любовними романами і конфліктами з важливими для Вас людьми і на роботі. Можуть бути витрати або дурні покупки.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на лютий 2019

4 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на психологію і фінанси.

З 4 лютого по 1 березня – сприятливий період для відносин.

З 10 лютого по 17 квітня – вчіться і вчіть інших.

З 14 лютого по 31 березня – активний період для дружби.

Гороскоп опублікований 01.02.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,419