Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Стрільця і ​​кар’єри Стрільця


Відмітна риса «стрільців» – явний космополітизм і найсильніший оптимізм, фізична і духовна рухливість, прагнення до особистої свободи і незалежності, самостійності. Люди вони багатосторонні і прямолінійні, занадто відверті й без найменшої фальші, працьовиті і працездатні, спритні і пробивні, пристрасні, милосердні, співчутливі, люблять природу і тварин, поїздки та подорожі. Характер – врівноважений, натура – філософська. Правосуддя і справедливість на першому місці. Є деяка схильність до перебільшення, авантюризму, ризику.

«Стрільці» представлені двома типами. Перший відрізняється великою життєвою силою і активністю. Це напівдикий, неприборканий тип, який не любить цивілізований світ, але легко і невимушено захопливий за собою інших людей. Другий – тип вченого і мислителя, або політика і борця за ідею.

«Стрільці» – далекоглядні громадяни світу, що ненавидять догми і шаблони, міщанський спосіб життя і мислення. До вищих щаблях суспільства вони піднімаються завдяки внутрішньої і зовнішньої експансії, прагненню до авторитету, незалежності, самостійності. Вони всі речі називають своїми іменами.

«Стрільці» вельми балакучі і говіркі, але мова їх – гострий, сатиричной. Вони вважаються найкращими ораторами і проповідниками.

Роздроблення і розпорошення фізичних і душевних сил викликає розлад почуттів і психічне напруження, втрату душевного комфорту і спокою.

У такому стані людина утрудняється в ухваленні певного рішення, хоча цього можуть вимагати заплутані багатосторонні інтереси і цілі, мрії і бажання. У «стрільців» постійно на порядку денному проблема місця проживання, квартирне питання, а також часті ділові, навіть закордонні поїздки і подорожі.

Успіх на роботі до «стрільцям» приходить через вмілу концентрацію думок і пізнання справи і речей по суті. Власні погляди і думки, переконання і світогляд захищаються з великою духовною силою і повною віддачею. У суперечках і диспутах з конкурентами, опонентами, супротивниками і ворогами вони поводяться дуже коректно, чесно, бездоганно, майже завжди приходять до перемоги. Як правило, вони ніколи не залишаються в тих місцях, де народилися, а їдуть шукати своє щастя в інші краї, в інші країни.

За статистичними даними, безліч «стрільців» займає керівні посади і посади в багатьох галузях народного господарства і в індустрії, ключові пости в області імпорту-експорту, служать в різних представництвах за кордоном, представляючи різні фірми, контори, бюро. Значна їх частина зайнята в юриспруденції. Багато «стрільців» зустрінемо на державній службі в міністерствах і відомствах, в органах влади та держбезпеки, у збройних силах і поліції, в міністерствах народної освіти, середньої та вищої освіти, в навчальних закладах різного профілю, на дипломатичній службі за кордоном.

Багато з них є популярними політичними діячами, теологами, священнослужителями або представниками різних релігійних сект. Частина з них зайнята у видавництвах і книгарнях. У науці їх улюблені області – природничі науки, фізика, медицина, філософія, психологія, географія і теологія. Під цим знаком народилася ціла плеяда мандрівників і місіонерів, які брали участь у багатьох експедиціях і відкриттях, а також ціла плеяда спортсменів зі світовою славою. Улюблені спортивні дисципліни – кінний спорт, легка атлетика, футбол, теніс, лижний і ковзанярський спорт, а також розведення та виховання собак.

Жінки-»стрільці» в більшості працюють в секторі торгівлі з купівлі-продажу. У житті і на роботі їм добре допомагає вивчення іноземних мов, уміння поводитися з людьми і тваринами, особливо з кіньми і собаками. Вони прекрасні артистки і спортсменки.

Стрільці рожденниe близько опівночі мають виняткові здібності до музики.

Стрільці і народжені після полудня схильність до поїздок і подорожей, часто служать за кордоном.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,427