Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Овена та кар’єри Овена


Людина Овен – організатор і керівник, начальник і командир, прекрасний воєначальник, адміністратор, державний діяч і політик. Їх зустрічаємо на флоті, в авіації, танкових і моторизованих частинах, в сухопутних і ракетних військах. Це інженери всіх родів військ і всіх рангів; під їх керівництвом знаходяться сталеливарна і збройова індустрія, машинобудування і електроніка, підземні споруди і будівництво, та інші галузі.

В цивільному житті вони виділяються як самостійні ділові люди, чудові підприємці, талановиті винахідники і раціоналізатори, конструктори, спортсмени-гонщики, водії та механіки, пілоти і штурмани, техніки і монтери.

Природно, всі названі професії залежать від освіти цих людей, їх духовного та інтелектуального рівня. Вони віртуозно володіють самими різними машинами і верстатами, приладами та інструментами, різною апаратурою та зброєю.

В медицині вони вправні, холоднокровні хірурги, прекрасні психотерапевти і гіпнологі, вищі фахівці у своїй галузі.

У політиці вони захищають тверду й строгу влада «сильної руки» самодержавства і диктатури, але – засновану на законності і справедливості. Вони завжди стають на бік агресивних дій, наступів і нападів, якщо це відповідає їх моральним поглядам, думкам, принципам, їх явним переконанням і світогляду. З цієї причини багато з них стають популярними або навіть знаменитими адвокатами, захисниками. В інтелектуальному секторі вони, в більшості своїй, працюють в галузі природничих наук і вільних професій, люблять і обожнюють все природне, природне і самобутнє, все оригінальне і прогресивне, таємне і ще не досліджене, ще не відоме. Вони є відданими шанувальниками світу мистецтва і мистецтв – літератури і поезії, театральної та оперної сцени, кіномистецтва, балету і танцю.

Правда, тут переважають класичний стиль і жанр. Їх внутрішній неспокій постійно відображається на їх роботі і заняттях, на всій зовнішнього життя. І щоб «не переборщити», їм необхідно періодично ходити і бродити, бігати (котя б підтюпцем) і плавати, робити невеликі і нетривалі поїздки і подорожі, а часом навіть міняти об’єкт роботи і саму роботу або місце розташування і так далі, бо їх внутрішній неспокій явно відхиляє всі осіле ж вузьке, роботу, пов’язану з одним місцем або одноманітністю дії, а конвеєр – їх загибель. Вони просто не терплять і ненавидять все одноманітністю і сіре, монотонне і буденне. Це їм протипоказано. Життєвий успіх до «овнам» приходить виключно завдяки сміливості і відвазі, мужності і хоробрості, любові до ризикованих дій, їх особистої ініціативи та підприємливості та здатності здійснювати все задумане, щоб після завершення однієї справи з ще більшим завзяттям і жадібністю взятися за наступне.

Протягом життя вони набувають, а також втрачають багато друзів, з яких віддають перевагу тих, які можуть послужити їм віддушиною або у которик можуть почерпнути нові знання. Решта їм швидко набридають і непомітно, самі по собі, відпадають. До своїм близьким і однодумцям вони вельми щедрі і великодушні, в скрутну хвилину завжди нададуть їм необхідну допомогу. Взагалі слід зазначити, що мати друга або подругу в особі «барана» – справжній подарунок долі, а то й щастя, але тільки з однією умовою – зуміти його зберегти. Цікаво ще відзначити, що товариськість у них – вельми непостійного якості, тобто іноді їм потрібно спілкування і многолюдство, а деколи вони воліють лише вузьке коло найближчих людей і друзів, або навіть усамітнення і самотність, особливо під час творчої роботи, медитації. У них хороші здібності і можливості займатися улюбленою справою, мати достатній заробіток, але вони також дуже щедрі і одночасно мають великі витрати. Їм призначено багато поїздити по білому світу, подорожувати, і це вельми добре, сприятливо озивається на їх емоційної, ментальної та духовній сферах, збагачуючи їжею для яових задумів, служачи віддушиною для неспокійної натури. Їм як повітря потрібна воістину жива життя, тому в них ніколи не гасне прагнення до дали і просторам, до самих різних водоверті і вихрам. Живуть вони лише сьогоденням і майбутнім, бо минуле і прожите їх більше не занадто-то сильно хвилює.

Овени народжені з 14 годин до опівночі, дуже часто залежать в житті від самих різних умов і обставин, від навколишнього світу і середовища, рідного дому і власної сім’ї, одруження, заміжжя. Їм все життя доводиться примусовим чином пристосовуватися до інших.

Овени народжені з сходу Сонця до полудня – найкраща доля дарується тим, хто народився з сходу Сонця до полудня. Вони так само щасливі, як і ті, хто народжується «в сорочці». У них навіть всі нещастя кінчаються щасливим кінцем.

Жінки-»барани», ними, як їх часто ще називають – «овеніхі», як правило, у своїй більшості дуже ділові люди, дуже самостійні, активні, заповзятливі. Багато хто з них набувають чоловічі професії, займаються ними не гірше, ніж самі чоловіки. Згідно світовим статистичним даним, багато з них займають керівні пости, будучи прекрасними адміністраторами. Велика частина працює в медичних установах, в різних хімічних і технічних лабораторіях на посадах завідувачів, в школах і вузах, в органах преси і видавництвах, в різних секторах науково-дослідних інститутів, у спорті, а також займаються ремеслом.
Цим жінкам можна довірити важливі і складні справи і доручення, так як вони своїй справі віддані безмежно, як і своїм близьким. Правда, їх незалежна натура не розташована до співпраці з іншими, за винятком тих випадків, коли їм дається повна свобода дій.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,165