Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Рака і кар’єри Рака


У першу половину життя у Раків переважає сильна тенденція до поїздок і подорожей, до змін і різноманітності, у другу – пошуки мирного пристанища і прихильність до свого будинку, до власного сімейного вогнища.

До 30-35-річного віку у них нічого не виходить планомірно, бо всі благі наміри і графіки їх роботи, діяльності руйнуються зворотними ударами і мінливістю долі. Всі численні ідеалістичні і романтичні плани як щодо професії та роботи, так і щодо життя взагалі перекреслюються долею, так що від первісних мрій і мрій юних років залишаються лише сліди спогадів, а все інше доводиться переосмислювати і перебудовувати вже на фундаменті більш реалістичному і практичному . З роками купуються життєвий досвід і пізнання, приходять і зміцнюються повноцінні почуття і свідомість, людина вже сам, без сторонньої допомоги звертає з помилкового шляху, залишаючи улюблені повітряні замки, побудовані ще в молоді роки, і, стаючи на тверду дорогу, входить у реальне життя .

«Раки», як правило, через свою боязкості і соромливості не люблять показуватися в суспільстві на очі, намагаючись залишатися на задньому плані, за лаштунками, незважаючи на те, що саме до них життєвий успіх може прийти лише при великій активності та готовності на зв’язки і контакти.

Стійкість соціального становища у них залежить від того, наскільки вони зуміють уникнути своїх нещасних ходів туди-сюди, вперед-назад, вгору-вниз або два кроки вперед – один назад і менше ховатися під своїм панциром. Ці обставини головним чином заважають їм здійснити свої ідеї і досягти мети.
У їхній долі постійно можна помітити чергування періодів розбігу з періодами застою. Але найцікавіше те, що після чергового застою все може починатися на абсолютно новій основі, іншій платформі і навіть в іншому напрямку.

Будь-який успіх у житті «раків» приходить в основному з двох причин: 1) якщо він зуміє діяти абсолютно самостійно, незалежно від будь-кого або будь-чого, не підкоряючись наказам ззовні, з боку; 2) «піднімаючи на диби» власне честолюбство , завзятість і наполегливість, витримку і витривалість. Дух і душа, вдачу і характер, почуття і чуття у «раків» повинні обов’язково гармоніювати з їх професією, роботою, посадою. Тільки такий симбіоз може принести їм щастя і успіх на роботі і в житті. В іншому випадку будуть знову нові пошуки, нові зміни і зміни, зміни і чергування, новий період застою або занепокоєння. Все це разом узяте, як і пристрасне бажання мати особисту свободу та незалежність, самостійність і безрежімное час і не бути ні з ким і ні з чим пов’язаним, направляє їх на вибір вільних професій. Згідно зі статистичними даними, «раки» мають наступні улюблені напрямки: світ мистецтва і мистецтв, де перші місця займають музика та література, живопис і сцена, потім – світ науки, де переважає все пов’язане з античністю – історія дреностей та археологія, дослідження історичних подій, архівів та архітектурних пам’яток. Справа в тому, що справжніх «раків» завжди будуть притягати старовину, всі давно минув. Серед «раків» знаходимо багато акторів і художників, живописців і скульпторів, музикантів-виконавців і композиторів, письменників-новелістів, авторів пригодницьких романів, літературознавців, музикознавців, мистецтвознавців, науковців, археологів, істориків, географів, мандрівників і цілий ряд державних діячів і політиків .

Багато «раків» працюють в комерційному секторі, пов’язаному з експортом, і в місцях з швидкою товарообігом, в портах і на судноверфях, на рибних промислах, в готелях, на млинах. Вони захоплюються водним спортом – плаванням, стрибками у воду, синхронним плаванням, веслуванням.

Після закінчення періоду «бурі й натиску» вони починають підшукувати більш спокійне прикриття небудь в органах влади, держустановах і відомствах, в навчальних і музичних закладах або повністю віддаються художнім і творчим ремеслам.

Вони також прекрасні вчені, письменниці, поетеси, актриси, музикантки, вчительки. Як правило, їм завжди і постійно потрібно якийсь стимул для своїх дій – похвала, схвалення, заохочення. Активність, яку створює честолюбство, у цих жінок часто пригнічується їх же флегматичністю. А їх помітна нерішучість заважає і в шкільні роки, і пізніше. Ці негативні риси характеру з малих років примушують їх шукати допомогу та захист з боку – у улюблених і сильних людей, до яких вони примикають, біля яких можна відпочити і набратися сил для нової боротьби з їх фатальною ритмікою.

Жінки-»раки» («Ракіні») більш спокійні, ніж чоловіки, менш бродячих. Їхнє життя більш пов’язана з громадською роботою, з іноземцями. Найкращими помічниками в житті їм є багата фантазія і живе, яскраве уяву, душа, переповнена мріями і мріяннями, романтизм і сентиментальність. Основні професії жінок-“раків»: дитячі лікарі та медсестри, виховательки, гувернантки, лаборантки, робітниці різних соціальних установ, готелів, сектора харчування, редакцій і видавництв, бюро туризму, представництв авіакомпаній і пароплавств.

Раки, які народилися близько півночі – надмірна чутливість і мрійливі, дуже сприйнятливі, сентиментальні, образливі.

Раки, які народилися в ранкові години – найбільш сприятливе, бо обіцяє найкращий успіх у житті.

Раки, які народилися після обіду: дуже вже неспокійні й непостійні у всьому. Саме вони перебувають під вічною владою змін і змін, змін і чергувань, вони найбільше люблять бродячий спосіб життя, поїздки та подорожі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,487