Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Тельця і ​​кар’єри Тельця


Як показує закордонна статистика, більш яскраві індивідууми з констеляцією Сонця в знаку Тельця, більш сильні духом – знаходять своє місце в житті на керівних постах государствеяной служби і політичної арени або в світі мистецтва та мистецтв, де вони воліють музику і спів, театральну та оперну сцену , кіно і естраду, або интерьерную і садову архітектуру, декоративне мистецтво, художню промисловість, модельне шиття і в’язання. І дійсно, у них надзвичайно розвинуте почуття краси і форм, пластики і спектру фарб, тому саме серед них ми знаходимо прекрасних живописців, особливо пейзажистів і скульпторів.

І все ж велика частина «тельців» приймає особливо активну участь в тих галузях промисловості і народного господарства, які обслуговують людей – одягають, взувають і годують. Особливо багато їх в споживчих товариствах і кооперативах, у торгівлі готовим платтям і білизною, в таких секторах, як продовольство, парфумерія та косметика.
Вони помітні в сільському хоозяйстве, особливо в садівництві та квітникарстві, овочівництві та городництві. Люблять осілий спосіб життя, природу, тварин. Міські «тельці» служать в фінансових установах та страхових компаніях, в ощадбанках. Ними переповнені готелі і ресторани, столові і кафетерії, нічні бари і розважальні борделі, кондитерські та «кулінарії», місця розваг. Велика частина «тельців» присвячує життя різним областям фундаментальної і прикладної науки, де перевага віддається хімії, фармацевтики, особливо харчової хімії, потім медицині та ветеринарії, фізики та математики, обчислювальної техніки, архітектури та будівництва, гірничої справи та політекономії.

У спортивному світі серед них знайдемо спортсменів-важкоатлетів і боксерів, а також борців самих різних стилів і видів.

В області мистецтва чільне місце посідає вокальне, театральна і оперна сцена, інструментальна музика.

Велика кількість «тельців» працює у торгівлі, де перше місце займає парфумерія і ювелірна справа, індустрія прикрас і дорогоцінного каміння, салони мод, перукарні, масажні і косметичні салони.

Жінки-»тельці» часто знаходять своє покликання як фотомоделей і манекенниць, модельєрів і декораторів, кравців і кулінарів, майстрів художньої промисловості. Велике їхнє число трудиться, займаючись паркової та садової архітектурою, в садівництві та квітникарстві, в теплицях і на парниках, в секторі прикладного мистецтва і внутрішньої архітектури, дивуючи оточуючих прекрасними начерками і ескізами інтер’єрів квартир і громадських місць, новими типами меблів і так далі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,174