Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Досить багато енергії протягом місяця, вітальності, фізичних сил, громадської активності, а в кінці березня можливий великий спад публічності та енергії. Багато інтелектуальної енергії протягом місяця, вдалий період для перенавчання в березні, переоціните свої знання, поглиблюйте знання, але відкладіть вивчення нового на квітень. Займайтеся питаннями фінансів, боргами, спадщиною, зросте можливість збагачення за рахунок інших людей. В кінці березня важливий пік для питань кар’єри та сім’ї.

З 10 лютого по 17 квітня інтелектуальний період, хороший для навчання, публіцистики, публічних виступів. З 14 лютого по 31 березня більше публічної активності, дружніх посиденьок, реалізації спільних та особистих планів.

З 1 по 26 березня вирішуйте фінансові питання, боргові, спадщини, виплат. Сприятливий період, лише 1 негативний тренд в середині місяця. Обговорюйте погашення боргів і переоцінку боргів, спілкуйтеся з боржниками і кредиторами, просіть повернути борги. Гарний час розібратися в психології, вивчати психологію і розібратися з хвилюючими Вас темами.

З 5 по 28 березня переучуватися, повторюйте те що вже вивчали, повторно займіться публіцистикою, написанням праць і статей, книг, повторним проходженням курсів, розширенням горизонтів, але не починайте нове. З новими документами, поїздками, переговорами, обговоренням і складанням договорів теж не найкращий час. Можуть бути проблеми з інформацією, втрати або спотворення, особливо після 21 березня.

З 5 по 8 березня сильна інтуїція, багато духовних сил, творчих. Але і багато ліні і бажання втекти від будь-якої відповідальності, обманів. Бажано відпочивати, а не навантажувати себе.

Пік 6 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік дасть більше енергії для Раків, духовних сил, віри, посилить тренди. Сприятливий період для початку повторного вивчення, вступу до університету, повторного листування і письменницьких робіт, інтелектуального навантаження. Багато ідей і творчості. Дуже сильна інтуїція в ці дні про майбутнє, слухайте її. Займіться навчанням і розширенням своїх знань. Знаходьте нові ідеали.

Хороший тренд з 11 по 17 березня для зміцнення і роботи над складним у відносинах, кар’єрі, дружбі і громадськості. Для важливих переговорів і відстоювання своїх прав, в особистих і ділових відносинах, ворожнечі. Для планів з друзями. Багато сили волі і впертості для досягнення бажаного.

Багато ліні і потурання своїм слабкостям, бажання звалити все на інших в роботі і навчанні, потрібно бути обережніше і стриманіше, а так само в іноземних питаннях, ідеях, бажаннях з 12 по 16 березня, це перший негативний тренд.

З 17 по 23 березня тренд для змін і розвитку в стосунках і дружбі, громадської активності. Цей тренд дасть сили волі, впертості, можливості внести зміни, відродити або позбутися від дружби, відносин, планів. Реалізовуйте свої бажання.

Другий конфліктний тренд місяці з 17 по 24 березня, конфлікти з партнерами і ворогами, друзями, на роботі. Для всього Зодіаку це напружені дні. Особливо для Раків вірогідні конфлікти з важливими людьми, колегами і друзями. Намагайтеся в цей час не витрачати багато грошей, особливо на перерахованих людей.

Пік 21 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік кульмінації і рішення, завершення, посилення трендів і приріст енергії. Можливість розібратися з кар’єрою, професією, статусом в суспільстві і досягненнями. Прийняти рішення про те, що робити і отримати результати, розібратися. На другому місці сімейні питання і родичі, теж варто приділити їм увагу. Хороші дні щоб завершувати.

З 21 березня по 6 квітня час вивчати духовне і містичне, релігію і езотерику. Нейтральний тренд. З точними науками, важливими документами, серйозними переговорами потрібно бути обережніше, лінь, обмани, фантазії. Але багато творчих ідей, сильна інтуїція, бажання пізнати таємниці буття.

Додасться харизми під час періоду з 26 березня по 20 квітня, ще один період щоб вести людей за собою, навчати інших і наставляти інших. Оновлення відносини з вчителями і учнями. Займіться пошуком істини, дебатами, судами. Знаходьте покровителів і покращуйте з ними відносини. Можна вирушати за кордон і більше спілкуватися з іноземцями, вивчати чужі культури. Час ділитися своєю ідеологією з іншими, проповідувати, повчати.

З 31 березня по 16 травня імовірний занепад фізичних сил, намагайтеся себе не навантажувати занадто. Займіться своїм внутрішнім світом, здоров’ям, недоліками, таємницями. Дуже активний і енергійний період для всього що пов’язано з таємницями, від пліток до містики. Намагайтеся більше працювати наодинці, в колективі Вам буде нахапати енергії.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на березень 2019

З 1 по 26 березня – фінансові питання.

З 5 по 28 березня – оновлюйте знання, не починайте нові проекти.

Пік 6 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, приріст енергії, приділіть увагу навчанню.

Пік 21 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – завершення, приділіть увагу родині і кар’єрі.

З 26 березня по 20 квітня – більше спілкування, харизми.

З 31 березня по 16 травня – бережіть здоров’я, більше дійте поодинці.

Гороскоп опублікований 05.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,481