Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


Складною буде тільки перша половина місяця, потім багато сприятливих періодів і вказівок. Намагайтеся не скандалити, уважніше будьте до рідних, не витрачайте багато грошей в першій половині листопада. З другої половини гороскопу у Раків буде більше харизми, енергії, гармонії на душі. Багато акценту на творчості, любові, дітей та розвагах в листопаді, але це в другій половині гороскопу.

З 27 червня по 7 січня зросте Ваша конфліктність, активніше будете у відстоюванні репутації і діях для поваги, важливий період для кар’єри і статусу, з середини вересня по жовтень будете дуже конфліктний, і з 10 вересня по 14 листопада активність буде давати менше результатів. З 27 жовтня по 21 листопада відносини з сім’єю і поліпшення будинку, до 8 листопада період буде хорошим, а після – поганим. З 28 жовтня по 10 листопада розмови з рідними, інформація про сім’ю і нерухомості, період поганих новин, будьте серйозніше. З 29 жовтня по 3 листопада великі зміни у відносинах, зміна ставлення до відносин.

З 8 по 11 листопада дуже скандальні дні, самі руйнівні скандали в сім’ї і щодо кар’єри, руйнування репутації. Обережніше з витратами і любовними романами.

З 8 по 12 листопада дні духовної гармонії і віри, сильна інтуїція. Допомагайте дітям і іншим людям. Займіться наставництвом, духовним і релігійним розвитком, творчими проектами.

З 11 листопада по 1 грудня жовтня інтелектуальний тонус, особливо помітно для творчості, захоплень і розваг, любові. Будете більше дізнаватися про свою любов, свою творчість і захоплення. Приділіть увагу інформації про дітей і вагітності, якщо є діти, то постарайтеся більше спілкуватися з ними.

З 14 по 20 листопада погані дні для відносин, багатства, скандалів. Найгірше буде у відносинах з керівниками і партнерами, рідними. Не кращі дні для судів, розтрат грошей на розваги з сім’єю і відносинами, важливих договорів.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – сприятливий пік, дасть енергію, вітальність, більше впевненості. Пік з акцентом на любов, творчість, дітей, розваги. Дуже сприятливий для початку нової вагітності. Можна почати розвивати відносини з дітьми, впливати на дітей. У творчості починайте проекти, можна почати нове хобі або будь-яке захоплення. Саме час серйозно закохатися.

З 21 листопада по 15 грудня хороший період для Раків, дасть харизму і гармонію, бажання розваг і задоволення від розваг, творчу енергію, любовні романи. Він сприятливий для нових любовних романів і розвитку існуючих, лише в перших пару днів негативні вказівки. Весь період розвивайте свою творчість, більше відпочивайте, будьте публічні. Займіться відносинами з улюбленими і дітьми.

З 26 по 29 листопада несподівані зміни і вчинки в дружбі і любові, можуть бути розриви. Менше витрачайте на розваги і суспільство.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – хороший пік, але про всяк випадок бережіть здоров’я. Пік рішень, результатів, розумінь, кульмінацій і новин. Акцент на здоров’я, роботу, таємниці, духовне, самотність і усамітнення, таємниці. Саме час прийняти рішення для відпустки, «відправитися» в самотність. Завершуйте проекти на роботі, дізнаєтеся важливе по роботі, отримаєте результати, можна провести важливу співбесіду. Дізнайтеся важливе про своє здоров’я і підлікуєте його або завершуйте лікування.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – інтелектуальний тонус, особливо для творчості.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, початок, новини, акцент на творчість, любов, дітей.

З 21 листопада по 15 грудня – харизма, творчість, любовні відносини, відносини з дітьми.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, завершення, акцент на роботу, здоров’я, самоту, таємниці.

Гороскоп опублікований 5 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,480