Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Козеріга і кар’єри Козеріга


Відмінні риси характеру – матеріалізм, егоїзм, користолюбство, хвороблива серйозність, працьовитість, працездатність, завзятість, наполегливість, витримка, витривалість, терпіння і терплячість. Основною рушійною силою є честолюбство. Цей тип – найстійкіший із усього Зодіаку, гордий, стриманий, недовірливий, замкнутий, тверезого та холодного розсудку, строгий без поблажливості, ощадливий до скнарості. Розум розвинений, натура вперта, скритна.

Це люди – песимісти, вічні буркуни, все життя страждають від меланхолії і депресії, люблячі усамітнення і самотність. Всі вони справжні реалісти і жізнепрактікі, люди дії, «робочі воли», краще за всіх інших знають ціну грошам і матеріальним цінностям. Життєвий і трудовий успіх, соціальне піднесення і матеріальне забезпечення приходять повільно, поступово, послідовно, але впевнено. Пружиною спонукань служать честолюбство і внутрішня гордість, сукупно з легко ранимою душею. Їм в житті і на роботі завжди допомагають набуті знання, уміння користуватися життєвим і трудовим досвідом пройдених етапів, послідовність і розмірна діяльність з умінням концентруватися на єдиній обраної мети. Власником гороскопу керує переконаність, що трудовий успіх може бути побудований лише на фундаменті, що складається з мозаїки невеликих справ, неголосних вчинків, дій. Здатність пристосовуватися у «козерогів» невелика і завжди пов’язана з відомими труднощами, тому вони люблять користуватися не прямий, а вельми звивистою дорогою, об’їздами, не гидуючи ні хитрістю, ні лукавством. Великий скептицизм і недовірливість часто рятують їх від несподіваних випадків, забезпечуючи безпеку, а тверезе до розважливе мислення впевнено позбавляє від спокус спекулятивної діяльності і ризикованих справ. Перша половина життя у них протікає нелегко, в напруженій праці і у вічних пошуках.

У другій – вдається завоювати незалежність, самостійність. Їх головна мрія – нерухоме майно, найчастіше купується воно лише в останню третину життя, хоча буває, що дістається і раніше в результаті отриманої спадщини. Статистичні дані багатьох країн світу стверджують, що незліченна кількість «козерогів» зайняті політичною діяльністю, їх улюблені сфери і галузі – політекономія, народне господарство, комунальний сектор, різні представництва за кордоном.

В індустрії вони займають керівні пости, як і в державному апараті і органах безпеки, партійному і профспілковому апараті; на підприємствах побуту і обслуговування, в будівництві та на підприємствах будматеріалів, в основному, в якості архітекторів та інженерів, виконробів і механіків. В руках «козерогів» знаходяться всі операції, пов’язані з купівлею-продажем земельних ділянок і нерухомого майна. Вони зайняті в аграрній політиці і національній економіці, в сільському і лісовому господарстві, в гірській промисловості, на шахтах. У світі мистецтва та мистецтв вони воліють гончарна справа, кераміку, ліпка. У спорті улюбленими дисциплінами вважаються альпінізм і скелелазіння, де вони з великим успіхом змагаються зі своїми «природними побратимами» – гірськими козлами. Решта людей цього знаку Зодіаку володіють професіями чинбаря, гарбарника, каменотеса, муляра, штукатура, гончара, сажотруса. Вони є прекрасними ремісниками-одинаками.

Коли за певних умов створюються більш сприятливі обставини для інтелектуальної праці, творчості і творення, вони стають письменниця і поетеса, публіцистами і співробітниками преси, лекторами і викладачами, критиками, редакторами, видавцями. Нерідко вони змінюють свої позиції, місце роботи, посада, але лише для того, щоб поліпшити фінансове становище. Ходи «назад» або «падіння на рівному місці» виключаються, відпадають. Постачання і забезпечення майбутнього, особливо на старості років надається першорядне значення. Найважчим періодом життя є перша третина, а найсприятливішим – остання третина життя. Завжди слід обробляти та ретельно аналізувати роль управителя знаку Козеріг – планети Сатурн – і його діспозітора. Взагалі можна сказати, що в будь-якому випадку успіх в житті «козерогів» забезпечений і гарантований, так як всі вони з малих років намагаються витягти зі своєї діяльності певну матеріальну користь, вигоду, прибуток.

Жінки-»козероги» («козерожкі») робітниці дуже надійні й старанні, дуже практичні, але головне – вірні, віддані, добросовісні. Їм спокійно можна віддавати пости довірених осіб і секретарок, директорів і завідувачів. Велика кількість «козерожек» трудиться в різних міністерствах і управліннях на посадах адміністратора, а також в різних бюро і конторах. Багато зайняті в текстильній індустрії і в секторі торгівлі, на шкіряних заводах, фабриках і в ательє, де виготовляється одяг і взуття. Улюблені посади – діловод і секретарка, калькулятор. Відділи нагляду і контролю також переповнені «козерожкамі». Більш емоційних і представницьких ми бачимо на театральних сценах і кіноекранах.

  1. Один комментар до “Гороскоп професії Козеріга і кар’єри Козеріга”

  2. Ксенія в 24.08.2014 | Відповісти

    У вас чудова підбірка гороскопів! Я вже багато різних чтала, дуже цікаво. А ще — веселі гумористичні, це справжній клас ))))

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,471