Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Діви і кар’єри Діви


Головна зброя в боротьбі за здійснення своїх ідей і досягнення життєвої мети для «дев» – це здоровий, холодний, тверезий розум і практицизм, цілеспрямованість і цілеспрямованість, хазяйновитість і ощадливість. А їх найкращими помічниками є реалізм і розважливість, систематика і планування, логіка і критика, працьовитість і працездатність, легке засвоєння будь-якої необхідної інформації.

Все у них засноване на аналізі непорушних фактів і сильною, неопровергаемой аргументації, на досвіді минулих етапів. Серед «дев» хоча і можна зустріти ідеалістів і високодуховного рівня людей, але все ж в більшості своїй вони є матеріалістами найчистішої води.

Часто нагородою їх трудовому і життєвому розмаху є вельми хворобливий педантизм і скептицизм, як і пристрасть всіх критикувати як з приводу, так і без, просто так, через свою причинного або дамі безпричинної антипатії до якоїсь людини чи справі. Також їм сильно заважає надмірна педантичність, дріб’язковість, нерішучість.

Серед них ми не знайдемо жодного дрібного спекулянта, або фарцовщика, або запеклого гравця. Азарт і ризик ними категорично відкидаються. Але зате вони самі гострі й влучні критики, самі ярі Причепа, самі докучливі буркуни і буквоїди в повному розумінні слова.

Їхня життєва установка і громадська позиція ніколи не підуть наперекір громадській думці, а будуть класифікуватися, розподілятися і включатися до складу існуючих законів і правил, інструкцій і розпоряджень.

Шлях до життєвого успіху і соціальному підйому у «дев» ніколи не буває крутий; графік успіху піднімається повільно, але завжди – упевнено, і часто на ньому видно явно виділяються етапи. Своєму життєвому успіху все «діви» зобов’язані тільки самим собі і своїй працьовитості. У них не буває випадкового, раптового і несподіваного щастя, все приходить планомірно, завдяки незвичайній здатності в господарському секторі вловити найменші можливості для особистого збагачення, що виключають кризи фінансового чи матеріального характеру. А якщо таке й трапляється, то виключно через наслідки лих стихійного характеру – пожежі, повеней, землетрусів, або в результаті заколоту, перевороту, революції, війни та інше.

На службі і на роботі вони намагаються проявляти більшу дипломатичність, пристосовуватися до сталої обстановці і положенню, до даного часу, місцю. Положення в якості підлеглого приносить трохи більше користі і вигоди, ніж вільні і самостійні професії. Найбільшу користь і вигоду їм приносять державна служба і світ науки, всі рахункові роботи та комерційна діяльність, служба в міністерствах і відомствах, в органах влади та держбезпеки, в науково-дослідних інститутах та навчальних закладах, особливо в якості наукового співробітника та педагога. У науці «діви» найчастіше зустрічаються в таких дисциплінах, як математика, фізика, хімія, природознавство, медицина, фармацевтика, філософія, релігія, психологія, соціологія, філологія та історія, астрономія і астрологія. Є серед них яскраві представники світу мистецтва і мистецтв – літератури, музики, співу, живопису, скульптури.

І все ж у більшості своїй «діви» зайняті в торговому секторі, в бухгалтеріях і секретаріатах, у відділах кореспонденції та іноземних мов, у різних регістратурах, Держінспекції, в редакціях і видавництвах, у відділах коректури і друкарнях, в бібліотеках і книгарнях, в банках і ощадбанках. Вони є самими талановитими критиками в будь-якій сфері і області – в літературі, музиці та інше. Відомства постачання і весь фінансовий сектор окупований «дівами» до межі. Інтелектуально розвинені «діви» вважаються найкращими працівниками серед всього педагогічного складу. Вони – найкращі вчителі в початкових і середніх школах, в ліцеях, гімназіях, найкращі викладачі у вузах. Нескінченна кількість «дев» знайдемо в усіх відомствах народного і вищої освіти, в міністерствах освіти. Також серед них знаходимо представників духовенства самих різних конфесій.
Багато праці «діви» вклали в точні науки і природознавство, в стародавні і східні мови, в такі дисципліни, як гігієна та засоби харчування, в ботаніку і бактеріологію, в область психології і прикладних наук по пізнанню і вивченню людини, в естетику і психоаналіз, характерологію, графологию, астрологію. Серед «дев» багато медиків і цілителів, гомеопатів, представників новітніх медичних шкіл, вчень і напрямків. А «середні» «діви» трудяться в різних лабораторіях і на санітарній службі, в якості годинних майстрів і майстрів точної механіки.

«Діви» мають явний успіх там, де кожна річ, кожна справа потребує детального аналізу, розгляду. Вони є прекрасними медсестрами і лаборантка, вчительками іноземних мов, прикладного мистецтва, графіки і кераміки. Вони чудово освоюють і обслуговують новітню електронну техніку. Їх кращими помічниками на роботі і в житті є точність і акуратність, грунтовність і дельность, надійність і вірність своїм життєвим принципам і ідеалам.

В області своєї професії та спеціальності вони мають набагато більше щастя, ніж у сфері любові і шлюбу. Основний перелом і перестановка в житті очікується близько 40-45-річного віку. Свої цілі «діви» намагаються досягти будь-якими шляхами, засобами, способами – хорошими чи не дуже, дозволеними або навіть недозволеними. Часто спостерігається явний ультраегоізм, рідше здатність до зради, зради.

Жінки-»діви» в переважній більшості працюють в торговому секторі бухгалтерами, касирами, продавцями, в службах нагляду і контролю над торговельними підприємствами. Ними переповнені видавництва і преса, редакції та відділи коректури, бібліотеки і книжкові магазини, різні господарські сектори. Вони займають відповідальні пости і посади в оптових торговельних організаціях і фірмах, в готелях і лікарнях, в початкових і середніх школах, у дитячих яслах і садах.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169