Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Риб і кар’єри Риб


Відмінні риси цих людей – багата фантазія, яскрава уява, вічно чуйний мрії і мрії, підвищена чутливість, сприйнятливість, вразливість. Вони вельми поступливі, піддаються впливу ззовні, по можливості уникають суперечок і сварок, конфліктних ситуацій, конфронтації. Проявити своє «я» вдається не завжди. Найбільш уразливі місця – слабкий дух і нестійкість, дуже м’яка і ніжна душа, що створює труднощі, перешкоди на життєвому шляху. Натура у «риб» – вельми таємнича, інтуїція – сильна, тонка, ідейна спрямованість – великий гуманізм, самопожертву на благо інших. Нерідко володіють феноменальними здібностями – медіумізм, екстрасенсорні, ясновидінням.

Ті «риби», яким вдається вроджені дари і таланти застосувати у своїй професії, як правило, досягають досить високого соціального стану та матеріальних благ, під лише творчою працею. Тільки через творчу працю можуть бути здійснені всі бажання і наміри, всі мрії і мрії. Більшість «риб» не досягають своїх цілей через відсутність чи дуже слабкої волі, самовпевненості. Їм слід свою життєву мету розкласти на окремі невеликі, але досяжні частинки і після їх завершення приступити до наступних.

Тільки така послідовність буде їм допомагати і поступово наближати до поетапним цілям, з яких і підсумовується головна. Вони прагнуть до споглядального життя, але з гарантією безпеки і надійності, впевненості у своєму майбутньому. Їх слабка воля відбивається в пасивному поведінці, яка часом призводить до фатального віруванню в свою долю, у владу вищої сили. Одна з астрологічних закономірностей говорить: «Чим людина має могутніше силу волі, тим він менше схильний до впливу зірок. І, навпаки, чим його натура слабкіше, тим більше він залежить від них ».

Честолюбство у «риб» – досить стримане і спокійне. Воно пробуджується лише тоді, коли прокидається і розвивається внутрішнє бажання працювати, коли у них проявляється цілеспрямованість і цілеспрямованість, коли починають свою майбутню роботу більш ретельно обмірковувати і планувати, коли вони, врешті-решт, вже приступають до більш сміливим і рішучим діям.

Найбільше в житті їм заважає хронічна хвороба – лінь, з нападами меланхолії і депресії, під час якої вони уникають не тільки чимось займатися, не кажучи вже про роботу, але навіть думати і фантазувати. Так само часто їм заважає в житті вживання різних стимуляторів, спиртних напоїв, наркотиків, обтяжує їх духовний баланс, що створює перешкоди у сфері творчої діяльності, що підсилює різного роду і характеру безконтрольні вчинки і дії, а саме спекулятивну діяльність і авантюри, пригоди і пригоди любовного характеру і так далі. Але зате вони частіше, ніж інші люди, мають щастя в лотереї, удачу в азартних іграх.

Відповідно до світової статистики, виключно багато «риб» працюють в медичних установах – в лікарнях, диспансерах, санаторіях, будинках відпочинку, потім – в готелях, ресторанах, у їдальнях і «забігайлівках», в нічних барах і публічних будинках, в громадських богодельне і будинках престарілих, у відомствах соціального забезпечення, в різних установах і конторах, в заможних сім’ях в якості няньок, домробітниць, економок, кухарок.
У лікарнях вони працюють в якості середнього і технічного персоналу. Багато перебувають на службі при церкві.

У науці у них перше місце посідають медицина і фармацевтика, психологія та парапсихологія, соціологія, окультні і потаємні науки.

Багато «риб» зайнято в світі мистецтва та мистецтв, проявляючи хороші здібності в музиці і в вокальному мистецтві. Вони воліють скрипку і віолончель, арфу і орган. Особливе місце займає театральна, оперна сцена і кіномистецтво, бо вони є прекрасними артистами, режисерами та операторами. В літературі й поезії помітну роль відіграє казковий і фантастично-пригодницький жанр.

Під сильним впливом знаку Зодіаку Риб знаходяться банківські службовці і біржові маклери, торговці тютюновими виробами та спиртними напоями, мінеральними водами та винами, молочними продуктами та яйцями, рибою і консервами, нафтою і нафтопродуктами, іншими різними рідинами. Також сильний вплив знаку Риб позначається на мореплавців і рибалок, на всіх, хто прямим або непрямим шляхом пов’язаний з роботою на воді.

Частина «риб» працює в закритого типу відомствах – в’язницях і концтаборах, у детективних бюро, криміналістиці, особливо у відділах розшуку й упізнання – експертами і референтами. Так як «риби» упереджені до всього таємного, непізнаного, вони є також представниками та фахівцями в таких сферах і галузях, як психологія і парапсихологія, соціологія і філософія, йога і магія, окультні і потаємні павуки, астрономія і астрологія.

Творче підсвідомість «риб» вельми оригінально.

Між 45-55 роками слід остерігатися криз фінансового характеру. На службі багато шкоди та неприємностей приносять інтриги і плітки, анонімки і просто нездорова довірливість до інших людей.

Працездатність у «риб» невелика. Але де вони сильні і витривалі – це, без сумніву, в сфері любові і сексу, що майже завжди має відношення до їх професійної діяльності, місцем роботи, служби. З іншого боку, вони майже всі плакси і мямлі. Вони можуть плакати завжди, з приводу і без нього. Вони майже завжди стають вірним другом і помічником своєї дитини, щоб відкрився повний доступ до його серця, щоб таким шляхом можна було полегшити життєвий шлях до становлення юного людини. Ставлення до інших людей повністю залежить від почуття симпатії або антипатії до них.

Жінки-»риби» («золоті рибешечкі») найчастіше трудяться в готелях і ресторанах, в їдальнях, кафетеріях, в нічних барах, публічних будинках, в закладах розважального характеру, в молочних господарствах та пивоварнях, в соціальних відомствах, в медичних установах, в масажних і косметичних кабінетах, в дитячих яслах і садках, у магазинах і в сім’ях: гувернантки, домогосподарки і так далі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,372