Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


Мінливий місяць, багато проблем, але буде хороший тренд, який їх пом’якшить, згладить. Місяць рваний, кардинальний, емоційний, з важливими починаннями і завершеннями, дуже багато спілкування і тем відносин. Багато що будете звалювати на інших, намагайтеся бути більш відповідальними за свої бажання, звичайно, не варто робити з себе цапа-відбувайла, та й розривати важливі відносини з-за прикрощів або незадоволення поки не треба. У липні розпочнеться період витрат, швидше будете витрачати накопичене, але буде і можливість заробити з липня по серпень. Якщо є можливість, краще відпочивати до початку третьої декади місяця.

З 15 травня можна зміцнювати свої знання і важливі відносини, духовний світ, релігію, тренд завершиться 19 (30) липня. З 15 травня по 2 липня великий приріст фізичних сил, хоча в середині червня могло бути багато конфліктних днів. З 1 червня по 3 (10) липня не потоніть в боргах, роботі, духовному. З 9 червня по 3 липня відносини, ділові та особисті, були більше таємними і більше задоволення від таємниць і самотності. З 27 червня по 19 липня період інформації про та для грошей.

Пік 2 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – найважливіший і сильний пік для Раків в 2019 році, більше помітний за все тим, хто народився в цей проміжок. Емоційний, мінливий, принесе енергію і нові прагнення, готовність до кардинальних дій. Починайте нове життя, щось важливе в своєму житті, довгострокові проекти, зміна себе, місця проживання. Пік нейтральний і залежить від особистих гороскопів. Але це можливість для нового.

З 2 липня по 18 серпня період оновить фінанси, багатство, заробітки, дасть енергію для розтрат і збагачення. Багато хороших трендів під час цього періоду, так що заробити і збагатитися зможете з легкістю, правда спочатку будуть витрати з 8 по 14 липня треба бути обережніше і в кінці місяця. Займайтеся своїми накопиченнями, відстоюйте права, шукайте куди інвестувати гроші і накопичене, поновіть свої депозити. Оновлення джерела доходів, можете знайти нові способи заробітку, підробіток на час або відстояти своє право на підвищення заробітної плати. Активність в роботі буде приносити доходи, тому варто працювати, а не прохолоджуватися, особливо починайте працювати з 3ї декади місяця. Хороший період захищати свої права і реалізовувати свої бажання в питаннях заробітку, збагачення, накопичень, інвестицій і здійснення покупок. Можете занадто активно витрачати зароблене під час цього періоду, але витрати будуть задовільні для Вас (крім 2 негативних трендів).

З 3 по 28 липня харизма і чарівність для Раків, більше громадської активності, уваги до інших людей і відносин. Можливість здійснювати для себе покупки за бажаннями, того що Ви хочете. Більше гармонії душевної, спокою, бажання розваг і відпочинку. На жаль, в цьому році буде кілька негативних трендів, коли Ви будете занадто образливі і схильні розчаровуватися, готові усувати або змінювати важливі відносини і себе. Будете багато проектувати на інших, не брати відповідальність на себе, вимагати від інших. Цей період хороший для налагодження важливих відносин, крім негативних трендів, змінити свою зовнішність і стиль, здійснювати бажані покупки. Посилить віру в себе для жінок Раків, впевненість у своїй красі й жіночності, жінкам потрібно зайнятися собою.

З 4 по 11 липня намагайтеся не поспішати укладати угоди, здійснювати покупки, багато егоїзму в спілкуванні. Можуть бути конфлікти з друзями, можете зайвого їм наговорити. Погані дні для важливих будь-яких переговорів. Але хороші дні щоб дізнаватися інформацію про фінанси і способах заробітків, навчатися, займатися реалізацією проектів.

З 7 по 11 липня бережіть здоров’я, депресія і занепад сил. Можуть бути обмеження і засмучення з боку партнерів, коханих, ворогів. Потрібно берегти репутацію, погані дні для судів і важливих договорів, порушення правил і образливість.

З 8 по 14 липня конфліктні дні для Зодіаку, для Раків конфлікти через гроші та накопичення, фінанси. Можуть бути конфлікти з друзями. Є ймовірність непередбачених витрат і травм.

З 8 липня по 1 серпня не починайте нові проекти, навчання, відрядження, переговори і угоди, інвестиції, різну бюрократію. Під час періоду, можуть, повернуться старі знайомі, старі новини, проблеми з хронічними захворюваннями. З 8 по 19 липня переоціните свої фінанси і накопичення, інформацію про них, способи заробітку. З 19 липня по 1 серпня переучуватися, переосмислюйте себе, свої таланти і вміння, знання, коло спілкування, сім’ю і сімейні питання.

З 9 по 13 липня хороший тренд, помітний для Раків, згладить багато негативи, використовуйте інтуїцію і духовне, віру, допомога іншим і прохання про допомогу в проблемах. Слідуйте своїм ідеалам і філософії, покажіть себе суспільству. Покажіть свою підтримку і доброту.

З 12 по 16 липня конфліктні дні, грубі і жорстокі. Для Раків готовність до кардинальних вчинків, можуть бути травми, сильний вплив на відносини ділові та особисті. Бійтеся втрат в особистих відносинах, конфліктів з керівництвом, ворогів і конкурентів.

З 15 по 18 липня бережіть гроші і відносини, можуть бути обмеження і засмучення у відносинах і фінансах. Серйозніше ставтеся до важливих покупок, договорам, відносинам. Краще не чекати багато чого, намагайтеся не порушувати правила і не звалювати все на інших. Ви відповідальні за свої фінанси і відносини. Обережніше з дружбою і статусом.

Пік 16 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, найбільший вплив на народжених в ці дні – це час прийняти рішення і отримати результати, кульмінації, посилення трендів. Пік буде грубим, навіть жорстоким, кардинальні зміни і завершення. Потрібно берегти все що крихке, якщо хочете це зберегти. Все може бути зруйновано. Ви самі будете бажати змін у відносинах, кар’єр, фінансах і заробітках, накопичення. Будете бажати змінити себе, може бути хворобливе самокопання, неприємне розуміння про себе або інших. Пік негативний, але все ж буде готовність до кардинальних змін, щоб позбавлятися від чогось.

З 17 по 20 липня відпочивайте, хороші дні оцінити свої ідеали і прагнення. Можливість здійснювати покупки, але обдумані. Дуже хороші дні допомагати іншим або просити про допомогу. У ці дні будьте на публіці, можуть бути новини з далека, поїздки. Багато чарівності і сильна інтуїція.

З 19 липня по 11 серпня, знову посилення інтелекту, інтелектуальний тонус (як було в червні). До 1 серпня можливість відновити і переоцінити знання, оновити, повернути старих знайомих в своє життя, переробити документи, повторні переговори провести, завершувати старе навчання і проекти. Цього разу період буде хорошим, знову багато справ, новин, інформації, можливостей для поїздок. Все нове починайте після 1 серпня, до 1-го завершуйте старе або змінюйте.

З 19 по 22 липня ще один поганий період для відносин і фінансів. Багато жорстокості і брутальності, кардинальних змін, ревнощів, деспотизму. Конфліктні дні, велике бажання змінювати партнерів, посилення таємних конфліктів. Бійтеся ризику з фінансами і відносинами.

З 20 по 22 липня відновлювальний період для фінансів, інформації про гроші і заробітках. Можливість добре виступити перед інвесторами, будь-якою публікою, заради грошей.

З 22 по 28 липня хороші дні для реалізації бажань, роботи, досягнення цілей в питаннях заробітків і роботи (офіційної чи підробітків). Багато енергії і успіху, час оновлювати і змінювати, розширювати. Можна братися за масштабні проекти і цілі, розширювати їх і покращувати. Найкраще в роботі братися за старе. Ці дні гарні для судових розгляд по роботі і фінансах, відстоювати свої права. Період хороший для оздоровчих процедур.

З 24 по 25 липня гарний час для спілкування, важливих переговорів, листування, переоформлення документів. Багато красномовства у Вас. Можливості домовитися про бажане. Можна здійснювати покупки.

З 27 липня по 1 серпня будьте обережніше з джерелами доходів і накопичень, заробітками, дружбою, громадською позицією і активністю. Дні несподіваних змін, ексцентричних вчинків, несподіваних планів і інвестицій. Можуть бути зміни і витрати, розриви.

З 28 липня по 21 серпня збагачуйтесь, укладайте важливі угоди і договори (нові після 1 серпня), робіть інвестиції, купуйте бажані дорогі речі та інше. Налагоджувати відносини з тими, хто оплачує Ваші послуги, хто приносить Вам дохід. Період оновить фінанси. Можете знайти нові цінності, почати щось колекціонувати. Тільки 1 негативний тренд з 31 липня по 3 серпня, але кілька сильних і сприятливих в серпні.

З 31 липня по 3 серпня обережніше з фінансами і відносинами, витрати і втрати, особливо відносинами з друзями і суспільством, діловими зв’язками і сімейними. Тренд несподіваних змін у відносинах. Можуть бути любовні романи з друзями.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – цей пік буде непередбачуваним, багато енергії та емоцій, несподівані зміни, Ви почнете щось нове або щось нове відбудеться. Великий акцент на заробітки, роботу, накопичення, інвестиції, всі види доходів і заощаджень, цінностей матеріальних і духовних. Можете побажати змінити роботу або бути звільненим. Можете вирішити продати свою колекцію або почати щось збирати. Розтратити свої заощадження або почати збирати. Скоріш за все, зміни будуть пов’язані з втратами або витратами. Починання, Ваші, з накопиченнями і заробітком. Крім «багатства», зміни можуть бути в дружбі і відносинах, планах на майбутнє, сім’ї, ідеях.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Раків на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, початок нового життя або чогось важливого.

З 2 липня за 18 серпня – активність із збагаченням.

З 3 по 28 липня – відносини і харизма.

З 8 липня по 1 серпня – переучування, проблеми з бюрократією та інформацією, завершуйте старе.

Пік 16 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на Вас і відносини.

З 19 липня по 11 серпня – інтелектуальний тонус.

З 28 липня по 21 серпня – збагачуйтесь.

Гороскоп опублікований 04.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,390