Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овна на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар


Перший тиждень жовтня принесе проблеми у відносинах з коханою людиною і партнерами. Проблеми з’являться раптово, коли Ви їх і не чекали. Будуть дуже шокуючими для Вас. Це відбудеться як шок, бо хтось, кому Ви довіряли або любили, бізнес партнер або чоловік, приховував від Вас важливі деталі. Зараз це вилізе на світ, ймовірний розбрат в любовних відносинах, конфлікт через дитину або творчий проект.

Існує ще один сценарій, за яким можуть розвиватися події, замість описаного вище. Ви можете бути стурбовані про благополуччя людини, з якою перебуваєте у відносинах.

У перший тиждень жовтня, розвиток фінансових сфер і кар’єри, новини отримані про них, можуть засмутити Овена. Вищестоящі люди будуть кидати Вам палиці в колесах, пручатися, диктувати Вам що робити. Вам слід проявити гнучкість, відкритість і розуміння. Особливо сильний вплив цього будуть відчувати Овни народжені недалеко від 1го квітня.

19 жовтня Овни знайдуть новий курс, відчують, що потрібно зробити. Головне тримати свої емоції під контролем, оперуйте тільки фактами, а не емоціями.

Намагайтеся берегти своє здоров’я в цьому місяці.

Овни завжди орієнтовані на дії, не люблять сидіти і чекати. (Змушувати чекати Овна – це рівноцінно покаранню). Але не варто поспішати, після 20го жовтня Ви дізнаєтеся нові важливі факти, будете володіти всією необхідною інформацією. Але знову, зірки змусять Вас чекати. У період з 22 жовтня до 11 листопада не варто приймати поспішних рішень, вони будуть помилкові.

Дізнавшись нову інформацію, притримайте коней, до 4го листопада. Зараз очікувати – найкращий варіант для Вас. Коли пил уляжеться, Ви будете знати, що робити.

Якщо Ви вважаєте що потрібно відстоювати свою позицію в перебігу першої половини жовтня, йдіть вперед і говоріть, що думаєте, щоб інші відзначили це і почули Вас. Але в другій половині, притримайте коней. Гарний час і для поїздок з 2гого тижня жовтня до 2гого тижня листопада.

З 17 жовтня засуковуйти рукави, Вас очікує шквал нових завдань і цілей на роботі. В кінці місяця можуть виникнути проблеми на роботі.

Найважливіші дати для Овна в жовтні 2013

Вдалі дні: 9, 13-14, 17-19, 27-28

Відбудуться зміни у відносинах 5го жовтня.

Важка ситуація на любовному фронті станеться 4го числа.

З 17 жовтня очікуйте приросту турбот на роботі.

Після 17 жовтня, так само, Вас очікує далека поїздка, спонтанна.

19 жовтня змінить Ваші плани. Одні двері зачиняться – інші відчиняться.

Затримки з документами і проблеми в спілкуванні з 22 жовтня до 11 листопада.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.10.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,345