Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Досить конфліктний місяць, небезпека матеріальних втрат і витрат, скандали з друзями і партнерами. У партнерській сфері період переоцінки, затримок розвитку питань відносин, повернення до старого. Буде можливість вивчити психологію і фінанси. Повернеться період гармонії у відносинах, але вже в кінці місяця. І в кінці місяця почнеться період навчання.

З 18 липня по 6 жовтня час зміцнювати і розбудовувати фінансову сферу, джерела збагачень, матеріальні та фінансові накопичення, а так само кар’єру і репутацію, свій статус і професію, повагу суспільства до Вас. З 9 вересня по 31 жовтня акцент на чужих грошах, кредитах, боргах, спадщині, виплати і відносинах зі спонсорами та боржниками, в жовтні буде багато скандалів. З 11 вересня по 15 листопада активніше стала соціальне життя і поведінка в дружбі, в жовтні і листопаді будуть дні скандалів. З 21 вересня по 10 жовтня інформація про ворогів і партнерів, важливих для Вас людей, переговори і спілкування.

Важливий період, детально описаний в загальному гороскопі, що впливає на відносини для всього Зодіаку і на питання багатства, з 5 жовтня по 12 листопада. Період повернення до старого, відносинам і заробітку. Переоцінки існуючих, відносин і матеріальних благ, фінансових накопичень. Затримки в розвитку нових відносин, прибуткових проектів. Не вступайте в шлюб, не робіть дорогих покупок або інвестиції, не укладайте договори. Для Овнів до 31 жовтня буде повернення боргових питань, спадкових, виплат, намагайтеся переоцінити їх, відновити, повернутися до старих. Після 31 жовтня для Овнів повернення питань відносин. Під відносинами маю на увазі всі важливі відносини для Вас, включаючи ворожнечу. Протягом всього періоду приділяйте більше уваги відносинам і фінансам.

З 8 по 13 жовтня намагайтеся не конфліктувати з партнерами і друзями, обережніше з витратами і борговими питаннями, спадщиною, кредитами. Посилиться сексуальність і образливість. Період вже був з 5 по 12 вересня.

9 жовтня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Піковий період дасть можливість початку нового етапу у відносинах, зовнішні події або реалізація Ваших бажань. У відносинах з партнерами, коханими, ворогами, конкурентами. У шлюбі, судах, справах. Пік буде періодом грубим, скандальним, можуть бути втрати і необхідно бути обережніше з напруженими питаннями.

Дізнавайтеся більше про психологію і сексі, містику, борги, спадщину, спонсорів, підтримку від інших людей з 10 по 31 жовтня.

Конфлікти в спілкуванні і через знання, ідеї, навчання з 17 по 21 жовтня. Скоріш за все конфлікти з друзями і спонсорами, боржниками, кредиторами. Несприятливі дні для ділових переговорів.

24 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Піковий період дасть несподівані зміни або результати, події кульмінаційні в питаннях фінансів, заробітків, доходів і витрат, накопичень, кредитів, боргів, спадщини. Але найсильніше в питаннях доходів і накопичень. Несподівані завершення і результати, прийняття рішень. Посилення сексуальності в ці дні.

Використовуйте свою харизму для вирішення боргових питань, прохань про кредити з 25 по 27 жовтня. Багато еротичності у Вас.

З 27 по 31 жовтня багато новин про фінанси, спадщину, борги. Непоганий період для вивчення цих питань, поліпшення їх. Хороші дні вивчати психологію, таємниці буття.

З 27 жовтня по 4 листопада повторення періоду, який був з 9 по 15 вересня. Несподівані покупки, розтрати, боргові питання. У відносинах буде посилення уразливості, сексуальності, схильності до егоїзму, швидкоплинним зв’язкам, розривів і набуття нових відносин. Обережніше з відносинами і фінансами.

Середньостроковий і сприятливий період для навчання з 31 жовтня по 1 грудня. Навчайтеся новому, розширюйте свої знання. Знаходьте наставників, та й самі можете ділитися своїми знаннями з іншими. Вдалі дні для публіцистики, юриспруденції, медицини, вивчення зарубіжжя і чужих культур. Хоча до листопада вказівок на поїздки далекі немає. Вчіться, читайте книги, займіться своїми знаннями.

З 31 жовтня по 2 грудня повториться період, який був з 7 серпня по 9 вересня. Впливовий період для сфери відносин, шлюбні відносини, ділові відносини, ворожі, любовні і всі важливі. До 12 листопада повертайтеся до старого, після 12 починайте нове. Час принесе Вам більше харизми, бажання бути на публіці, з кимось, вдалі дні для виступів і ділових переговорів. Налагоджувати відносини з важливими для Вас людьми, оновлюйте, покращуйте, миріться або знаходить компроміси, можна і завершувати відносини.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Овна

З 5 жовтня по 12 листопада – регрес, переоцінка, затримки в стосунках і фінансах.

9 жовтня, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове у відносинах.

З 10 по 31 жовтня – дізнавайтеся про фінанси і психологію.

24 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації в фінансах.

З 31 жовтня по 1 грудня – вчіться.

З 31 жовтня по 2 грудня – приділіть увагу відносинам.

Гороскоп опублікований 01.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171