Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


Досить багато всього для Раків, ще з травня розпочався перший період, який сильно впливає на Раків і в цьому місяці будуть інші. Багато енергії і багато скандальності з середини місяця, є ймовірність травм. Намагайтеся берегти свої секрети і обережніше з усім таємним. Плануйте свою роботу, проекти і обов’язки, може бути завал або лінь. По можливості краще відпочивайте в першу половину місяця, а в другій будьте обережніше.

Дуже хороший період для дружби і поліпшення дружніх відносин, суспільної активності, намагайтеся більше бувати на людях, період йде з 15 травня по 9 червня. З 15 травня можна зміцнювати свої знання і важливі відносини, духовний світ, релігію, тренд завершиться 19 (30) липня. З 15 травня по 2 липня великий приріст фізичних сил, хоча в середині червня може бути різкий, недовгий, спад і багато конфліктних днів. Був час дізнаватися таємниці з 21 травня по 4 червня.

З 1 червня по 3 липня повторення тренда, який був з 2 по 26 січня, може бути повторення того, що було взимку в ці дні. Намагайтеся не брати на себе занадто великих зобов’язань на роботі, бережіть здоров’я, обережніше з навчанням, далекими поїздками, судами, життєвою філософією. Період оманливий, можуть бути як обмани Вас так і Ви схильні будете обманювати інших або помилкові надії. Бажання більшого від роботи і здоров’я, знань, судових розглядів, але і лінь щось робити. Наприклад, будете давати обіцянки або брати на себе більший тягар, але не виконувати. Обережніше з духовними питаннями, містикою, релігією, не довіряйте всім наставникам, можуть бути фрустрації. Будьте серйозніше з навчанням, більше концентруйтеся і не розпиляйтеся. Варто бути обережніше з закордонними питаннями, поїздками, іноземцями. Не найкращий час для судових питань, не зможете отримати бажане. До питань навчання, релігії, істини (судові питання і різні розгляди), слід ставитися серйозніше. Бережіть здоров’я, не час для експансії.

Пік 3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, можливості нового або просто новини. Хороші дні почати відпустку, відпочивати, кудись поїхати. Можна подумати про життя і минуле, підвести підсумки півріччя, відректися від чогось. Може бути хандра в ці дні і емоційне вигорання. Можете зайнятися духовними питаннями, йогою, езотерикою і містикою. Займіться здоров’ям. Можете дізнатися якісь таємниці, почати щось таємне.

З 4 по 27 червня сильний період для Раків, дні поновлення знань і набуття нових, заводьте нові знайомства і оновлюйте існуючі. Багато справ, новин, інформації, можливостей для поїздок. Хороші дні для навчання, аналізу, дослідження. Інтелектуальний тонус.

Бережіть свій духовний світ, багато ліні і не бажання брати відповідальності на себе, можуть бути філософські конфлікти з іншими, світоглядні, розчарування в своїй релігії і світогляді з 7 по 11 червня. На мирському рівні, потрібно бути обережніше з судами, іноземцями, далекими поїздками, поведінкою в суспільстві. Імовірність порушення правил і етикету, обманів.

З 9 червня намагайтеся більше відпочивати, гарний час для відпочинку, тільки в кінці періоду з 22 по 26 можуть бути проблеми. Період завершиться 3 липня. У цей час можуть бути таємні відносини, оновлення таємних відносин.

З 9 по 12 червня ще один тренд, коли потрібно бути обережніше з громадською поведінкою і таємним, берегти репутацію. У ці дні у Вас може бути завал на роботі або розчарування в роботі. Намагайтеся не потонути в обов’язках, багато на себе не брати. Бережіть здоров’я.

З 11 по 17 червня приплив духовних сил, гарний час для духовного розвитку. Багато творчих сил, енергії. Ці дні пом’якшать конфлікти, якщо йти на поступки і допомагати.

Конфліктний тренд з 12 по 17 червня, але може бути пом’якшений поступками і допомогою, Ви можете відчувати великий тиск на себе і обмеження, буде бажання зруйнувати, порушення правил і порядку. Може бути занепад фізичних сил, травми. Найнебезпечніше конфлікти з партнерами і ворогами, керівництвом і чиновниками.

Багато інтелектуальних сил, гарний час захищати дипломи, виступати публічно, обробляти великі обсяги інформації, щось вивчати або просто читати, займатися публіцистикою з 15 по 22 червня. А ось домовлятися з кимось про щось, прислухатися до думки інших людей, приймати чужу інформацію буде складно. Для ділових переговорів дні невідповідні, але самим легко буде працювати над проектами.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, кульмінації, рішення, завершення. Постарайтеся приділяти більше уваги роботі і здоров’ю. Можете завершувати проекти і переговори, а можна і звільнятися з роботи. Постарайтеся вилікувати свої хвороби або дізнатися нове про них. Можна розібратися з таємницями, завершувати інтриги або дізнатися щось приховане. Пік буде дуже емоційний і агресивний, багато новин, багато суєти.

З 17 по 23 ще один конфліктний тренд, але сильніше, більше брутальності і агресії, складно буде стримувати свої сили, можуть відродитися старі конфлікти в ці дні. Є ризик травм, вагітним потрібно бути обережніше.

Тренд, про який згадувалося на початку гороскопу для Раків на червень, з 22 по 26 червня, потрібно бути обережніше з відносинами особистими і на роботі, таємними зв’язками, ворогами, конкурентами. Намагайтеся багато не витрачати на роботу і робочі відносини, клієнтів, не давати великих обіцянок. Можуть бути таємні романи і переговори в ці дні і з ними потрібно бути обережніше, менше довіряти. Поганий тренд для судових розглядів, пошуку підтримки і допомоги.

Приплив активності й енергійності з 25 по 29 червня, несподівані вчинки в дружбі і суспільстві, несподівані зміни Вашого Я і іміджу, стилю. Готовність змінюватися.

З 27 червня у Вас буде більше інформації про накопичення, депозитах, Вашому багатстві і можливості заробити, інвестиції, джерела доходів. Можете отримувати нові знання для заробітку, можете використовувати накопичені знання для заробітку. Проходьте курси підвищення кваліфікації, знаходьте нові навички для збагачення. Період завершиться 19 липня і для фінансової інформації він буде сприятливий. Можна дізнаватися щось про важливі покупки, бажаному матеріальному. Це перший з фінансових періодів для Раків, що дають можливість заробити, витратити, оперувати багатством і цього літа буде кілька інших.

Перший пік в гороскопі для Рака на місяць липень торкнеться гороскоп на червень. Пік 2 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, найважливіший і сильний пік для Раків в 2019 році, більше помітний за все тим, хто народився в цей проміжок. Емоційний, мінливий, принесе енергію і нові прагнення, готовність до кардинальних дій. Починайте нове життя, щось важливе в своєму житті, довгострокові проекти, зміна себе, місця проживання. Пік нейтральний і залежить від особистих гороскопів. Але це можливість для нового.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на червень 2019

З 1 червня по 3 (10) липня – багато питань роботи та навчання, світогляду, займіться здоров’ям, намагайтеся не обманювати себе і не перебільшувати, не розчаровуватися.

Пік 3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці і самотність, підвести підсумки життя, здоров’я.

З 4 по 27 червня – інтелектуальний тону, освіту, спілкування, новини.

З 9 червня по 3 липня – відпочинок, таємні зв’язки.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на роботу і здоров’я.

З 27 червня по 19 липня – знання – гроші.

Гороскоп опублікований 3.06.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,386