Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на червень важливий для Раків, багато важливих періодів старих і нових, можливість почати щось в житті важливе і завершити. Акцент на Вас і відносинах, багато нових і старих інформації і спілкування, ідей, навчання. В кінці місяця важливий період для кар’єри і статусу.

З 3 квітня по 7 серпня таємні відносини і таємні багатства, хороший період для відпочинку і усамітнення. З 13 травня по 25 червня не треба починати нові стосунки, нові договори і нові дорогі покупки. З 13 травня по 27 червня приплив енергії і духовних сил. З 28 травня по 5 серпня інтелектуальний тонус, здатність до навчання, товариськість, маса корисної інформації та ідей.

З 3 червня по 3 серпня повториться тренд, який був з березня до початку травня і буде в третій раз восени. У це повторення, може бути, повторення того що було навесні. Масштабний і кардинальний по якостям тренд для сфери відносин. Він принесе великі зміни у відносинах, це можуть бути втрати, позбавлення, відродження, розвиток відносин. Так само, все залежить від особистих гороскопів. Впливати він буде на серйозні і важливі відносини для Вас, а не на будь-які. Він змінить Ваші ідеали у відносинах, прагнення, бажання.

З 3 по 7 червня маса ідей, хороший тренд для навчання, планування, публічних виступів.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, результати, рішення і важливі новини. Небезпека таємних конфліктів і конфліктів на роботі, бережіть своє здоров’я, намагайтеся не порушувати порядок. Акцент піку для Раків на роботі і здоров’я, таємниці, самоті.

З 9 по 13 червня обережніше зі світоглядом і релігією. Може бути дуже велика чутливість в ці дні. Небезпека обманів. Краще планувати свою відпустку з 9 червня до кінця місяця або навіть середини липня.

З 10 по 16 червня фанатизм в ці дні, боротьба за ідеали. Для бізнесу і серйозних справ дні невідповідні.

З 18 червня по 12 липня поганий період для нових починань у бізнесі, навчанні, оформленні документів, краще не робити дорогих покупок. Буде уповільнення питань що стосуються оформлення документів, поїздок, переговорів і роботи. Переоцінка цього. Намагайтеся більше переучуватися і дізнаватися старе, а не вивчати нове. Для нового період поганий, але можна провести повторні переговори, перепровірити і переоформити документи. Обережніше з поїздками, технікою і документами. Сприятливий період, щоб переробити старі проекти і завершити їх.

Пік 21 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – емоційні дні і дадуть приріст енергії, пік дасть нові бажання і нові можливості, можете багато почати нове в своєму житті. Починайте що завгодно, крім того, що перераховано під час періоду з 18 червня по 12 липня – це навчання, поїздки (переїзди), ділові проекти. Найкраще почати змінювати себе, свою зовнішність, своє ставлення до життя. Це найважливіший пік в 2020 році для Раків, особливо тих, хто народився в ці дні.

З 27 червня по 7 січня період важливий, але в цьому році не особливо сприятливий з серпня місяця. Період розвитку і енергії для статусу, кар’єри, репутації, досягнень. В цей час буде енергія для складних проектів, беріться за найважливіші цілі, розвивайтеся професійно. Будете люто захищати свою репутацію, конфліктувати з іншими, якщо вони будуть заважати Вашим цілям. На жаль, з серпня буде багато конфліктів до закінчення періоду, а восени можуть повторитися або відродяться старі забуті. Раки стануть більш конфліктні на півроку з усіма. Найсильніше конфлікти будуть з керівництвом, партнерами, сім’єю, а так само посилення конфліктів з конкурентами і ворогами. Бійтеся втратити репутацію і кар’єру через конфлікти, з яких Ви не зможете вийти переможцем, бійтеся руйнівних конфліктів.

З 29 червня по 5 липня приріст енергії і харизми, активні дні, в цей час намагайтеся бути більш публічними. Покажіть свої плани та ідеї іншим людям.

На той випадку, якщо буду запізнюватися з гороскопом на місяць липень для Рака. Пік 5 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це другий за важливістю пік для Раків в 2020 році, кульмінацій, рішень, результатів, усвідомлення. Усвідомлювати себе, свої бажання, свої цілі і прагнення в життя. Щось можете завершувати важливе, а щось вирішувати продовжувати, відкинувши сумніви. Можуть бути зовнішні обставини, завершення, важливі новини. Цей пік так само буде мати важливе значення для важливих Ваших відносин. Дізнаєтеся щось важливе про партнерах або ворогів, про свої особисті стосунки, отримаєте в них результати або прийміть рішення. Можна робити пропозицію для шлюбу чи розлучення, завершувати старі конфлікти, але нове в ділових відносинах не починайте.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Раків на червень 2020

З 3 липня по 3 серпня – зміни у відносинах.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, робота і здоров’я, таємниці і усамітнення.

З 18 червня по 12 липня – переучувати, переробляйте старі проекти.

Пік 21 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове. Нове життя для Раків або щось важливе.

З 27 червня по 7 січня 2021 року – енергія для кар’єри і статусу, але може бути руйнування.

Гороскоп опублікований 3 червня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,421