Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – березень 2014 від Марфи Бомбушкар


Хочу відразу ж почати гороскоп Рака на березень 2014 з тривалого прогнозу. Раки, згадайте, як починаючи з грудня 2013 Ви стали надактивні у всіх справах пов’язаних з будинком: ремонти, пошук житла, продаж житла, скандали з родичами і тд і тп. Тепер настане момент затишшя, в період з 1 березня до 20 травня Ваша «активність» «вщухне». Ви можете навіть піти в себе і переглянути свої вчинки і дії. Не кажучи про те, що можете самі почати себе корити і бути незадоволеними зробленим. Не починайте нічого нового будинку в цей період! Особливо не варто починати нічого, що залежить від Вашої активності і сил: ремонти, перебудови, скандали – у Вас не буде вистачати на це енергії.

З третього березня до 22 липня Ви можете виявити, що плани або угоди, або домовленості з Вашим коханою людиною або партнером по бізнесу – потребують перегляду і зміни. Ви можете змінити свої думки стосовно відданості і «правильності» Вашого партнера. Як свідчить одна з аксіом, улюблених Раками і Козерігами з Терезами – коли не знаєш, що робити – не роби нічого, а чекай, поки правильна відповідь… а далі залежить від знаку Зодіаку, для Рака це… з’явитися у Вашому серці.

А тепер перейдемо до короткострокових прогнозів для Раків.

На початку місяця зірки можуть направити Вас у подорож, або в спілкування з закордоном і іноземцями. Подорож ця буде дуже хорошою і «королівською». Вона розширить Ваші кордони. Але можливо, на жаль в астрології загальний «покажчик» для : подорожі, покровителів, вищої освіти і суду; Ви зіткнетеся з чимось іншим зі списку написаного мною раніше. Якщо у Вас є питання, які потрібно вирішити в суді – поспішіть до 17 березня – це вдалий період, теж ставитися і до іншого. Можу сказати точно, на початку місяця Ви будете дуже життєрадісні і оптимістичні!

А ось 17 березня – Ви можете вже зайнятися близькими питаннями, поїздками на коротку відстань і спілкуванням з сусідами або родичами (але не батьками).

Ви можете отримати хороші новини про Вашу кар’єру 19 березня, Вам можуть дати премію або поліпшити Ваше робоче положення.

31 березня потрібні бути обережними у всьому пов’язаному з Вашої кар’єрою і соціальним становищем. Ваші позиції раптово похитнуться. Ви можете, наприклад, почути, що Ваш начальник РАПТОМ вирішив звільнитися і всю відповідальність за свої помилки покласти на інших. Але це тільки приклад. Просто чекайте, що відбудеться щось раптове, не бажане і не особливо хороше.

Найважливіші дати в гороскопі для Рака в березні 2014

Хороші дати в березні : 7-8, 10-11, 15-17, 20, 27, 29.

З 1 березня – 20 травня – вдома все затихне.

З 1 березня – 17 березня – хороший період для подорожей, навчання, судів і пошуку покровителів.

17 березня – можлива поїздка, але не далека. А так же спілкування з сусідами та знайомими, новини від братів і сестер.

19 березня – хороший день для грошей.

31 березня – раптові зміни у Вашій кар’єрі.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.03.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,427