Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Насичений місяць для Раків, будете розриватися між самотністю (бажанням побути наодинці або вимушеною ізоляцією) і зовнішнім світом (участю в стосунках). Багато досить важливих періодів почалися в травні і триватимуть в червневому гороскопі. Будуть важливі події у відносинах і усвідомлення себе, прийняття рішень, завершення і розуміння. Буде переоцінка витрат, допомоги і боргів, сексуальності. Довгостроковий період перенавчання. Дуже багато фінансових питань, багато напруги у фінансовій сфері в червні.

Першу половину гороскопу на червень для Раків будуть «діяти» періоди, що почалися в травні місяці. У гороскопі на травень для Раків вони описані детальніше. З 11 травня по 13 червня сприятливі дні для любові, творчості, навчання, духовного світу і спілкування. З 16 травня по 13 серпня зросла Ваша активності в боргових питаннях, відстоювання своїх прав і бажань щодо загальних грошей, підтримки, зацікавленість в сексуальних питаннях. З 19 травня по 14 червня більше привабливості у Вас і гармонії, можливості збагатитися і поліпшити відносини, знайти нові джерела доходів і відносини. З 30 травня по 12 червня більше таємного спілкування, непрямих переговорів, пліток, інформації про таємне.

Гороскоп почнеться з сприятливого, хоч і короткострокового періоду з 1 по 4 число, для Раків особливо помітного. Сприятливі дні для вирішення питань в сферах відносин ділових, відносин з ворогами, відносин шлюбних, відносин з дітьми, відносин з наставниками і захисниками, любові, творчості, заробітку грошей, здійснення дорогих покупок. Будьте на публіці, покажіть себе. Дуже гармонійні дні і вдалі для питань фінансових і відносин.

А потім, раптовий перепад, з 4 по 7 багато ревнощів і уразливості, конфліктності у відносинах, будь-яких важливих, можуть бути навіть розриви або грубість. У ці дні не варто проводити важливі переговори, їх краще відкласти до 9 червня.

Можете чекати багато таємних новин з 4 по 7 число, але намагайтеся не вірити всьому, що Вам говорять до 9 числа, не все таємне істинна. Перевіряйте. Бережіть своє здоров’я в ці дні, обережніше з обманами з 5 по 9. Багато ліні, схильності порушувати правила, обманювати або бути обдуреними.

Багато інформації, поїздок, навчання, знайомств, спілкування, торгівлі з 12 по 29 червня. Час впізнавати себе та інших, дізнаватися про те що цікаво Вам. Інтелектуальний тонус у Раків. Пишіть, читайте, вивчайте.

Постарайтеся побути наодинці, приділіть увагу своєму духовному світу, таємницям, тому що приховано від інших і приховуєте від себе під час піку 13 червня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік принесе нове, багато прихованих емоцій і бажань. Під час піку варто почати новий духовний шлях, духовний розвиток. Може бути будете ізольовані від інших, відправитесь в поїздку або просто бажати самотності.

Період акцентує, активує і обновить фінансову сферу, питання збагачення, джерел доходів, покупок, заробітку, оформлення угод або важливих переговорів, накопичень, всього що впливає на Ваше багатство з 14 червня по 9 липня. Але, на жаль, в червні буде занадто багато негативних трендів, коли можете втратити гроші або відчувати незадоволеність, робити неправильні вчинки і покупки.

З 13 по 16 перший небезпечний період для фінансів, відносин, сім’ї та дружби. Необдумані вчинки, поспішні рішення, багато уразливості і перепади бажань. Не робіть покупок, не поспішайте приймати рішення і давати обіцянки, не час для переговорів. Бережіть відносини і любов, хобі, не витрачайте на це багато.

З 20 по 23 другий небезпечний період для фінансів, відносин, сім’ї, вирішення питань спадщини і боргів, пошуку підтримки і спонсорів, спонсорства, сексуальних питань. Для всього Зодіаку це конфліктні дні, для Раків найсильніше в питаннях фінансових. Несприятливі дні для переговорів, багато впертості і готовності до кардинальних скандалів, підозрілості і вимогливості, тиску.

Час переучуватися, повторювати старе, можна повторно вступити до університету і спробувати отримати якусь важливу освіту або знання з 19 червня по 25 листопада. Період підходить для відновлення старих питань що стосуються зарубіжжя, далеких поїздок, судових питань. Нове краще не починати. Переоцінка цього всього і регрес.

У Вас буде приплив сил, поспішності, вітальності з 21 по 25 червня. Намагайтеся займатися проектами, які вимагають швидких рішень, творчими, публічними. Можете змінити себе, розкритися, більше ексцентричності. Буде бажання показати свою оригінальність, можете навіть татуювання зробити в ці дні.

З 24 по 27 червня третій небезпечний період для фінансів, відносин, любові і інтриг, розваг і хобі. Схильність занадто багато хотіти, витрачати, купувати не зовсім потрібне. Слід бути обачнішими і стриманіше ставитися до фінансових питань, укладення угод. Не роздувайте все і не лінуйтеся, не давайте великих обіцянок і не вимагайте.

Потрібно бути серйозніше в питаннях відносин, здоров’я, ділових переговорах, спілкуванні з батьками, роботи над проектами від яких залежить Ваша репутація, судами, керівниками з 25 по 29 червня. Можуть бути розчарування, слабке може бути зруйновано в ці дні. Варто дотримуватися правил, брати більше відповідальності на себе.

Переоцінка сексуальності і сексуальних питань з 27 червня по 13 серпня. Повернення старих конфліктів через борги, спадщини, виплат. Варто повернутися до старих боргів, переоцінити борги, вирішити старі боргові питання і проблеми, питання пов’язані зі спонсорами, підтримкою Вас. Відстояти свої права і бажання які стосуються старого. Можуть повернутися старі конфлікти зі спонсорами. Не варто починати нові конфлікти, наприклад – судові, навіть якщо дуже цього хочеться.

Дуже багато емоцій, бажань, ймовірно до 29 числа посилиться депресія і розчарування з занепадом сил, бажання і прагнення до кардинальних вчинків і змін, кульмінації, усвідомлення і вирішення. А може бути це все буде і зовнішнім, зовнішні події кардинальні і розчаровуючі до 29 числа. Під час піку 28 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Для Раків акцент на собі, своїх бажаннях, своєму житті і партнерах, важливих відносинах, конфліктах. Розберіться в собі і відносинах, підведіть риску, отримаєте результат, зважитеся на важливі вчинки, події можуть бути і зовнішніми, що впливають на Вас і Ваші відносини.

Ділові переговори, відрядження, вивчення нових способів заробітку грошей, інформації про накопичення і інвестиції з 29 червня по 6 вересня, нового і старого. Заробляйте гроші використовуючи свої знання або вивчайте нове для заробітку.

Багато оригінальних ідей для заробітку грошей, несподіваних новин і переговорів, особливо з друзями і знайомими. З 29 червня по 1 липня, намагайтеся не поспішати.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Рака

З 12 по 29 червня – вчіться, оновлюйте зв’язку та інформацію.

13 червня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, духовні дні, побудьте наодинці з собою.

З 14 червня по 9 липня – фінанси і збагачення.

З 27 червня по 13 серпня – переоцінка фінансів, сексуальності.

28 червня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, дні відносин і Вашого буття, прийняття рішень.

З 29 червня по 6 вересня – маса інформації про фінанси.

Гороскоп опублікований 31.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,480