Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць змін і подій в важливих відносинах, в гороскопі для Рака багато акценту на відносини в грудні. Весь місяць у Вас буде багато енергії, творчих сил, активності. Багато роботи і питань здоров’я, можливості для їх вирішення і усвідомлення. Сприятливий період для вирішення боргових питань та роботи з чужими фінансами, допомоги від інших.

З 3 жовтня до 9 грудня інтелектуальний тонус, хороший для творчості, любовного спілкування, спілкування з дітьми. З 19 листопада по 3 січня енергія творча і любовна, більше сил фізичних, більше дій. З 26 листопада по 20 грудня період важливий для важливих відносин.

З 2 грудня цього року по 19 грудня 2020 року важливий період для відносин, він тривалий, рідкісний, дуже сильний. Він буде розвивати Вашу сферу відносин, розширювати, покращувати, оновлювати, принесе нове або змінить і розвине існуюче. Ви можете в цьому році знайти нових ділових і особистих партнерів. Одружитися або почати важливі особисті стосунки. Знайти партнерів по бізнесу або почати спільний бізнес. Розвиток відносин буде «розширено». Конфлікти з ворогами стануть масштабніше і сильніше, особливо з середини літа і до кінця року (час від часу). Якщо в особистих відносинах немає росту і розвитку – ці відносини Ви покинете, наприклад, довго не вступаєте в шлюб (а є бажання шлюбу), особисті відносини не розвиваються. Теж і в ділових відносинах, якщо вони будуть для Вас незадовільними – будете їх припиняти.

З 6 по 10 грудня обережніше з любовними романами і інтригами, обманами, азартом, ідеями.

З 8 по 23 грудня займайтеся розвитком відносин, дружби, ділового співробітництва, публічними виступами, судами, конфліктами. Все буде розвиватися швидко. Ракам тренд дасть енергії і дій.

З 9 по 29 грудня багато роботи, реалізовуйте проекти, проводmте переговори, співбесіди на роботі і по проектам, вчіться новому для роботи. Можете дізнатися багато корисної інформації про клієнтів, співробітників, проектах. Можете використовувати свої знання і набувати нові для роботи. І, можете, зайнятися своїм здоров’ям і дізнатися більше про нього.

Нейтральний тренд з 9 по 13 грудня, залежить від особистого. Добре – дозволить зміцнити і розібратися. Погано – зруйнує слабке, розчарує, обмежить. Впливає найсильніше на всі важливі відносини, менше на багатство. Серйозніше будьте з договорами, судами, переговорами, конфліктами, використанням грошей.

З 10 по 16 грудня сприятливий тренд, енергія, духовні сили, багато ідей. Він дуже романтичний і творчий для Раків. Реалізовуйте свої ідеї, для цього буде достатньо сил.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, новини, усвідомлення, завершення і результати. Хороший пік, особливо для завершення. Найбільше акцент на роботу і здоров’я, таємниці, духовне. Можете в ці дні відпочивати, розібратися в собі і своєму внутрішньому світі, духовному. Але найкраще працювати і завершувати проекти, буде багато сил для цього. Змінюйте свої звички, позбавляйтеся від шкідливих звичок. Пік посилить тренди в стосунках.

Ще один нейтральний тренд, з 12 по 15 грудня. Добре – дозволить змінити і відродити. Погано – знищить, багато образ, конфліктів. Знову найсильніше вплив на відносини і менше на багатство. Не ризикуйте своїми відносинами і грошима, якщо вони дорогі Вам. Якщо хочете, то зможете позбутися.

І ще один нейтральний тренд, теж впливає найсильніше на відносини, він буде з 19 грудня по 9 лютого чи до кінця лютого. Він дасть Вам сили волі, зміна бажань щодо відносин, можливості для зміцнення і зміни відносин, а при бажанні позбавлення від відносин. Якщо все буде погано, то відносини і без Вашої участі можуть зникнути. Але, якщо добре – зможете відродити і зміцнити відносини. Крім відносин – цей період буде впливати сильно на Вас, вітальність, силу волі, оптимізм, здоров’я. Якщо є якісь слабкості, проблеми, варто з ними працювати інакше вони посиляться.

З 20 грудня по 13 січня легше і успішніше будуть вирішуватися питання підтримки від інших людей, використання чужих коштів, повернення боргів, отримання спадщини та різних виплат. Хороший період, тільки спочатку його можуть бути дурні поспішні дії або витрати з 21 по 24 грудня. В інший час працюйте з боржниками і спонсорами, укладайте важливі договори по кредитах, просите про допомогу, оперуйте чужими грошима.

З 21 по 24 грудня обережніше з грошима, обережніше з любовними романами і обережніше з друзями. Намагайтеся не витрачати гроші на неясні майбутні проекти, плани, ідеї та дружбу.

З 23 по 26 грудня будьте більше на публіці, спілкуйтеся з партнерами і друзями, покажіть себе. Тренд дасть енергії.

З 25 по 30 грудня ще один тренд, який дає енергії, але також масу бажань, досить успішний і щасливий. Займайтеся відносинами, розвитком відносин і змінами у відносинах, договорами, судами, романами.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – нове буде масштабним, нові бажання, можливості, зміни, починання. Слухайте свою інтуїцію, все буде розвиватися дуже швидко. Пік дасть Ракам масу енергії і бажань, емоцій. Сильний вплив піку на відносини. Початок нових відносин або кардинальні зміни в існуючих. Найкраще починати нові важливі відносини. Ділове співробітництво, суди, конфлікти, шлюб, любовний серйозний роман.

З 29 грудня по 16 січня ще один період для сфери відносин. Період спілкування, інформації, новин, переговорів щодо партнерів, коханих, ворогів. Можливість дізнатися більше про відносини, висловити свої думки. Спілкуйтеся, пишіть листи, виступайте публічно, суди, конфлікти, документи по відносинам – про це всім дізнавайтеся потрібне.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на грудень 2019

С2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – розвиток відносин.

З 9 по 29 грудня – новини про роботу і здоров’я, багато акценту на них.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, здоров’я, таємниці, духовний світ, робота.

З 19 грудня по лютий – зміни у відносинах.

З 20 грудня по 13 січня – вдалий період для фінансів і збагачення.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 5 днів спад 10 днів – нове, зміни, акцент на відносини.

З 29 грудня по 16 січня – інформація про відносини.

Гороскоп опублікований 04.12.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,162