Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Плануйте відпустку на півроку, у всякому разі відпочивати Вам буде краще, ніж активно спілкуватися з іншими людьми. Більше задоволення від самотності і таємниць з квітня по серпень місяць. Але все одно буде багато спілкування, новин, можливості оновити свої знання і використовувати їх. Все так же активно будете витрачати накопичене, буде можливість заробити за рахунок інших. Продовжиться тренд змін у відносинах.

З 16 березня оновлюйте знання, спілкування, навчайте інших по 11 квітня. З 19 березня по 7 травня зміна у відносинах, важливий тренд і сильний. З 30 березня витрати, активніше будете використовувати чужі кошти і навіть можете заробити чужим до 13 травня.

З 3 квітня по 7 серпня час для відпочинку, для відпустки або хоча б відпочивати душею. Пом’якшення внутрішнього, духовного світу, більше спокою і гармонії. Для Раків весь період буде сприятливий для відпочинку, навіть поганий тренд з 29 квітня по 25 травня не буде настільки впливовим. Відпочивайте оздоровлюйте свою душу, психологічний стан, нерви. У цей період у Вас можуть бути таємні відносини, конфлікти, ділове співробітництво з 29 квітня по 25 травня треба бути обережніше.

З 4 по 10 квітня остерігайтеся витрат і травм, публічних конфліктів.

З 7 по 28 квітня сприятливий тренд для душевного світу, духовного, езотеричного і містичного. Це півмісяця психологічної гармонії Ракам, розвинути свій внутрішній світ, психіку і зайнятися психологією. Але ще цей тренд сприятливий для особистих відносин і ділових, особливо таємних, може бути навіть для таємних конфліктів і суперництва. Для всього Зодіаку це романтичні дні і для Раків, особливо для таємних романів.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, новини, кульмінації, завершення. Акцент на сімейну сферу, будинок, рідних, нерухомість, а ще акцент на кар’єру, статус, професію, досягнення і нагороди. Завершуйте розпочаті проекти, приймайте рішення про свої бажання в цих сферах і їх реалізації або завершення.

З 11 по 27 квітня приділіть увагу своїм знанням про керівництво, кар’єрі, досягнення, проекти і цілі. Покажіть знання керівництву. Оновлюйте та отримуйте нові знання для професійного зростання. Використовуйте знання для репутації. Листування, відрядження, публічні виступи, навчання підлеглих, корисні поради керівництву, отримання нових знань – це корисно для кар’єри і репутації.

З 12 по 17 квітня бережіть відносини, репутацію, кар’єру. Особливо особисті відносини і відносини з керівництвом. Бійтеся ворогів і конфлікти.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – цей пік для Раків більш сприятливий, ніж для інших знаків Зодіаку. Пік посилить тренд, можуть бути проблеми з боргами або виплатами, підтримкою від інших. Пік дасть нове, в дружбі і суспільстві, планах і ідеях на майбутнє. Заведіть нову дружбу. Починайте новий масовий проект. Займіться громадським життям. Ймовірно, що все буде дуже несподіваним.

З 25 квітня по 4 жовтня будуть сили для зміни свого ставлення до відносин. Змінити свої бажання до шлюбу, ворожнечі, ділової співпраці. Пік фоновий і не дуже помітний. Але зможете відродити, позбутися, змінити.

З 27 квітня по 11 травня спілкуйтеся, виступайте перед іншими. Дізнавайтеся про своїх друзів, клубах, суспільстві. Плануйте своє майбутнє, плануйте плани. Сформулюйте свої ідеї і плани, починайте їх просувати в суспільстві або колі друзів.

З 29 квітня по 25 травня для Зодіаку несприятливий тренд, але Ракам не настільки небезпечний. Цей тренд дасть мрійливість у відносинах, таємні інтриги і любовні романи, таємні образи, схильність занадто ідеалізувати свої стосунки, ворогів, партнерів. В цей час Ракам варто менше витрачати гроші, особливо на розваги, таємниці і дурні бажання.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – таємниці і відпочинок будуть краще.

З 7 по 28 квітня – удача в таємних відносинах, можливості для збагачення.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і важливі новини в сім’ї і кар’єрі.

З 11 по 27 квітня – кар’єра і професія будуть залежати від знань.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на дружбу і суспільство, плани.

З 25 квітня по 4 жовтня – змінюйте відносини до відносин.

З 29 квітня по 25 травня – таємні відносини.

Гороскоп опублікований 7 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,485