Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Терезів і кар’єри Терезів


Девіз цих людей: живи сам і давай жити іншим. Відмінні риси – товариськість і найсильніша тяга до гармонії і рівноваги, згладжуванню всяких протиріч, дипломатичність і пошуки компромісів для всіх зацікавлених сторін.

«Терези» – великі естети, любителі насолод і задоволень, що уникають чорного фізичної праці і грубих, невихованих людей. Вони дуже розташовані до світу мистецтва і мистецтв, навіть якщо самі є тільки дилетантами. Вони швидко і легко спалахують, але так само швидко і легко охолоджуються, перекидаючись з одного предмета на інший, від однієї справи до іншого. На них не можна або важко покластися.

Найбільше їм заважає відсутність витримки і витривалості, терпіння і терпеливості, неповороткість і спонтанність, періодичний характер нападів ліні. Вони – люди легкі й веселі.

Щоб уникнути конфліктів з навколишнім світом вони завжди йдуть на будь-які поступки, компроміс. Шлях до життєвого і трудового успіху досягається і забезпечується дипломатичним талантом і спостережницької здібностями, відшліфованої манерою спілкування і найсильнішим бажанням заслужити прихильність і вдячність суспільства. Найбільше засмучує їх неуважність з боку оточуючих, не оцінили їх поглядів і думок, переконань і світогляду, їх вчинків і дій. Всі неприємності на роботі, все зворотні удари і мінливості долі вони отримують через недостатнє завзяття та наполегливості, – бажання боротися з перешкодами у них немає, позиції швидко змінюються.

Найбільше вони годяться для прийомів і презентацій, для дипломатичної служби, для співавторства і співпраці. Для самостійної роботи вони непридатні.

Дуже велике значення вони надають найбільш різним титулам, вченим ступеням і почесних звань, відзнак і нагород. Велика балакучість і красномовство цих людей, їх хитрість і лукавство, великий артистизм і сила переконувати розташовують до діяльності в галузі юриспруденції. Славу їм можуть принести мир мистецтва і мистецтв, особливо – література і поезія, музика і сцена. Ми їх зустрічаємо в якості видатних акторів театру та естради, в якості балетмейстерів і прима-балерин, танцюристів і танцівниць, музикантів-виконавців і композиторів, артистів-еквілібристів, жонглерів та інших. Багато представників знаку Терезів є директорами театрів і салонів мистецтв, салонів мод. Вони прекрасні письменники-оповідачі, поети, мистецтвознавці, музикознавці, історики мистецтва, портретисти, плакатистів, фотографи, фоторепортери, малювальники і креслярі. Багатьох «терезів» знайдемо в якості працівників парфумерних фабрик і магазинів, перукарень та косметичних салонів, масажних кабінетів, а також власників або директорів посередницьких фірм і звідницьких салонів. Вони є прекрасними декораторами та шпалерника, кравцями та ткачами шовку, кондитерами і продавцями солодощів і квітів. Також вони займаються і процвітають у художньому ремеслі, в прикладному мистецтві. Фінансові справи і матеріальне становище поліпшуються через шлюб або партнерство, іноді після отримання спадщини. Переломні роки переживаються в 40-45-річному віці. Байдужість, млявість і флегматичність приносять осуд і докір з боку оточуючих і суспільства, матеріальні і моральні втрати.

Жінки-»терези» мають гарне почуття форми і кольору, пластики руху, естетики, тонке розуміння примх моди.

У багатьох з них творчий талант вкладається в декоративне мистецтво і художню фотографію, живопис та прикладне мистецтво.
Мають добре складену фігуру і гарні риси обличчя працюють до якості моделей, натурниць, манекенниць.

У торговому секторі вони торгують усім, що прикрашає життя людини. Уміння лестити і жити є «основною зброєю» всіх перемог.

Путь-дорогу в житті – до суспільства, сцені і славі відкривають хитрість і лукавство, честолюбство і дипломатичність, рухливість і спритність, ввічливість і товариськість, ужівчівость, велелюбність і ввічливість, миловидність, чарівність і лагідність, схильність до гармонії.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,386