Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Лева і кар’єри Лева


За статистичними даними, найкращими професіями дня «левів» є ті, де вони можуть проявити свій організаторський і адміністративний талант, вміння розпоряджатися, керувати, командувати, завідувати. Своїми життєвими і трудовими успіхами вони зобов’язані потенційної волі і енергії, талантам і здібностям, вмінню створювати певні передумови для здійснення і реалізації своїх задумів, а також вельми експансивним діям і прагненням розширити свої можливості для показу власної особистості в навколишньому світі.

Вони досить впевнено завойовують авторитет в області своєї професії та спеціальності, стаючи не тільки справжніми майстрами і знавцями своєї справи, але також піднімаючись по соціальним сходам і накопичуючи матеріальні цінності. Внаслідок блискучих «показуха» на них звертає увагу навколишній світ, їхні дії визнаються і схвалюються. Для досягнення справжнього успіху в житті і на службі від них вимагається самовладання, чого найчастіше у них не вистачає, а також більше внутрішньої культури і витримки, щоб довести свої справи до повного завершення. Саме підвищене почуття власної гідності найчастіше призводить до прагнення до «показухи» чи до голої зацікавленості в чисто матеріальних цінностях. І ще – любов до зовнішнього блиску і вельми явний прояв своєї переваги над іншими найчастіше призводять до зіткнення, конфронтації з навколишнім середовищем – з начальством, товаришами по службі і колегами, з підлеглими, нерідко викликаючи навіть справжня криза на роботі. І в той же самий час своїм соціальним піднесенням вони зобов’язані саме зв’язкам і контактам з високопоставленими особами.

Щоб уникнути неприємностей «леви» в свої почуття і поведінку повинні вносити певні корективи, мужньо обуздивая негативні риси характеру, категорично відмовляючись від усіх видів гордовитості, зарозумілості, самовихваляння. Авторитет на службі, репутацію і престиж в суспільстві «леви» завойовують в основному завдяки чудовим знанням, досвіду і вмінню панувати над іншими, одночасно не відмовляючи нікому в своїй сердечності, у доброзичливості. Таке ставлення до людей допомагає розширити духовний рівень і межі соціального стану та матеріальних благ. Опанували такою сильною духовною субстанцією «леви» уже вселяють природне повагу і авторитет, створюючи навколо себе певний ореол слави і маючи цілу свиту захоплюватися і слухняних шанувальників, стаючи ідолами для інших, особливо в тих випадках, коли ця слава завойована на театральній, оперній сцені, на естраді або спортивній арені.

«Леви» можуть стати розпорядниками і керівниками крупного індустріального комплексу, членами директорського ради концерну, тресту, директорами заводів, фабрик, універмагів, головлікарями лікарень та завідуючими-якими бюро, конторами, а в політиці – партійними лідерами, босами і так далі. У промисловості перше місце займають текстильна індустрія, ткацькі фабрики, фабрики готового плаття, прикрас і коштовностей, ювелірний сектор, годинні заводи і галузі художньої промисловості. Не менш важливим місцем є служба в державному апараті і органах влади, у міністерствах і відомствах, в судовому апараті та фінансових органах.

У вcех «левів» і «левиць» сильна тенденція до розкоші і пишності, до веселого і легкого способу життя, повного задоволень і розваг.
Мало щастя буде тим «левам», які не зможуть побороти такі негативні риси характеру, як зарозумілість, зарозумілість, хвастощі з обманом а обдурюванням, що доходить до зради і зради, або живуть понад своїх можливостей.

Леви, які народилися 21-22 серпня, мають в своєму житті, виняткові шанси на соціальний підйом і матеріальні блага.

Найкращий час для народження «левів» – між 10 годинами ранку і 13 годинами після полудня, а вирішальний період в житті – між 25 і 30 роками.

Жінки-»леви» («левиці») вміють прекрасно провести презентацію; вони володіють здібностями до завідування і керівництву підлеглими. В їх руках знаходяться і процвітають салони мод; в їх сфері інтересів різні види виробництва і збуту, текстильна індустрія, особливо шовкова, товари люкс і прикраси, коштовності і ювелірна справа, декоративне мистецтво та архітектура інтер’єру, меблева промисловість, сектор парфумерії, масажні та косметичні салони, перукарні. Чимало «левиць» можна зустріти на театральних та оперних сценах, на естраді, кіноекранах, у галузі музики, балету, хореографії, культового і народного танцю, в різних галузях художньої промисловості, а в науці – це медицина, хімія, стоматологія, педіатрія і рентгенологія . Крім усього цього, «левиці» славляться і як чудові домогосподарки.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,385