Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Скорпіона і кар’єри Скорпіона


Відмінні риси «скорпіона» – потенційна воля і енергія, найсильніші почуття власної гідності, внутрішньої гармонії і гордості.

Характер цих людей вельми своєрідний, складний, проблематичний.

Все життя доводиться боротися зі своїми внутрішніми душевними конфліктами між прагненням до всього піднесеного, з одного боку, і вельми низькими спонуканнями – з іншого. Ці протиріччя можуть проявитися як сильне завзяття і наполегливість у боротьбі за досягнення своїх життєвих цілей і устремлінь до високих ідеалів, задоволення потреби в знаннях і прагнення до духовного зростання й розвитку, з одного боку, а з іншого – як спалахи гнів і люті, злоби і жорстокості, злопам’ятства і мстивості. У гніві вони страшні, бо можуть дійти до злочину.

Ця ж дуальність натури може проявитися як схильність до містики і магії, метафізиці і окультним, сокровенним наукам – з одного боку, і непереборна тяга до матеріальних цінностей і благ – з іншого.

Улюбленою манерою самозахисту є сумнів і недовіру, настороженість і навіть замкнутість. Для досягнення життєвої мети у «скорпіонів» всі засоби хороші і дозволені, тут завжди буде проявлена ​​рішучість і непохитність, бо в ілюзіях вони ніколи не шукають порятунку.

У відносинах з людьми переважає чесність, порядність, сумлінність. Всі «скорпіони» – великі індивідуалісти і власники консервативного настрою, що дорожать особистою свободою, незалежністю, самостійністю. Життєві амбіції у них реальні і практичні. Вони завжди знають, чого хочуть, ніж можуть досягти.

Особливо сильними, обізнаними вони вважаються в своїй професії та спеціальності. Життя «скорпіонів» завжди б’є ключем. Вони так і потопають у своїх життєвих інтересах і цілях, у трудових і сімейних обов’язках.

До будь-якої справи, щоправда, після певної розкачки, вони підходять дуже енергійно, а то й агресивно. Де потрібно, можуть вдатися і до дипломатичному вирішенню на найвищому рівні.

Останнє, як правило, застосовується з боку жіночої статі, бо вони набагато хитріше і лукавіше, ніж чоловіки-»скорпіони», хоча більш обережні і пильні.

Як правило, «скорпіони» хороші організатори, керівники, адміністратори, впевнено проводять у життя свої плани і наміри, так само впевнено здійснюють ідея і мети, задумані ще в юні роки, тим самим задовольняючи всі свої бажання і потреби душі. До нерідко спостерігається й інше: вони не замислюючись можуть пожертвувати собою для улюбленої справи, заняття, людини.

Їхні таланти, обдарованість, здібності часто помічаються вже в ранні роки, так само як бажання і потребу підпорядкувати своїй волі, своєї влади навколишній світ і претендувати на керівництво, що вже заздалегідь певною мірою визначає їхнє майбутнє, професію, спеціальність, всю їх діяльність. Напір і прагнення до самоствердження часто призводять до дебатів, дискусій, поясненням, спорах і сварок з начальством, підлеглими і навколишнім світом взагалі. На компроміс вони йдуть у виняткових випадках, тільки тоді, коли цього вимагатимуть найважливіші життєві питання та проблеми, що стосуються майбутнього.

До досягнення своєї головної мети вони можуть зазнати багато змін і змін, переломів і перестановок в житті і долі, по роботі, іноді навіть міняючи свою позицію щодо будь-кого або будь-чого. І все одно потім вони знову підуть своєю дорогою, раніше наміченої, і врешті-решт все ж мета буде досягнута. Незважаючи на те, що духовні потреби і здібності у них вельми великі, честолюбство рідко дає про себе знати – воно ніколи не запалюється, лише потроху тліє.

Статистичні відомості багатьох країн світу стверджують, що «скорпіонами» переповнені збройні сили багатьох держав, поліція, оперативні групи ДАІ та карного розшуку, детективні бюро. Можу лише підтвердити, що більшість «пінкертонів» і «шерлок-холмсів» дійсно народилися з констеляцією Сонця в знаку Скорпіона.
Велику увагу вони звертають на себе в таких сферах і галузях, як наука і техніка, фізика і хімія, медицина, особливо – хірургія і стоматологія, рентгенологія та фітотерапія, всі напрямки народної медицини, зоологія і ботаніка, філософія і філологія, побутова та Автомототехніка, Турбіна-й машіностроевіе, важка і металообробна індустрія, електротехніка і техніка надвисоких частот, авіа-та космічна техніка. Вони прекрасні фахівці з експлуатації техніки, за всіма видами електронних машин.

Багато «скорпіонів» знайдемо в редакціях і видавництвах, в похоронних бюро. З великим успіхом «скорпіони» трудяться в металообробній і сталеливарній промисловості в якості механіків і техніків, бляхарів і ковалів, машиністів і електриків, а також в якості граверів та склярів, м’ясників і шкіряників.

Підйом на службі йде повільно, але впевнено, і тут найкращими помічниками є такі властивості і якості характеру, як завзятість і наполегливість, витримка і витривалість, терпіння і терплячість, ставка на довгий термін.
Серед «скорпіонів» багато членів самих різних таємних лож і товариств – розенкрейцерів, масонів та інше.

Роки від 32 до 42 і від 50 до 60 часто є найвидатнішими і примітними, найхарактернішими, помітними і багатими по різних пригод і подій як на роботі, так і в житті взагалі.

Також багато хто з них служать у фінансових відомствах, органах безпеки, в юридичних консультаціях, нотаріальних конторах, в адвокатурі та судах, в поліції, ДАІ та криміналістиці. Відома їхня здатність трудитися на відповідальних постах і посадах у різних секторах народного господарства, бо вони є чудовими керівниками і завідувачами. Багато спортсменів зі світовою славою мали сильний вплив знака Скорпіон, бо їх сильні риси характеру завжди були ключем до перемоги.

Жінки-»скорпіони» («Скорпіонші») здатні винести на своїх плечах велику і інтенсивну, напружену і тяжку роботу. Нерідко вони йдуть на самопожертву в ім’я інтересів своїх близьких.

«Скорпіоншу» насичена вся медична служба. Вони хірурги і педіатри, гінекологи та акушерки, психотерапевти та фітотерапевти, рентгенологи, медсестри і лаборантки, масажистки і методистка. Їх знайдемо в медико-технічному секторі і фармацевтиці.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 24 T. 0,170