Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць дозволить змінити своє життя, ставлення до життя, почати новий етап. Весь місяць буде емоційним і енергійним, буде багато переоцінок та повернень до старого або старого. Плануйте свій графік так, щоб відпочивати в кінці місяця, коли почнуться складні періоди. Головними акцентами місяці будуть фінанси, дружба, спілкування, Ви і Ваше життя.

Був період застою і регресу в творчості і любові, розвагах з 9 березня, а з 10 липня ці сфери почнуть активніше розвиватися. З 16 травня по 13 серпня зросли Ваші доходи і оперування чужими коштами, боргові питання і повернення в цьому з 27 червня по 13 серпня, а крім цього зросла сексуальна зацікавленість, активніше стали психологічні кризи, шанси травм. З 13 червня по 9 липня активніше в збагаченні і заробітках, хоча в червні могли бути витрати. З 29 червня по 6 вересня багато грошових розмов і переговорів, навчання новим способам збагачення або інвестування.

З 3 по 7 дуже вдалий період для Раків, везучий і щасливий, оптимістичний. Час зростання і розширення, осяянь. Хороші дні для розваг і відпочинку, творчості, спілкування з дітьми, любові і романів. Подумайте про майбутнє, зважуйтесь на поліпшення.

З 4 по 6 остерігайтеся скандалів на роботі, скандалів через гроші, можуть бути витрати. Не кращі дні для ділових переговорів і укладення угод.

З 6 по 10 липня дні творчості і духовного зростання, сильна інтуїція і віра. Хороші дні для відпочинку і поїздок, подорожей.

Намагайтеся не витрачати занадто багато і не брати в борг, не роздувати фінансові питання і переговори, обіцянки з 7 по 11 липня. У ці дні не слід обіцяти багато чого улюбленим і діловим партнерам. Невдалі дні для ділових переговорів через бажання більшого. Бережіть свою ділову інформацію.

З 10 липня по 7 серпня гарний час оновити знайомства, налагодити відносини з далекими родичами і сусідами, поїздок недалеких. У період з 10 по 13 липня хороші дні для нових і несподіваних знайомств, поїздок, новин. Період з 12 по 15 дуже хороший для особистих відносин, але можна використовувати і для ділових, укладати угоди і давати обіцянки, здійснювати покупки. Небезпечним періодом для поїздок і спілкування, здійснення покупок, будуть дні з 23 по 26 липня, не обманіться. Останній сприятливий період для спілкування з 26 по 30 липня, хороший для важливих відносин, поновлення знайомств і відносин, головне не поскандалити через гроші.

Пік 13 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, пік буде напруженим з 10 по 14 число, дуже кардинальним, усуває, грубим і трансформуючим, багато емоцій і бажань. Намагайтеся бути менш грубі до себе і партнерів. Ви будете готові до кардинальних змін у житті, позбавлення та усунення. Можуть бути хворобливі втрати. Під час піку поновіть своє життя, почніть щось з нового аркуша, приберіть те що Вам заважає. Це найсильніший пік для Раків в 2018 році, особливо для тих хто народився в дні піку, щоб змінити своє життя і почати щось нове.

Сприятливий період, досить помітний для Раків, з 18 липня по 6 жовтня, він прискорить відносини і дружбу, плани на майбутнє, дасть енергії для розвитку відносин і дружби, планів. Невеликий приріст і фізичних сил для Вас, енергії. Розвивайте і зміцнюйте стосунки, дружбу.

З 23 липня починаються небезпечні періоди, конфліктні для Зодіаку, а в гороскопі для Раків вказівки на непередбачені витрати, схильність до авантюризму і ризику в фінансах, здійснення необдуманих покупок і інвестицій, взяття в борг. Намагайтеся ставитися серйозніше до грошей по 10 серпня, особливо якщо грошові і боргові питання стосуються дружби і колективів у яких Ви перебуваєте. У Вас можуть бути скандали з друзями з 26 липня по 10 серпня, скандали з суспільством, бунтарство і образи. Дуже великий шанс трав і психологічних фрустрацій, схильності змінювати свій внутрішній світ.

Переоцініть інформацію про свої доходи, джерел доходів, накопичення і інвестиції з 26 липня по 19 серпня, перегляньте договори і повторно проведіть переговори. Але не починайте нового в ці дні. З 26-19 несприятливі дні для ділових переговорів, покупки техніки, бюрократичних питань. Повернення старих знайомих.

Пік 27 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди, буде конфліктним, стрімким, несподіваним, кульмінації і усвідомлення. Бійтеся аварій і операцій, витрат, боргових питань в ці дні. Варто приділити увагу боргам і витратам, розібратися в них, нові борги краще не брати. Можуть бути скандали зі спонсорами і кредиторами, боржниками.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Рака

13 липня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове в житті, емоційні дні.

З 18 липня по 6 жовтня – прискорення в стосунках і дружбі, зміни.

З 23 липня конфліктний період до 10 серпня, але для Вас скоріш за все травми і витрати, конфлікти з друзями і колективом.

З 26 липня по 19 серпня – переоціните фінансову інформацію.

27 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і усвідомлення, фінанси, несподіване.

Гороскоп опублікований 28.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,415