Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


У жовтні та листопаді у Овнів буде багато конфліктів, не кожен день, але конфлікти будуть сильними. Буде важливий пік який впливає на Вас і відносини. Багато новин про гроші, отримання допомоги від інших і збагачення за рахунок інших. Повторення сприятливого тренду для духовного зміцнення і розвитку статусу. У гороскопі на жовтень у Вас буде важливий пік, емоційний і енергійний, розберетеся в собі і житті, свої бажання, інших людей.

З 18 серпня енергія, оновлення, активні дії на роботі і питаннях здоров’я по 4 жовтня. З 14 вересня сприятливий період для відносин, хоч і були погані тренди по 8 жовтня. З 14 вересня інформація по відносинах і товариськість по 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня багато інформації про фінанси і матеріальному яке Вам не належить, про Вашу психології та сексології, містиці, впливу. Період дасть інформацію про Ваших боржниках і кредиторів, Ваших боргах і витратах, підтримки від інших людей і кредитах. Дізнавайтеся більше, проводьте переговори, поїздки, угоди. Можливість вивчити свою психологію і в цілому науку, вивчати містику або містична інформація. Вивчати теми сексу і свою сексуальність. Нове до 31 жовтня і після 20 листопада. З 31 жовтня по 20 листопада повернеться старе.

Усередині Вас були кипіння, обмірковування, бажання змін професії, цілей в житті, Вашого статусу з 24 квітня по 3 жовтня. Більше готовності до змін і дій буде після 3 жовтня.

З 4 жовтня по 19 листопада досить складний період, складний великою кількістю сильних негативних трендів. Період дасть активність у відносинах, відстоювання своїх прав і бажань, конфліктів через образи, тиску на інших людей і відчуття тиску від інших. Під час негативних трендів треба бути обережніше в стосунках з дорогими для Вас людьми і керівництвом, якщо не хочете втратити. Готуйтеся битися з ворогами і тими, хто на Вас тисне. Стимулювати партнерів до дій і бути впертими, якщо на Вас будуть тиснути. Період оновить стосунки, будь вони хороші чи погані, посилить тенденції у відносинах і їх розвиток.

З 5 по 10 жовтня занепад вітальність і хандра. Обережніше з хвастощами, менше обіцяйте. Особливо обережно з керівництвом і важливими відносинами.

З 8 жовтня по 1 листопада сприятливий період для фінансів, допомоги від інших людей, зможете жити за рахунок інших або збагачуватися. Займіться спадщиною, боргами, виплатами, підтримкою – це все зможе отримати. Укладайте важливі угоди, договори, проводьте переговори, просіть про допомогу. Період посилить Вашу еротичність, зацікавленість в сексуальних відносинах.

З 11 по 14 жовтня єдиний поганий тренд для фінансів і боргів, коли можете втратити. Намагайтеся не ризикувати. Бережіть свої особисті і ділові відносини.

З 12 по 16 жовтня грубий тренд, таємні конфлікти, бажання усунути, ризик втратити. Бережіть свою репутацію, професію, відносини. Краще відкласти конфліктні переговори.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – пік буде грубим, винесе на поверхню, можуть бути усунення і втрати, конфлікти явні і приховані, багато емоцій. Скоріш за все результати або важливі новини, можете прийняти рішення. Але з кардинальними рішеннями не поспішайте, якщо не хочете втратити. Акцент на Ваше життя, Ваші бажання і прагнення і акцент на Ваші стосунки, всі важливі для Вас особисті і ділові відносини, конфлікти. Варто розібратися в собі і відносинах. У меншій мірі акцент на Вашу кар’єру і керівників, будинок і сім’ю.

Повторення сприятливого тренда з 14 жовтня по 30 листопада, можливо 12 грудня. Результати тільки якщо діяти, а не чекати. Потрібно працювати і використовувати можливості, інтуїцію, концентруватися на чомусь одному (одній меті \ бажанні, максимум на парі, але не розпорошуватися), намагатися все структурувати і глибоко розуміти, планувати на пару кроків в перед. Він буде мати сильний вплив на Вашу кар’єру, статус, професію, досягнення, таємниці, релігію, здоров’я, містичне і духовне. Зміцнюйте і структуруйте свої таємниці і лікуєте приховані захворювання і хронічні, займіться своєю вірою. У кар’єрі і статусі, досягненнях, використовуйте інтуїцію і нові можливості, розширюйте межі існуючого. Наприклад, замість участі в конкурсі одному, спробуйте взяти участь в декількох. У кар’єрі розширюйте свої шляхи. Але при цьому намагайтеся не перестаратися, можна бігти за 1 або за 2 зайцями, але не за стадом. Тренд гармонізує Ваш духовний світ. Можна відпочивати протягом тренда, якщо потрібно, відправитися кудись, втекти від інших. Він був з 8 січня по 4 березня і з 15 травня по 19 (30) липня.

З 14 по 17 жовтня займайтеся духовним розвитком, духовним навчанням. Тренд хороший для таємних розмов і інформації.

З 20 по 23 жовтня відпочивайте, особливо душею і психікою. Але ще цей тренд хороший для таємних відносин і романтики, творчості.

З 24 по 30 жовтня самий конфліктний тренд, може бути різкий занепад сил або перепади енергії. Конфлікти будуть руйнівними, грубими. Може бути тиск на Вас або Ви будете тиснути на інших. Скоріш за все конфлікти з усіма, але найсильніше з керівництвом і тими хто ставить Вам умови, управляє Вами. Є шанси травм, бійок, інших ексцесів.

З 26 по 30 жовтня намагайтеся не витрачати багато грошей через свій егоїзм.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподіване нове, зміни, бажання, події. Акцент для Овнів на боргах, кредитах, підтримки від інших людей, спадщині та подібному. Всьому що Вам не належить, але Ви можете на цьому збагатитися. Ви можете отримати кредит або втратити його, дати або взяти в борг, виникнуть питання спадщини і виплат, боржників і кредиторів. Просто треба бути обережніше і розсудливіш, не поспішати. Пік змінює, несподівано. Намагайтеся не ризикувати.

З 31 жовтня по 20 листопада не починайте нові проекти, завершуйте краще старі. Обережніше з оформленням документів і зберіганням інформації, будь-якої техніки. Краще не купувати нову техніку, відкладіть поїздки і нове навчання. Але можете завершити або повторити незавершені поїздки і навчання.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – інформація про гроші і психології.

З 4 жовтня по 19 листопада – активний період для відносин.

З 8 жовтня по 1 листопада – збагачуйтесь за рахунок інших.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, рішення, акцент на Вас і відносинах.

З 14 жовтня по 30 листопада – розвивайте репутацію і духовний світ.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на фінанси.

З 31 жовтня по 20 листопада – не починайте нові проекти.

Гороскоп опублікований 01.10.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,437