Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


Це буде важливий і складний гороскоп для Раків. Буде повторення важливого періоду, повторення важливого тренда. Але в цьому місяці не буде коротких періодів, все що почалося раніше буде тривати. Дуже багато акценту на відносинах, таємницях, кар’єрі, на Вас і Вашої особистості. У першій половині місяця переоцінка інформації.

З 3 квітня по 7 серпня таємні відносини і таємні багатства, хороший період для відпочинку і усамітнення. З 28 травня по 5 серпня інтелектуальний тонус, здатність до навчання, товариськість, маса корисної інформації та ідей. З 18 червня по 12 липня переоцінка знань, повернення старих знайомих, завершуйте старі проекти і угоди, але відкладіть початок нових. З 3 червня по 3 серпня великі зміни в житті, внутрішні трансформації, зміни у відносинах. З 27 червня по 7 січня зросте Ваша конфліктність, активніше будете у відстоюванні репутації і діях для поваги, важливий період для кар’єри і статусу.

З 2 липня по 18 грудня повториться важливий і, напевно, складний період для Раків, він був з грудня 2017 року по березень 2020. Найбільш важливий період для сфери відносин, щоб не повторюватися багато разів в цьому абзаці, перерахую зараз, під сферою «відносин» і відносинами я розумію, в даному випадку будь-які важливі для Вас відносини, будь-які близькі і довгі стосунки, такі як шлюбні, любовні довгострокові, відносини з важливими людьми (для Вас важливими) будь то вороги, ділові партнери, люди від яких залежить Ваше життя , шлюбні партнери (навіть якщо цивільний шлюб або довгі відносини), конкуренти. За ці роки (2017-2020) відбудуться зміни в цих сферах, так само це буде в якійсь мірі час отримувати результати своїх дій і бездіяльності, причини серйозності або потурання, стримування і зміцнення. Руйнування слабкого, через Вас або як зовнішні обставини, це може бути і розлучення і інша втрата партнера через слабкість (Вашої або партнера) в життєвих обставинах. Це може бути і розірвання договору (в ділових відносинах), знову ж таки через слабкість (Ви не виконували свої зобов’язання або партнер). Ви будете намагатися зміцнювати відносини або руйнувати ті які не задовольняють Вас. Ви станете більш прагматичні і приземлені у відносинах, може бути корисливі або схильні до меншого, згодні на менше в стосунках і партнерах. Хоча куди вірогідніше зросте бажання серйозного і надійного. Вам більше будуть подобатися зрілі партнери або які досягли успіху в житті. Ви захочете зміцнити відносини, з цивільного шлюбу в офіційний або просто вимагати від партнера бачення майбутнього розвитку відносин. Конкурентна боротьба стане складніше, більш вимогливою, потрібно серйозніше ставитися до ворогів, судам, відстоювання своїх прав. З іншого боку, при негативі повному, за ці роки (2017-2020) Ви можете взагалі вирішити не вступати в стосунки серйозні, тому що будете вважати їх тяжким вантажем. Зросте Ваша вимогливість до партнерів, яку Ви вже не будете замовчувати, а ось собі зможете попускати більше. Можна продовжувати розвивати цей абзац, але суть його полягає в тому, що в ці роки будуть зміни у відносинах, необхідно буде зміцнювати відносини або вони будуть зруйновані. Багато що залежить від особистого гороскопа і того як Ви вели себе і як будете вести, у всякому разі схильність брати на себе відповідальність або тікати від неї зросте. І за ці роки слід берегти своє здоров’я, вітальність зменшиться, песимізм зросте, зросте бажання жити в своїй мушлі, бажання безпеки, страх втрат. Варто зайнятися зміцненням своєї віри, репутації, статусу. Не варто ставати занадто цинічними і грубими, затиснутими. Як і у інших знаків Зодіаку зростуть Ваші амбіції, особливо в стосунках, бажання кар’єри і визнання.

Пік 5 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це другий за важливістю пік для Раків в 2020 році, кульмінацій, рішень, результатів, усвідомлення. Усвідомлювати себе, свої бажання, свої цілі і прагнення в життя. Щось можете завершувати важливе, а що-то вирішувати продовжувати, відкинувши сумніви. Можуть бути зовнішні обставини, завершення, важливі новини. Цей пік так само буде мати важливе значення для важливих Ваших відносин. Дізнаєтеся щось важливе про партнерах або ворогів, про свої особисті стосунки, отримаєте в них результати або прийміть рішення. Можна робити пропозицію для шлюбу чи розлучення, завершувати старі конфлікти, але нове в ділових відносинах не починайте.

З 6 по 10 і з 25 по 29 липня будете дуже конфлікти в спілкуванні, переговорах, навчанні.

З 10 липня по 23 серпня сприятливий тренд для важливих відносин, світогляду і філософії життєвої, навчання, дуже вдалий для зарубіжних питань, поїздок, укладання важливих угод, судів, з’ясування істини, особистих ідеалів і цілей з прагненнями. Ці теми і питання можете розвивати дуже вдало, будь-які проблеми будуть пом’якшені, використовуйте для цього віру і інтуїцію, намагайтеся бути чесні і відкриті новому досвіду. Як мінімум цей період дасть більше гармонії душевної, спокою, розсудливості, особливо у важливих відносинах і філософії. Важливі відносини – це всі відносини, які впливають на Вас і важливі для Вас – шлюб, близькі особисті і ділові відносини, ворожнеча.

З 10 по 14 липня кращі дні для Раків в липні місяці, відпочивайте, творіть, покажіть себе, допомагайте іншим, розвивайтеся.

З 12 по 16 липня не перебільшуйте, намагайтеся більше стримувати свої бажання, поганий тренд для судів, конфліктів, може бути таким, що розчаровує в стосунках.

З 13 по 17 липня бережіть здоров’я, остерігайтеся травм. Будете дуже грубі по відношенню до себе та інших, може виникнути бажання кардинальних позбавлення або змін. Бережіть відносини.

З 19 по 22 липня занепад сил, знову бережіть своє здоров’я. Серйозніше ставлення до свого життя і репутації, кар’єрі, відносинам.

З 20 по 24 липня маса ідей, дуже сильний інтелектуальний тонус, дізнавайтеся корисну інформацію, зросте товариськість.

Пік 20 липня, плюс-мінус 5 днів – цей пік буде одним з найважливіших для Раків, найсильніше його вплив для тих, хто народився в ці дні. Пік несприятливий, але дасть щось нове. Акцент на Вас і Вашому житті, Ваші бажання, відносинах. Може бути значний занепад сил.

З 25 по 30 липня обережніше з таємними відносинами, витратами, романами.

З 31 липня по 4 серпня буде бажання витрачає гроші, здійснювати ексцентричні вчинки на публіці. Але тренд не надто сильний для Раків.

З 31 липня по 8 серпня дуже конфліктний тренд для Раків, масштабні конфлікти і скандали, ймовірність травм. Найгірше конфлікти будуть у відносинах і кар’єрі.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, несподіване і мінливе, непередбачене. Акцент на багатство, джерела доходів, збагачення. Прагніть не дуже багато витрачати на свою дружбу і суспільство, бережіть джерела доходів і багатство.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на липень 2020

З 2 липня за 18 грудня – зміцнюйте відносини і себе, руйнуйте слабке.

Пік 5 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рішення і кульмінації, акцент на Вас і відносинах.

З 10 липня по 23 серпня – розвивайтеся інтелектуально і духовно, розвивайте відносинах.

Пік 20 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на Вас.

Гороскоп опублікований 8 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,464