Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Час вчитися і подорожувати, заводити знайомства і розуміти життя – це буде основними акцентами перших двох декад місяця, сприятливих, коли можна і просто відпочивати. Починаючи з березня у Вас почнуться періоди, що впливають на Ваш статус і відносини. Всі справи краще почати до 23 березня. З 20тих чисел місяця почнуться проблемні, конфліктні періоди, дуже помітні для Раків. Місяць обіцяє бути дуже насиченим, особливо кінець, коли буде акцент на сім’ю і професію, важливі сфери в житті.

З 18 лютого по 6 березня – час вчитися, з 11 лютого по 7 березня більше харизми для Раків. З 27 січня по 18 березня більше енергії для роботи і здоров’я, зміцнити і відновити, виконувати обов’язки будь-якої складності.

Пік 2 березня, плюс-мінус 3 дні (торкнеться останні дні лютого) і 10 днів спад – це час завершень, новин, розумінь, посилення і кульмінація трендів, багато емоцій і енергії. Для Раків буде дуже багато енергії! Постарайтеся розібратися зі своїми знаннями, зважитися на навчання або завершення навчання. Написання і захист дипломних робіт, інші види публіцистики, різні курси і практики. Період не дуже важливий для Вашого знака Зодіаку, якщо Ви не учений, викладач, публіцист або Вам не треба вчитися.

Вдалий час для навчання, спілкування ділового та близького, хороші дні для нових знайомств з 2 по 9 березня, здійснення покупок і угод. Хоча і може бути якась лінь з 3 по 7 березня, особливо пов’язана з навчанням, але ці дні підходять для творчості і відпочинку.

З 6 березня по 13 травня буде багато ділового спілкування та інформації, переговорів, угод, новин. Час показати свої знання керівництву, використовувати свої знання для просування і отримання досягнень. Розвивати свої професійні навички та контакти. Протягом цього періоду будуть як негативні, так і позитивні періоди, перший негативний з 10 по 13 березня (потрібно серйозніше ставитися до переговорів і документам), а позитивний з 17 по 22 березня (вдалий час для переговорів з клієнтами, керівництвом, публічних виступів, укладення угод і здійснення покупок-продажів).

З 7 по 31 березня хороший період налагоджувати контакт з керівництвом, час проявити свою харизму і привабливість. Будуть пару періодів, коли своєю чарівністю можете зробити собі ведмежу послугу, зіпсувати репутацію або поскандалити з 12-15, 22-26, 27-31, особливо з партнерами і улюбленими через стосунки в суспільстві і з керівництвом. Хороший період для налагодження відносин з важливими людьми з 17-22 число. За ці дні, 7-31, можете вступити в стосунки з вигоди.

Великий приплив енергії, яку можна вдало використовувати на роботу і для завдань, відстоювання своїх прав, приділити увагу здоров’ю з 8 по 15 число. Не беріться за довгі завдання, а реалізуйте краще тисячу маленьких.

Буде переоцінка любові і творчості, дітей та дитячих запитань, захоплень і відносини до розваг, з 9 березня по 10 липня, повернення і нове буде погано розвиватися, краще зайнятися старим.

Приплив оптимізму, творчості, удачі з 12 по 16 березня. Для Раків в гороскопі сприятливий період для вирішення питань навчання, зарубіжжя, творчості, любові.

17 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – пік посилить все і принесе нове. Для Раків цей час почати вивчати щось нове, відправлятися в далеку поїздку або знайти нових іноземних знайомих, вирішувати судові питання, розширювати свій кругозір і нові погляди на життя. Ракам період принесе багато енергії і бажань.

Активний період для відносин з 18 березня по 16 травня. У березні та квітні буде багато скандальних періодів з партнерами. За ці 2 місяці Ви активніше будете відстоювати свої права і бажання у відносинах, легше будете йти на конфлікти з партнерами, більше вимагати від них. Чутливішим будете на тиск і менш терпимими. Період і поганий і хороший, дивлячись як його використовувати і з ким. Якщо з ворогами, то він добрий. А ось при проблемних близьких відносинах, можете тільки погіршити все. З іншого боку – це може і звільнити Вас, зробити більш впливовими в відносинах. У діловому співробітництві будете більш агресивні, в любові більш вимогливості, з ворогами жорстокими. Шанси на травми і аварії зростуть, потрібно бути обережніше.

Перший конфліктний період буде з 21 по 1 число, конфлікти з партнерами, шанси на конфлікти з керівництвом. Конфлікти через стосунки, бажань, професійного, статусу. Можливі травми, багато егоїзму, тиску.

Період з 31 грудня по 10 лютого, міг, допомогти Вам поліпшити, позбутися і змінити творчість, відносини, питання дітей, хобі, любові. Він повториться з 21 березня по 2 травня, може на пару днів довше. Ймовірно, повернення старих тем. Детально в гороскопі на грудень. Міняйте свої погляди на життя. Це сприятливий період навіть для втрат і позбавлення, розставань.

Бійтеся втрат з 22 по 26 березня, репутації, грошей, принципових відносин, час ревнощів і підвищену сексуальність, сильних бажань і образливість.

З 23 березня по 15 квітня можна повернутися і переробити або поліпшити свої старі проекти, повторно провести переговори, переукласти угоди. Просування нових проектів сповільниться. Будуть виникати бюрократичні проблеми, затримки і втрати. Не купуйте техніку в ці дні, та й будь-які дорогі покупки краще відкласти.

Несподівані покупки, поступки з партнерами і важливими персонами з 27 по 31 березня. Закоханість або розрив відносин, підвищена уразливість і сексуальність.

Занепад сил і варто бути скромніше на роботі з 28 березня по 1 квітня.

Ще один конфліктний період, в цей раз може у Вас бути занепад сил, схильність порушувати зобов’язання взяті перед партнерами або вони порушать. Не слід скандалить з улюбленими через порядки і правила, відкласти судові питання. Намагайтеся не порушувати правила. Погані дні для укладення угод. Слід берегти своє здоров’я.

31 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад, пік посилити тренди і принесе усвідомлення, завершення, кульмінації. Акцент на статус і сім’ю, особливо сім’ю. У ці дні намагайтеся занадто не скандал, можете втратити свій статус і стережіться травм. У сімейних питаннях приймайте рішення і завершуйте, а може щось само по собі закінчиться. Можна вирішувати питання нерухомості, покупки або продажу.

Хороші дні для дружби і соціальних заходів з 31 березня по 24 квітня, відпочивайте і насолоджуйтеся спілкуванням.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Рака

2 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – новини та навчання.

З 6 березня по 13 травня – багато новин і спілкування з важливими людьми, багато завдань.

З 7 по 31 березня – намагайтеся налагодити відносини з важливими людьми, але обережніше з чарівність.

З 9 березня по 10 липня – повернення і переоцінка в творчості, захоплення, любові.

17 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – новини та навчання.

З 18 березня по 16 травня – активний період у відносинах, скандальний.

З 21 березня по 7 квітня – скандальні дні.

З 23 березня по 15 квітня – повернення старих питань на роботі і проблеми з інформацією.

31 березня, пік плюс-мінус 4 дня – підсумки в сім’ї і професії, розберіться.

З 31 березня по 24 квітня – хороший час для публічність.

Гороскоп опублікований 04.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,472