Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овена – Індубала (Індійська традиція)


Особистість у цієї людини проявляється з величезною яскравістю. Або в розумі, або в діях даної людини проявляться якості щирість душі. Овен може мати розвинену духовну інтуїцію; або ж він може бачити наявність великих можливостей для вдосконалення життя людей. Він може заробляти гроші на державній службі, може відчувати себе лідером, відчувати, що він народжений для величі.

Дані люди зазвичай заповзятливі в діяльності, спрямованої на задоволення своїх почуттів, вони надзвичайно діяльні або нав’язують свою волю іншим, їм необхідно, щоб їх мета включала якесь матеріальне досягнення. Овни – «вогненний» знак, керований Марсом, планетою суперництва, а тому Овен описується як «що носить зброю». Цим підкреслюється, що така людина буде честолюбний, буде прагнути до слави. Ці люди можуть говорити виразно, енергійно, вони володіють високою самооцінкою. Овни – рухливий знак, і тому такі люди схильні до активного, мандрівничий способу життя. Їм притаманні також філантропічні, гуманістичні нахили.

Овен як людина, може бути: активний, тямущий, знаменитий, багатий, володіти бійцівськими якостями. До негативних якостей, можна віднести: імпульсивність, дратівливість, і мінливу вдачу. Його ставлення до життя може бути швидше ідеалістичного, ніж матеріалістичного складу. Їх характер експресивний, твердий, вони вельми хоробрі. Переоцінка ними своїх сил приводить їх часом до неприємностей. Вони можуть страждати від перенапруги.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,422