Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – вересень 2019 від Марфи Бомбушкар


Багато питань роботи, намагайтеся не брати на себе занадто багато, але і не потурати своїми обов’язками і боргами. У гороскопі багато негативних трендів, які впливають на Ваші таємниці, здоров’я, роботу, ідеї і філософію, намагайтеся все планувати. Не час відпочивати, працею зможете зробити собі репутацію і кар’єру. У першій половині гороскопу багато питань праці та здоров’я, а в другій акцент перейде на відносини. Гороскоп на вересень почне череду важливих періодів для відносин, багато нового і змін.

З 18 вересня по 4 жовтня багато енергії для роботи і здоров’я, активності і прагнень. З 21 серпня по 14 вересня можливості для оновлення та покращення відносин на роботі, займіться своєю зовнішністю, дієтами, косметологією. З 28 серпня по 14 вересня багато роботи, інформації про роботу і здоров’я.

З 1 по 6 вересня обережніше з любовними романами на роботі. Ці дні несприятливі для розтрат, судів, важливих особистих і ділових відносин, є ймовірності обманів і розчарувань.

З 2 по 6 вересня продуктивні дні для роботи, особливо якщо вона у Вас інтелектуальна або пов’язана зі спілкуванням і торгівлею.

З 5 по 8 вересня працюйте продуктивно, покажіть себе перед співробітниками, клієнтами, керівництвом, Ваша продуктивність і «сяйво» дозволить Вам отримати репутацію і кар’єру.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня повторення тренда, був з 2 по 26 січня і з 1 червня по 3 (10) липня. Сильно зачіпає Ваш духовний світ, релігію, духовні погляди і віру, поняття духовного і езотеричного, містичного. Розмиває ці поняття, а може бути робить Вас занадто фанатичними і віруючими. Займіться своїм духовним світом, але намагайтеся менше фантазувати. На прагматичному рівні, цей період негативний. Негативніше за все для судових питань та битви за істини – невдалі результати або незадовільні. Намагайтеся менше обманювати, але і самі не станьте жертвою обману (особливо різних наставників, сект). Ваші таємниці будуть тендітні в цей час, бережіть їх і намагайтеся не створювати нові. Буде бажання нових таємниць і інтриг, але поки не час. Бійтеся за свої таємні і хронічні хвороби, бережіть здоров’я і психологічний стан, багато переживань і нервування. Обережніше з навчанням, своїми ідеалами, намагайтеся менше повчати інших і не обманювати себе, схильність до фанатизму і ліні. Обережніше з закордонними питаннями, поїздками далекими, переговорами з іноземцями. Коротко кажучи, цей період сильно торкнеться Ваш духовний світ, ідеали, таємниці, здоров’я, слід бути обережніше.

З 5 по 8 вересня Ви можете змінювати свої робочі і особисті відносини, впливати на партнерів, клієнтів, співробітників. Відносини можуть сприятливо впливати на Вашу кар’єру і цілі.

З 6 по 12 вересня ще один тренд, коли активна робота, діяльність, буде впливати на Вашу кар’єру і статус. Варто братися за складні цілі, відстоювати свою репутацію на роботі. Але не лінуйтеся і не беріться за велику кількість проектів.

З 6 по 12 вересня тренд хвастощів, схильності все перебільшувати в роботі, давати великі обіцянки або розчаровуватися. Обережніше зі своїми таємницями і обіцянками, ідеями і прагненнями.

З 8 по 17 вересня конфліктний тренд, найсильніше конфлікти на роботі. Знову, слід бути обережніше з таємницями, прагненнями та ідеями.

З 10 по 17 вересня дуже сприятливий тренд для спілкування.

З 11 по 22 вересня сприятливий тренд для змін на роботі, кар’єрі, статус, здоров’я. Хороші дні для операцій і зміни себе. Для кар’єри і роботи буде багато енергії і цілеспрямованості, гарний час прибирати віджитого і неважливе, оновлювати і відроджувати важливе.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, завершення і важливі новини. Акцент на таємниці, здоров’я, роботу та обов’язки. Хороший пік для усамітнення, зміни свого духовного світу, трансформації. Можете звільнятися або завершувати якісь проекти. Приділіть увагу здоров’ю, своїм хронічних захворювань.

З 14 вересня по 3 жовтня маса інформації про важливі для Вас людей, новин, спілкування. Дізнавайтеся партнерів і ворогів. Спілкуйтеся більше з близькими людьми.

З 14 вересня по 8 жовтня сприятливий період для відносин. Конфлікти будуть згладжені, можливість знайти компроміси і домовитися. Хороший період для важливих договорів, ділових і особистих. Можливості поліпшити особисті відносини. Овни будуть більш схильні до відносин в ці дні, готові йти на поступки. Але в той же час і будете бажати більше відносин, ображатися, якщо на Вас не звертають увагу. Це хороший період для розвитку відносин. Можете знайти нові відносини або позбутися від старих.

З 18 вересня швидше буде розвиватися Ваша кар’єра, професійне зростання, розвиток цілей, статус і репутація. З 30 квітня була переоцінка, затримки, повернення.

З 24 по 27 вересня обережніше з діловими і особистими відносинами, намагайтеся не порушувати правила і умови. Не варто багато витрачати грошей.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, події і новини, зміни. Акцент на відносини. Можете починати нові стосунки в ці дні, переводити відносини на новий рівень, почати щось важливе у відносинах. Приділяйте увагу всім важливим для Вас відносинам, партнерам, коханим, ворогам. Хороший пік для переведення відносин на новий рівень.

З 29 вересня по 2 жовтня не ризикуйте грошима і відносинами, особливо якщо вони впливають на Вашу кар’єру і статус, обережніше з конфліктами і маніпуляціями. Є ризик втрат.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на вересень 2019

З 5 вересня по 4 (13) жовтня – обережніше з таємницями і ідеологією, прагненнями і духовним.

Пік 14 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінація, акцент на роботу і здоров’я, таємниці і духовне.

З 14 вересня по 3 жовтня – багато спілкування та інформації про відносини.

З 14 вересня по 8 жовтня – сприятливий період для відносин.

Пік 28 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

Гороскоп опублікований 04.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,391