Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


Протягом місяця і в травні бережіть своє здоров’я, йде занепад сил. Гороскоп не такий вже й поганий на місяць, але в середині місяця чреда негативних трендів, будьте обережніше з репутацією, кар’єрою, важливими відносинами. У першій половині місяця ще багато спілкування і харизми, гармонії. У другій половині періоди будуть впливати на кар’єру і досягнення, професію. У цьому місяці дуже великий акцент на професію і репутацію.

З 10 лютого по 17 квітня енергійний період для навчання, багато інтелектуальної енергії, розвивайте свої знання, багаті дні для спілкування, листування, публіцистики та виступів. З 26 березня по 20 квітня харизма, період сприятливий для вирішення судових питань, навчання, переговорів, питань зарубіжжя, буде лише 1 негативний тренд в квітні. З 31 березня по 16 травня може бути занепад сил, на самоті більше результатів, ніж в групах, займіться комплексами, таємницями, духовним світом.

Пік 5 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, посилить тренди, багато емоцій, може бути агресія і роздратованість, початок нового. Починайте щось нове, краще всього зайнятися кар’єрою і професією, можна починати довгострокові проекти. Переходити на нову посаду або змінювати свій кар’єрний шлях. Братися за нові цілі і досягнення, нагороди. Займіться репутацією і статусом.

Перший напружений тренд для важливих відносин і кар’єри, статусу з 8 по 12 квітня. Будьте обережніше, можуть бути прикрості і обмеження, перешкоди. Намагайтеся не конфліктувати і працювати над проблемами, а не опускати руки.

Багато романтики і харизми з 8 по 11 квітня, відпочивайте в ці дні, вирушайте за кордон, розвивайте духовний світ і творчість. Може бути закоханість або роман. Дуже сильна інтуїція і фантазія по відношенню до фінансів і відносинам. З судовими питаннями потрібно бути обережніше. Дні підходять для благодійності.

Другий напружений тренд для кар’єри і важливих відносин з 11 по 15 квітня. Великий ризик конфліктів і тиску, втрат. Якщо не боїтеся втратити або бажаєте втратити, тоді варто конфліктувати за свої бажання.

Приріст енергії для роботи і розвитку професії з 12 по 16 квітня. Варто показати себе клієнтам і керівництву, слухайте свої інтуїцію.

З 14 по 17 квітня будьте стриманішими в покупках і витратах, відносинах, судових питаннях, зарубіжжі, навчанні. Схильність все перебільшувати, розчаровуватися в тому, що є і потурати своїм бажанням.

Час проходити курси підвищення кваліфікації, дізнаватися більше для кар’єрного зростання з 17 квітня по 6 травня. Можна дізнаватися більше про керівництво, посади, проектах, нагороди. Період хороший для укладання важливих угод, оформлення документів робочих, переговорів. Покажіть свої знання.

Пік 19 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, знову посилить тренди і емоції, пік подібний до того що був 21 березня, кульмінації і результати, рішення. Акцент на сім’ю і будинок, професію і кар’єру. Вирішуйте про подальші дії і отримуйте результати. На відміну від піку 21 березня, в цей раз події і новини, рішення і результати, можуть бути несподіваними і швидкими. Варто бути обережніше, можуть бути кардинальні зміни.

З 20 по 25 квітня тренд залежить від особистих гороскопів, сприятливий чи ні. Багато енергії для соціальної активності, несподіваних вчинків у суспільстві, набуття друзів або розриви, нових планів або несподіваних змін в існуючому.

З 20 квітня по 15 травня покращуйте стосунки з керівництвом і владою. Період буде гармонійний, лише в травні пару негативних днів. Тому займіться кар’єрою, владою, репутацією, статусом. Укладайте договори і проводьте переговори, знаходьте підтримку від керівників. Налагоджувати ділові відносини. Можна зайнятися шлюбними питаннями, оформленням відносин. Є ймовірність відносин по вигоді.

Бережіть здоров’я з 24 по 30 квітня, крім здоров’я бережіть свої таємниці, не найкращі дні для важливих проектів і розглядів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на квітень 2019

5 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру.

З 17 квітня по 6 травня – інформація для кар’єри.

19 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, акцент на кар’єру і сім’ю.

З 20 квітня по 15 травня – покращуйте відносини ділові, статусні, кар’єрні.

Гороскоп опублікований 02.04.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,444