Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Водолія і кар’єри Водолія


Відмінними рисами характеру й вдачі є оригінальність і ексцентричність, творчий розум і винахідливість, тенденція до вигадки і прогресивним реформам, відмова від старих шаблонів і гнилих догм, а також завзятість, впертість при захисті своїх власних поглядів і думок, переконань, світоглядів, фанатизм. Шлях до життєвого успіху і соціальному підйому ніколи не йде по прямій. Це вельми звивиста лінія, завжди залежна від інтуїтивного схоплювання нових вдалих думок, ідей, можливостей.

Часто вони вже освоєну професію або розпочату діяльність одним помахом перекреслюють навхрест, починаючи щось нове. Напевно, саме тому до своєї життєвої мети вони приходять манівцями, різними об’їздами.

Більш чисті «водолії», як правило, не мають ні забобонів, ні упереджень. Вони йдуть своєю дорогою, без порад і підказок ззовні, з боку, по дорозі переробляючи все застарілі норми і традиції, покращуючи їх, будь це в духовній, соціальній сферах або в областях атомної та космічної, електронної та лазерної науки. Більшість «водоліїв» є представниками колективного типу людей, які добре себе почувають лише серед друзів. Вони погано переносять роботу, пов’язану з певним режимом, з щоденним виходом на роботу, а також з консервативним або міщанським способом життя.

І так як їм, як повітря, потрібні всякого роду зміни і зміни, переломи і перестановки, свобода дії і особиста свобода, незалежність і самостійність як у житті взагалі, так і на роботі, зокрема, то в більшості вони вибирають собі вільні професії.

Експериментальна та науково-дослідницька робота – ось мрія будь-якого високорозвиненого «водолія», якому найбільше до вподоби служба в строго організованому установі, конторі, торгова справа.

У науці улюблені напрямки – психологія і соціологія, парапсихологія, психоаналіз, френологія, графологія, психіатрія, психотерапія, філософія та суспільні науки, астрономія та астрологія, життєві реформи і дослідження в області харчування і гігієни.

У більшості «водолії» зайняті в галузі новітньої техніки – це радіо-і телевізійна техніка, космічна, радарна, електронна, атомна і лазерна фізика, новітня будівельна техніка, будівництво мирних і військових кораблів, літаків і космічних машин, комплексів. Вони є талановитими конструкторами, теле-і кінорежисерами, операторами, а також водолазами, творцями новітніх синтетичних матеріалів.

У світі мистецтва та мистецтв вони впевнено просуваються в області театральної сцени і кіномистецтва, в балеті і хореографії, танцях, ритміці, пластиці, гімнастики, в художніх дисциплінах, в живописі та графіці. Водолії також добре представлені в області вокального мистецтва.

В медицині вони є хорошими гомеопатами і біорадіологамі, гіпнолог і психотерапевтами, психіатрами і невропатологами.

Багато «водоліїв» зустрічаємо серед філософів, письменників, сценаристів, поетів, драматургів, поборників окультних і потаємних наук, ремісників і просто оригіналів-диваків. Незліченну кількість віртуозно володіють самими найтоншими приладами та інструментами машинами і різною апаратурою. Вони є тлумачних гідами, провідниками. Одна частина з них – реалісти і практики, інша – ідеалісти і романтики. Як перші, так і другі можуть стикатися з матеріальними труднощами, а вічні зміни і чергування настроїв нерідко послаблюють професійну стабільність. І ще – вони категорично заперечують будь-якого виду та характеру насильство, примус.

Жінки-»водолії» («Водолейки») сильно відрізняються від чоловіків-»водоліїв». У них завжди помітні відбитки мінливих почуттів і настроїв, а також раптових змін позицій. Вони масами осідають у видавництвах і відомствах преси, в бібліотеках і книгарнях. Мають явну схильність до психології і парапсихології, до філософії і філології, біології та педагогіці, до танців і гімнастики, до вокальному мистецтву. Вони люблять професії, пов’язані з поїздками, відрядженнями, подорожами, тому влаштовуються в бюро подорожей, туризму та інтурізма, в пароплавства і авіакомпанії стюардесами, гідами, провідниками. Багато хто займається різними спортивними дисциплінами.

Їм все життя доводиться боротися з матеріальними труднощами і, головним чином, через свого доброго серця, надмірну довірливість до чужих людей. Про свою старість вони ніколи не замислюються і не турбуються, напевно тому, що до самого кінця життя виглядають молодо і добре.

Коливання матеріальних благ і фінансового становища у них – хронічна хвороба. Всі закордонні вояжі, як правило, закінчуються поверненням додому, додому. Шлях до трудового та життєвому успіху завжди пов’язаний з попередніми плануванням, з десятками варіантів і дипломатією. Сама доля цих жінок складається досить оригінально і непослідовно, найчастіше в результаті абсолютно не пов’язаних між собою, уривчастих, раптових і непередбачених ситуацій, подій, обставин.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,381