Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – березень 2020 від Марфи Бомбушкар


У цьому місяці у Раків буде багато конфліктності, активності у відносинах, розвитку відносин. Місяць буде багатим на різні новини, буде можливість для поїздок і угод. У березні дуже багато впливових вказівок на розвиток і зміни сфери відносин. Дуже сприятливий гороскоп для публічної, громадської, активності. З кінця місяця Ви, на час, до середини літа, відчуєте, що з Ваших плечей впав камінь, більше свободи і вибору, розвитку, додасться енергії (особливо це відчують Раки останньої декади, останніх днів цього знака Зодіаку). На кінець березня плануйте важливі починання в кар’єрі і статусі.

З 16 лютого доросла конфліктність, конфлікти стали кардинальні і руйнівні, але так само активніше стали розвивати відносини і стояти за себе, період триватиме до 30 березня і в березні буде ще більше енергії. З 17 лютого час переучуватися, завершуйте старі проекти по 10 березня.

З 4 березня по 16 квітня інформація про чужих грошах і допомоги або можливість заробити за рахунок інших людей, своїх витратах і боргах. Вивчайте свою психологію і психологію інших людей. Спілкуйтеся, цікавтеся, дізнавайтеся найважливіші новини про чужі багатства і як це використовувати для себе. Дізнавайтеся про кредити, отримання підтримки, спадщини, різних виплатах. Займіться зв’язками з кредиторами і спонсорами, боржниками. Переоціните і проаналізуйте свої витрати, можете отримати корисну інформацію.

З 5 березня по 3 квітня займіться суспільством, відносинами з суспільством, відносинами з друзями. Для Раків період дасть харизми і успіху на публіці. Ви можете поліпшити дружні стосунки, помиритися з друзями, знайти нових друзів. Налагоджувати суспільні зв’язки і відносини. Особливо сприятливими будуть останні дні березня.

З 7 по 10 березня несподівані зміни і вчинки з фінансами, сім’єю, друзями і суспільством. Головне не витрачати дуже багато.

Пік 9 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік дасть енергії, особливо духовної, віри, прагнень. Сприятливий пік для поїздок, спілкування, знайомств, навчання, судів, зарубіжних питань. Прийняти рішення про ці питання, щось завершувати або продовжувати, розвивати. Важливі новини можете отримати.

З 16 березня по 11 квітня вчіться і спілкуйтеся. Дуже хороший період для навчання себе та інших. Період гарний для публічних виступів, кореспонденції і різної публіцистики. У Раків буде більше товариськості.

З 16 по 24 березня дуже багато енергії для змін відносин, дій в стосунках. Будь-які вчинки будуть масштабними, будь-які скандали будуть масштабними, будь-які бажання – масштабними. Все залежить від особистих гороскопів, сприятливо або негативно. Планувати чи ні важливі переговори, суди, угоди – вирішуйте самі.

З 19 березня по 7 травня ще один масштабний тренд для сфери відносин. Він принесе великі зміни у відносинах, це можуть бути втрати, позбавлення, відродження, розвиток відносин. Так само, все залежить від особистих гороскопів. Впливати він буде на серйозні відносини для Вас, а не на будь-які. Він змінить Ваші ідеали у відносинах, прагнення, бажання.

З 20 по 25 березня остерігайтеся конфліктів і травм, таємних скандалів.

З 22 березня по 2 липня Раки відчують полегшення, впаде камінь з плечей, легше буде розвиватися життя. Але в цей же період Вам слід серйозніше ставитися до своїх боргів, виплат, боржникам, спонсорам, підтримки і доходів від інших людей, спадку та різних виплат Вам, Вашій психології, психологічним криз. Період буде зараз і повториться з грудня 2020 року по 2023 рік. Він не те, щоб поганий для Раків, але в перерахованих питаннях і сферах відбудеться корекція, можливо обмеження, стиск, розчарування. Точно буде знищено все слабке. У цей період намагайтеся серйозніше ставиться до боргів, взяття і надання іншим людям, можуть бути обмеження. Психологічні кризи болючіше, а психологічні зміни стануть серйозніше. Може бути варто зміцнити свою психологію. І точно варто зміцнити свої витрати і доходи від інших людей.

Пік 24 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – намагайтеся не конфліктувати і остерігайтеся травм. Пік дасть нове в сфері кар’єри, питаннях репутації, досягнень, нагород. Починайте новий професійний і кар’єрний ріст, важливий проект. Прагніть до нагород і досягнень. Займіться репутацією.

З 25 по 30 березня дуже сприятливий тренд для важливих відносин і дружби, публічних заходів, судів. Можете робити дорогі покупки, спільні проекти та плани.

З 27 по 31 березня сприятливий період щоб змінювати або позбавлятися від відносин і дружби. Він теж буде сприятливий для громадської активності.

З 28 березня по 3 квітня ще один тренд конфліктів і ймовірності травм, шанси на травми або витрати під час нього вище.

З 30 березня по 13 травня на початку цього періоду, до кінця першої декади квітня, варто побоюватися травм і аварій. Період зробить Раків більш ризикованими. Цей же період дасть Вам активність у витратах, більше будете витрачати свої накопичення. Але можете і заробляти більше, за рахунок інших людей і боржників. Витребувати борги у боржників. Просіть у інших про допомогу і підтримку. Постарайтеся не конфліктувати з кредиторами і спонсорами. Відстоюйте свої права на борги, спадок, виплати. Півтора місяці фінансової активності.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на березень

З 4 по 16 березня – фінансові новини.

З 5 березня по 3 квітня – публічна успішність.

Пік 9 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, важливі новини.

З 16 березня по 11 квітня – інтелектуальний тонус і товариськість.

З 19 березня по 7 травня – зміни у відносинах.

З 22 березня по 2 липня – зміцнюйте психіку, борги, фінансову сторону життя.

Пік 24 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус.

З 30 березня по 13 травня – фінансова активність.

Гороскоп опублікований 4 березня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,393