Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – вересень 2020 від Марфи Бомбушкар


Якщо вересень розпочався з конфліктів, якщо і в серпні було багато скандалів, то лише невелике полегшення буде в середині вересня, а після знову скандальні тренди. Зменшиться, різко, Ваша зовнішня активність, більше буде всередині. Гороскоп важливий для Овнів, багато трендів змін і важливі піки. Можливості, сприятливі, для роботи і здоров’я, але конфліктні тренди для кар’єри і статусу і паралельний сприятливий тренд. У цьому місяці відпочивайте, розважайтеся, займайтеся творчістю, захопленнями, дітьми. Зросте товариськість, багато новин про відносини і гроші. Сприятливий тренд для духовного і кар’єри.

З 27 червня по 7 січня оновлення життя, приріст енергії, активні дії, але багато негативних трендів, перші з них будуть з кінця червня по жовтень місяць, у вересні і жовтні небезпечні старі і нові конфлікти з керівництвом і членами сім’ї.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, новини, сам пік сприятливий для результатів і рішень в питаннях роботи і здоров’я, звичок, таємниць, духовного. Але, пік посилить паралельні тренди, конфлікти і проблеми з відносинами і багатством, проблеми в сферах кар’єри і сім’ї можуть посилитися.

З 5 по 27 вересня перша половина періоду, по 15 число, буде сприятливою, інша частина буде багатою на негативні тренди. Переговори, угоди, багато новин і зросте Ваша товариськість, багато дізнаєтеся інформації про конкурентів, шлюбі, особистих відносинах, ділових партнерів. По 15 число можна проводити будь-якої складності переговори, дізнаватися більше про поважних людей, потім будуть небезпечні конфлікти, незадовільні результати. Після 15 новини та інформація про відносини буде менш приємною.

З 6 вересня по 2 жовтня період розваги, творчості, любові, в цьому році дуже сприятливий. Лише один негативний тренд з 13 по 17 під час нього намагайтеся не поспішати з вчинками і бажаннями. Під час періоду у Овнів зросте харизма, привабливість, яскравіше і активніше будете в любові і розвагах, буде більше бажання любові і розваг. Творча енергія, оновлюйте і розвивайте свої творчі проекти, починайте нові. Багато любовної енергії, більш активні будете в любові і успішні. Розвивайте відносини з дітьми, для дитячих запитань цей період так само сприятливий.

З 7 по 11 вересня сприятливий тренд для розвитку масштабних проектів на роботі, для кар’єри, цілей, навчання і виступів, судів і відряджень. Краще для старого. Здоров’я в ці дні піде на поправку, лікуйтеся якщо хворієте.

З 10 по 13 вересня бережіть здоров’я, якщо хворієте не дайте хворобі посилитися, бережіть свої таємниці.

З 10 вересня по 14 листопада для Овнів буде важливий період, що повторює тренді в життя, змінює розвиток і напрямок. По-перше, Ваша підвищена активність і конфліктність, що почалася в кінці червня (сильні тренди для конфліктів були з кінця липня) буде спрямована більше всередину Вас, будуть бажання, образи, багато суєти, всередині Вас будуть горіти вогні і плескатися енергія, але мало що будете реалізовувати, весь час будете спізнюватися з діями. По-друге, дії Ваші будуть із запізненням, але вони будуть вибухові, дуже вогняні, відбуватися будуть тільки коли велика маса набереться всередині Вас – це найпомітніше буде по скандалам, скандали будуть дуже руйнівні, але і будь-які інші дії будуть з крайнощами, пасивність буде змінюватися сверхпоступками. По-третє, у багатьох своїх бажаннях і активності Овни захочуть повернутися назад, повернення до старого, переоцінка своїх бажань і дій, уповільнення життя. Для Овнів, які люблять нове і прагнуть до нового досвіду цей період дасть сповільнення і регресу, буде повертати і переоцінювати. Нове де треба швидко розвиватися, багато енергії вкладати – не треба починати, потім можете пошкодувати. І це період сприятливий для повернення до старого, ніж початок чогось нового в житті, а щось в житті саме повернеться. Якщо Ви раніше займалися спортом – повертайтеся до нього, але не починайте з нуля. Якщо у Вас були якісь цілі і проекти – завершуйте їх, але не починайте нові. Можуть бути сексуальні проблеми з новим досвідом, сексуальна енергія більше буде спрямована на себе. З кінця вересня і до жовтня будуть повертатися старі і літні скандали, конфлікти, можуть бути повторні фізичні травми. Якщо почнете нові скандали, то вони будуть дуже довгими. Ваша агресивність і конфліктність будуть вибухати, будете тримати в собі, поки не вибухне. Поганих трендів буде багато, навряд чи зможете завершити старі конфлікти, хіба що на початку листопада.

З 12 по 16 вересня можна робити повторні хірургічні або інші операції і ті, які раніше планували або відкладали. Цей тренд так само сприятливий для змін і позбавлення в роботі, проектах, цілях, обов’язках.

Після 13 вересня Ваші цілі і кар’єрне зростання почнуть швидше розвиватися. Затримки і повернення в кар’єрі і цілях були з 14 травня.

З 13 по 17 вересня обережніше з витратами на розваги, обережніше з любовними романами.

З 15 по 19 вересня сприятливий тренд для зміцнення здоров’я, роботи, кар’єри. Покажіть себе клієнтам і керівництву, беріться за серйозні цілі і переговори, для репутації та кар’єри краще братися за старі проекти.

З 16 вересня по 3 листопада тренд буде мати дуже сприятливий вплив на Ваш духовний світ, релігійність, віру, надії і мрії, посилить інтуїцію і творчість, зробить більш терпимими і прихильними до життя. Він дасть інтерес до містичного, релігійному та езотеричного, розвивайтеся духовно і містично. Сприятливо вплине на Ваші таємниці і секрети, розвине їх, розширить і покращить. Він так само сприятливо впливатиме на Вашу кар’єру і статус, репутацію і повагу, професію. Намагайтеся більше допомагати іншим, займіться добродійністю – це допоможе Вашій кар’єрі і репутації. Використовуйте свою інтуїцію і творчість для досягнення бажаних цілей. Цей тренд був в березні-лютому і липні-серпні.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для нового, повторного зміцнення, багатий на новини. Овнам акцент на роботу і здоров’я. Починайте нові проекти, пошук роботи або вихід на нову роботу, переговори з клієнтами, наймайте співробітників. Для здоров’я – заняття спортом, дієти, медичні процедури, дуже сильний пік для повторного вироблення корисних звичок.

З 19 вересня по 6 жовтня буде повторення тренда, який був з 18 серпня по 3 вересня – конфліктного. Найсильніше конфлікти через репутацію, кар’єру, статус, владу, правила. Знову, можуть бути з керівництвом, тими хто тисне на Вас і конкурентами. Перепади конфліктності, від активності до пасивності. Перепади фізичних сил, бережіть здоров’я, можуть бути травми.

З 27 вересня по 28 жовтня період дасть нову інформацію і з середини жовтня переоцінка існуючої про чужих грошах, Ваших боргах і грошах, які повинні Вам, кредиторів і боржників, спадщині, виплати, витрати, допомоги від інших людей. До 14 жовтня починайте нові переговори, дізнавайтеся інформацію, оформляйте документи, а після 14 краще нове не починати. Ще він дасть інформацію про психологію, містиці, питаннях смерті, секс, переродження, вивчайте і досліджуйте те що цікаво Вам, змінюйте своє мислення.

З 27 по 30 вересня романтично-любовні дні, тренд пом’якшить конфлікти і Ваше роздратування, але все одно краще не конфліктувати.

Після 29 вересня буде легше працювати над складними цілями, легше реалізовувати заплановане, просуватися по кар’єрних сходах. Період уповільнення розпочався 11 травня.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – дуже важливий пік для Овнів, один з найважливіших. В цілому він буде сприятливим, дасть результати, новини, рішення, масу емоцій. Але він посилить конфліктні період і тренд, остерігайтеся скандалів, можуть бути травми, перепади енергійності. Для Овна акцент буде на Вашому житті і бажаннях з одного боку, а з іншого на важливих відносинах. Свої рішення про себе і про відносини, скоріш за все, Ви здійсните не відразу, але навряд чи передумаєте, просто відбудеться затримка з реалізацією. В цей пік постарайтеся розібратися в собі і відносинах. Якщо зважитеся щось завершувати або змінювати, то намагайтеся не ризикувати і не конфліктувати – це погані дні для руйнувань.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овнів на вересень 2020

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і новини, акцент на таємниці, духовне, самота, здоров’я, роботу.

З 5 по 27 вересня – багато інформації про відносини.

З 6 вересня по 2 жовтня – розваги, творчість, любов, діти.

З 10 вересня по 14 листопада – важливий період для Овнів, повернення, затримки, переоцінки.

З 16 вересня по 3 листопада – духовний розвиток і кар’єрне.

Пік 17 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на здоров’я і роботу.

З 27 вересня по 28 жовтня – дізнаєтеся багато про чужих грошах.

Гороскоп опублікований 7 вересня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,162