Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Варто берегти своє здоров’я спочатку місяця і в кінці, хоча фізичних і духовних сил в цьому місяці буде більш ніж достатньо, але можете надірватися в перших 10 днів грудня і в пару останніх. В іншому місяць дуже хороший. Період харизми і розваг. Багато спілкування і можливості для навчання, творчості. Спочатку місяця пік принесе нове в питаннях роботи і здоров’я. В кінці місяця буде важливий пік, який дозволить розібратися з життям і відносинами, прийняти рішення.

З 16 листопада до 1 січня 2019 року у Вас приріс енергії, але можуть бути масштабні скандали на роботі або надірвати здоров’я до 10 або 11 грудня. З 17 листопада по 7 грудня не починайте нові проекти, повертайтеся до старого навчання, старим діловим проектам, з новою бюрократією можуть бути проблеми, переоціните свої доходи.

З 1 до 13 грудня інтелектуальний тонус, гарний час для інтелектуальної творчості, спілкування, публіцистики, виступів, письменства.

З 2 грудня по 7 січня у Вас любовно-романтичний період, сприятливі дні для розваг, оновити свою любов. Дні гарні для налагодження відносин з дітьми та коханими. Посилення творчості і харизми, бувайте більше на публіці.

Обережніше з роботою і здоров’ям, навчанням з 4 по 10 грудня, максимум до 11. У ці дні може бути неуважність, схильність до конфліктів, фанатизм, схильність звалювати все на інших і брати на себе різні обов’язки. Не навантажуйте себе. Дні гарні тільки для навантаження в творчій праці, благодійності, допомогі іншим.

7 грудня пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік період нового, новин або нових починань, нових подій. Акцент на роботу і здоров’я. Можете починати нові проекти після 7 грудня, вступати в нову посаду, брати на себе обов’язки. Зайнятися спортом і здоров’ям.

З 13 грудня по 5 січня буде багато роботи у Вас, новин про роботу і клієнтів, можливо відряджень і курсів або навчання і здобуття нових навичок для роботи. Можна вивчати нове для здоров’я, дієти, способи лікування і подібне.

Час для активної праці, слухайте свою інтуїцію, зможете швидко вирішити робочі проекти, навіть заробити репутацію. Намагайтеся показати себе на роботі в ці дні, заради репутації, беріться за досягнення. Період з 19 по 22 грудня.

Дуже романтичні і творчі дні з 19 по 23 грудня. Гарні для судових питань, спілкування з покровителями, прохань про заступництво.

22 грудня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Це один з найважливіших піків на рік для Рака, другий за важливістю. Пік завершення, кульмінації, можливості розібратися і прийняти рішення. Акцент на Вас і Ваше життя, Ваші відносини, ворожнечу з кимось, ділове співробітництво. Розберіться в інших людях і собі, приймайте рішення. Щось важливе в житті в ці дні може завершитися. Піковий період буде емоційним, але дозволить розібратися.

З 31 грудня по 4 січня бережіть здоров’я. У ці дні потрібно бути серйозніше з важливими відносинами і ворогами. Час зміцнювати відносини. У слабких відносинах можуть бути розчарування.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Рака

З 1 по 13 грудня – інтелектуальний тонус.

З 2 грудня за 7 січня – харизма, любов, розваги.

7 грудня пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, робота і здоров’я.

З 13 грудня по 5 січня – працюйте і вчіться працювати.

22 грудня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, акцент на Ваше життя і партнерів.

Гороскоп опублікований 28.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,161