Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Конфліктний місяць, сам квітень конфліктний для багатьох знаків Зодіаку, але для Раків він «виділений». Багато емоцій, багато бажань, агресії, несподіваних вчинків і подій. Найбільша активність у відносинах, нове в кар’єрі і статусі, вирішення питань з творчістю, дітьми і любов’ю. Складними, напруженими, будуть початок і кінець квітня, хорошою буде середина місяця. Найкраще запланувати відпочинок, поїздку з метою відпочинку або лікування, на кінець місяця.

Всі середньострокові важливі тренди почалися в березні і детально про них в гороскопі на березень. З 6 березня по 13 травня багато новин, переговорів, поїздок, навчання, спілкування щодо професії, посади, досягнень, статусу Вашого. У період з 23 березня по 15 квітня нові проекти краще не починати, чекайте повернення професійних питань і затримок. З 18 березня по 16 травня активність у відносинах, тиску на партнерів і від партнерів на Вас, усіх видах важливих відносин, від любові до ворожнечі. З 21 березня по 2 травня час покращувати, трансформувати, оновлювати, позбавлятися від відносин, любові, ворогів, любові, творчості, дітей та дитячих запитань, захоплень. З 31 березня по 24 квітня приділіть увагу друзям і колективам, більше бувайте на публіці.

31 березня був пік, так що всі тренди будуть посилені спочатку квітня. Намагайтеся менше конфліктувати, конфлікти можуть бути з партнерами, коханими, загострення суперництва з ворогами, керівництвом і іншими важливими персонами. Конфліктний період до 7 числа, але пік буде до 3 квітня, найяскравіше і найбільше новин.

Зате з 6 по 14 числа настане більше гармонії в гороскопі, особливо в стосунках і дружбі, буде низка сприятливих, гармонійних, періодів. Під відносинами я маю на увазі будь-які важливі відносини: ділові, шлюбні, любовні, ворожнечу, всі важливі для Вас відносини. Під дружбою – це дружба, друзі, громадські заходи. Період з 6 по 9 сприятливий для зміцнення відносин і дружби, судових розглядів, укладання важливих договорів. Період з 8 по 14 гармонує Ваші відносини, можна навіть скандалити в ці дні з сприятливим результатом, але скандалів буде мало, хороші дні для розвитку відносин, сприятливі дні для заробітку грошей і ділової активності. З 8-14 романтичний і сексуальний період для Зодіаку, особливо з 11 по 14 число, пік сприятливості.

З 9 по 13 квітня намагайтеся бути обережніше з керівництвом, на роботі, в питаннях професії та статусу. Можуть бути скандали, тиск, неприємні втрати. У ці ж дні, намагайтеся бути м’якше з партнерами і берегти їх, хоча і йде сприятливий паралельний тренд, але можуть бути втрати в стосунках. 9-13 хороший період для конфліктів з партнерами і керівниками, важливими людьми, якщо Ви хочете втратити їх, розірвати зв’язок.

Намагайтеся не робити дурних покупок, притримайте свою азартність, не вимагайте багато від любові і розваг, дітей з 16 по 19 квітня. Вдалі дні того, щоб розібратися в друзях і партнерах, більш глибоко зрозуміти їх.

16 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Сприятливий чи ні буде цей пік, багато в чому залежить від особистого гороскопа. Пік посилить тренди, принесе нове, дуже емоційний, енергійний, імпульсивний, прискорює все, а головне міняє швидко і несподівано. Посилення бунтарства, ексцентричності, прагнень до нового, схильності до змін. Події несподівані можуть бути і зовнішніми, що не залежать від Вас. Найбільший акцент на статус, професії, посади, нагороди, досягнення, кар’єрі. Ви можете отримати новини про це, зважитися взятися за нове. Вдало чи ні, хороші або погані будуть зміни – це залежить від особистого гороскопа. Період несподіваних новин, подій в статусі і кар’єрі буде до 21 квітня.

З 18 квітня по 6 вересня буде фоновий період, що впливає на відносини, суди, важливі договори. Період буде затримувати розвиток нового, нових відносин, судів, оформлення договорів. Змусить Вас переоцінити це все, порівняти з минулим. Можете повернутися до старого, старим відносинам, а може і саме минуле повернеться до Вас. Я раджу не починати нові ділові відносини в ці дні, не шукати нових партнерів по бізнесу. Не підходить період для шлюбного контракту (не шлюб, а контракт), початку нових важливих судових розглядів і подібного. Варто переглянути і переоцінити важливі контракти і договори, домовленості, стосунки, конфлікти.

Ще один період, коли у Вас буде більше скандалів з партнерами (коханими, ворогами, діловими партнерами) і керівництвом, намагайтеся відповідальніше ставитися до завдань, документам, переговорам з 23 по 28 квітня. У ці ж дні, Ви можете потрапляти сильно під вплив партнерів або самі бажати управляти ними. Можете зважитися на кардинальні і глибокі зміни у відносинах, наприклад, розрив або грубу вимогу до партнерів. Період сприятливий для скандалів з метою розриву або усунення, ймовірно остаточно розірвете відносини або все ж зможете витребувати бажане. Але, якщо боїтеся втратити, то краще бути обережніше. Конфліктні дні з 23 по 28 квітня, помітнішою всього після 28.

З 23 по 28 квітня прилив творчих сил, духовних.

Відпочивайте з 24 квітня по 19 травня, можна підлікувати свої нерви і здоров’я. Відправляйтеся в подорож або просто більше бувайте наодинці. Від самоти будете отримувати задоволення. Можуть бути таємні закоханості або переговори.

З 23 квітня по 2 травня сприятливий період для зміцнення дружби і відносин.

30 квітня, плюс-мінус 4 дня піковий період і 10 днів спад. Кульмінації, усвідомлення, завершення або новий рівень, посилення трендів, прилив сил і емоцій для Раків. Варто приділити увагу дітям, творчості, захопленням, любові. Можете усвідомити любов, дізнатися важливе про дітей або дізнатися про вагітність. Розберіться з захопленнями, прийміть рішення. Хороші дні для відпочинку.

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Рака

До 7 квітня будьте обережніше.

З 6 квітня по 14 число – сприятливий період для відносин і дружби, більше бувайте серед людей, особливо з 11 по 14.

З 9 по 13 – будьте обережніше.

16 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – нове і несподіване. Акцент на Ваш статус.

З 23 квітня по 1 травня – ймовірність напруги в скандалах і конфліктах, втрати. Бережіть важливі відносини.

З 28 квітня по 2 травня – зміцнюйте дружбу і відносини.

30 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – кульмінації і зміцнення. Акцент на дітях, творчості, захопленнях.

Гороскоп опублікований 02.04.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,489