Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


Перша половина місяця може бути конфліктною, у всякому разі на початку гороскопу на листопад для Раків. А ось з другої більше гармонії і менше дратівливості, більше енергії і вітальності. Весь місяць інтелектуальний тонус. Можливості для оздоровлення та відносин на роботі. В кінці місяця хороший період для важливих відносин, він почне череду важливих періодів, які впливатимуть на відносини.

З 3 жовтня до 9 грудня інтелектуальний тонус, хороший для творчості. З 31 жовтня по 20 листопада переучуватися і переробляйте проекти. З 4 жовтня по 19 листопада енергія для сім’ї та будинку. З 14 жовтня по 30 листопада зміцнюйте і покращуйте відносини і духовний світ.

З 1 по 26 листопада займіться відносинами на роботі, з колегами, підлеглими, клієнтами. Покращуйте і оновлюйте відносини, можна наймати і звільняти, домовлятися про проекти і проводити переговори з клієнтами. Період сприятливий для косметичних процедур, дієт і всього, що впливає на Вашу зовнішність.

З 2 по 8 листопада конфліктні дні, агресія, травми, скандали.

З 7 по 10 листопада приплив вітальності і духовних сил, ідей, інтуїції і віри, віщих снів, творчості.

З 8 по 17 жовтня багато енергії для сімейної сфери, роботи, здоров’я. Реалізуйте свої бажання і проекти будь-якої складності.

З 12 по 15 і з 26 по 30 листопада тренд для творчих ідей, творчих проектів, сильна буде інтуїція, багато ідей.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, важливі новини, рішення, завершення. Буде дуже багато новин, можливо про старе і можливості розібратися. Займіться питаннями дружби і планів на майбутнє, можуть бути новини від друзів. Можна розібратися з творчістю, любовними питаннями, дітьми.

З 13 по 16 листопада небезпека розчарування в любові, любовні романи і інтриги, обережніше з відносинами на роботі.

З 19 листопада по 3 січня прилив енергії і вітальності. Період дасть бажання розваг, азартність, відпочинку, любовних романів, творчий потенціал. Він оновить Ваші почуття любовні, романи і інтриги. Багато творчої енергії, поновіть свої хобі та захоплення, творчі проекти. Активніше будете з дітьми, більше їх будете повчати і приділяти їм енергії.

З 22 по 27 листопада ще один конфліктний тренд. Бійтеся конфліктів і публічних скандалів, травм.

З 22 по 25 листопада сприятливі дні для відносин, особливо на роботі. Можете робити дорогі покупки і косметичні процедури (навіть операції).

З 26 листопада по 20 грудня період розпочне череду періодів, що впливають на відносини. Оновлення відносин, зміна відносин, позбавлення від відносин і нові відносини, більше уваги до важливих відносин під час цього періоду. Слабкі відносини він може як зруйнувати, так і зміцнити або змінити, багато що залежить від Ваших бажань. Але ці дні дадуть розвиток відносин, важливі події в стосунках. Приділіть увагу коханим, проведіть важливі переговори з партнерами, можете спробувати помиритися або добитися справедливості з ворогами. Суди, переговори, шлюби та інші важливі відносини будуть акцентовані в цей час.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, посилення трендів, нові бажання і можливості. Намагайтеся не скандалити публічно. Пік дасть можливості для нової роботи або, при бажанні, звільнення. Нових проектів та клієнтів, найму співробітників або звільнення їх. Приділіть увагу роботі і обов’язкам. Ще пік вплине на Ваше здоров’я, можете починати лікування, заняття спортом та інші корисні звички, дієту.

З 27 по 30 листопада швидкий тренд для швидких вчинків у відносинах і дружбі, сприятливих змін. Можете робити покупки з розрахунком на майбутнє, інвестувати в своє майбутнє.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – відносини на роботі і поліпшення здоров’я.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на дружбу і суспільство, любов.

З 19 листопада по 3 січня – більше енергії та розваг.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на роботу і здоров’я.

З 26 листопада по 20 грудня – поліпшення і зміна у відносинах.

Гороскоп опублікований 02.11.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,409